Şimdi Ara

Adidas Lifestyle Ayk Beyaz 156 TL boyner + Axess e 400 e 100 indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
7
Favori
36.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • stansmith denilen modelin 600 tl edecek ne estetik farkı ne de sağlamlık farkı var.

o yüzden lazımsa alın geçin. zaten ben alana kadar beden tükendi yarım beden büyüğünü aldım. kafası çalışan sömürüyor :)
  • İng nin 50 liralık Boyner koduyla 107 lira geldi. 9 Taksitle aldım. Çok karlı bir iş oldu teşekkürler
  • iki ay önce siyah rengini iş bankası ve hobi kodlarıyla 143 liraya almıştım çok rahat değil ama kötüde değil fiyatına göre idare eder.
  • SEP30 ve Axess kampanyası gerçekten çok iyi. Dün 1 Nike, 2 Adidas ayakkabı ve 1 Nike terlik aldım. Hepsinin fiyatı piyasa fiyatlarındayken toplamda yüzde 47 indirimli almış oldum. Bende 2 tane Free kart olduğu için hepsini alabildim.

SEP30 her üründe geçerli değil ama çoğunda geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taksitli alımlarda 100 ekstre indirimi geçerli mi yoksa peşin mi almak zorundayız? 3 tane ayakkabı seçtim 3 taksit yapayım diyorum her ay bir ayakkabı öderiz
  • Haber veren arkadaşa çok teşekkürler gri modelden 1 tane aldım gift kart vardı 11tl daha indirimle 122tl geldi

• haber veren arkadaşa teşekkürler tam yeni ayakkabı almama rağmen yedeğe 1 adet gri olandan aldım. normalde nike'da 42,5 giyerim ama son aldığım puma 42,5 çok sıktığı için 43 ile değiştirdim. 43 tam oldu. boyner'den 42,5 kalmadığı için 43,5 aldık bakalım.

müşteri hizmetleri ile görüştüm, olmazsa mağazadan değişim yapabiliyorlarmış. Ankara'da bir mağazada 42,5 varsa değiştirmeye giderim. yoksa iade ederim.

bu arada iade için sordum mağazada iade çeki veriyorlarmış 30 gün kullanabilirsiniz yada isterseniz bankanıza 7-10 gün içinde iadenizi yansıtırız dedi.

aldığım model:https://www.boyner.com.tr/adidas-lifestyle-ayakkabi-787489?

• Fırsattan yararlanan arkadaşlar güzel günlerde giyinsinler. Ben bu modeli aldığım için bu modele odaklandım.Diğer modellerde güzel fiyatlara geliyor. Bakmanızı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbrktgl -- 18 Haziran 2019; 16:59:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sep30 kodu sadece bugün mü geçerli?

• Aranızda axes kartı olup 400 tamamlayamayanlarsa varsa ortak girebiliriz benim beğendiğim model 267 liraya denk geliyor 50 50 indirimi bölüşebiliriz ekstaradan.
  • Axess kartı olan biri varsa ben de alışverişe ortak olabilirim beğendiğim ayakkabı 170e falan geliyor axess indirimini de bölüşürüz.

• ben sepeti 400 yapana kadar ürünler tükendi

boyner de sürekli böyle kampanyalar oluyor sıkıntı yok böyle bir kampanyada 400 liraya 3 ayakkabı almıştım 5 ay önce
  • alanlara hayırlı olsun, yüzde 45 ile adidasın kendi sitesinden almıştım vs advantage modelini, yaklaşık 2 yıldır giyiyorum ürün suni deri, reebok classic kadar rahat değil ama parasını sonuna kadar hakediyor

tavsiye: yanında adidas stop h2o da alırsanız yağmurda dil haricinde yaşayacağınız su sıkıntısını ve kirlenme sıkıntısını bertaraf edersiniz
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    konu için teşekkür hocam

• 42.5 Kalmamış tekinde 42'ye çevirdim aldım hemen. Eşimin istediği güneş kremi de vardı onu da aldım hemen. 400 e tamamlamak için alacak ürün bulamadım bulsam hemen alırdım 42.5 numarayı ama olmadı umarım olur ayağıma 42.

Bu arada baktım ekim 2018'de yine 224 tl ye almışım ürünleri.

Şimdi 300 Tl'ye iki ayakkabı 100 tl lik güneş kremi aldım allah bereket versin 10 tl de hopi geldi
  • SEP30 kodu 10 dk önce çalışıyordu. şimdi çalışmıyor.

• gün içinde kampanya bitiren büyük mağaza

• calisiyoruz diye aksam alırız nasılsa diye bırakdık SEP30 KODLARI CALİSMİYOR İYİMİ ONU HER75E CEVİRMİSLER KÖTÜ OLDU BU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tobey -- 18 Haziran 2019; 19:12:24 >
  • En uzun gün indirimi diyordu en uzun gün oldu mu da kaldırdılar indirim kodunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tedarik sürecinde yazıyor bakalım aldık biz de 1 tane

normalde 41.5 giyiyorum 42 aldım olur umarım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.