Şimdi Ara

Adidas Lifestyle Ayk Beyaz 156 TL boyner + Axess e 400 e 100 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
7
Favori
36.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boynerde adidasın stan smith e benzeyen ayakkabısı 224 tl + sepette SEP30 kodu ile 156 tl ye geliyor. Bence bu ayakkabı bu fiyata yanıyor. Ayrıca axess 400 üstüne 100 indirim var. Ben 2 tane ayk 1 maviden gömlek aldım 412 ödedim. 100 düşer 312 ye 2 adidas 1 mavi gömlek almış oluyorum. Bir bakın derim hocalarım

https://www.boyner.com.tr/adidas-lifestyle-ayakkabi-663948

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbrktgl -- 18 Haziran 2019; 1:4:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• beyaz modelden ben de 18 haziranda aldım. firmayla görüştüm bir kaç kere sonuç alamadım. bugün sikayetvar'a yazdım. genel müdürlükten aradılar. tamam gönderilecek dediler. parafly giyim kampanyasını bu alışverişle tamamlamıştım. Bunu onlara da söyleyip, iptalin bana zarar vereceğini söyledim. 50 paraf puanı araç kiralamada 150 lira olarak kullanabiliyoruz, bilenler bilir.

genel müdürlükten arayan kişiyle konustuktan bir kaç saat sonra mail gelmiş iptal ettik diye. çok sinirlendim. biz ne konustuk, adamlar ne yaptı. tamam hadi ayakkabıyı gönderemiyorsun falan. ancak bu nasıl müşteri ilişkisidir ya. ayakkabıyı gönderemiyoruz ama iade çeki falan verelim deseler zaten kabul edicem. hem firma satıştan olmamış olacak hem de ben zarar görmeyeceğim.

gerçekten Boyner internet sitesinden yüzyılın fırsatı falan olmazsa, bir daha alışveriş yapacağımı sanmıyorum...
  • Siyahı var mıydı aynı modelin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leblebi82

Siyahı var mıydı aynı modelin?
    hocam diğer modellere bakmadım bilmiyorum.
  • Alınır mı arkadaşlar bu fiyata normalde 44 giyiyorum bunda kac almalıyım

• quote:

Sayfalari biraz kariştirin isterseniz ben gördüm sanki var gibiydi

• Ben kullandım ayakkabıyı normal bı ayakkabı üst duzey değil ama ortalama fiyatı 300 TL guzel Firsat öğrenciyim bu ay alamam kalırsa bidaha ki ay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SEP30 kodu işlemiyor fark ettiler galiba.d
  • Madlover34 kullanıcısına yanıt
    Almadım ama kodla beraber sipariş özetinde indirim düşüyor. Ödeme kısmında değişiyorsa bilemem.

Toplam Tutar 156.80 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tttkkk -- 18 Haziran 2019; 1:56:5 >
  • Ne zamana kadar sürüyor acaba

• Siyahını almıştım geçen ay bu ya da benzer bir modelin. Serçe parmağımdaki nasır sağolsun giyemiyorum biraz enlemesine dar geliyor bana.

• Nike'in bir modelini beğendim fiyatı 300 TL idi.
    Sepete ekleyince 210 TL oluyor. 2 tane alıp 100/400 indirimi uygulayınca 300 TL'ye iki tane Nike ayakkabı da alınabiliyor. Bence güzel fırsat
    Haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazan.ergn -- 18 Haziran 2019; 2:40:51 >
  • Ben kampanya ürünü olmayan fakat çok benzer bir ayakkabıyı denemişim özür dilerim.

• guzel paylasim uzun zamandir bu kadar dusuk gormemistim, keske burun kismi kaucuk olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 18 Haziran 2019; 17:13:54 >
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. Aldım bir adet.

Ayrıca Polo'da da %50 indirim var. 3 gömlek 2 polo yaka 4 tişört 438tl tuttu 100tlde ekstre indirimi var 338 e aldım baya iyi.

• Bu ayakkabı ön kısımlardan biraz sıkıyor haberiniz olsun. Yakın bir mağazaya gidip aynı modeli deneyin sonra internetten alın

• Günümüzde çok iyi fiyat, ihtiyacı olan kaçırmasın derim. Çok şık duruyor ayakta.

Edit: Az önce yanımda arkadaşım aldı, ödeme sayfasında herhangi bir sorun çıkmadı.Sipariş onaylandı gözüküyor, bilginize..
    Ama gönderirler mi işte o tam bir kumar.

2.Edit: 1 saat önce kargosu geldi, sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 20 Haziran 2019; 11:4:22 >
  • quote:

Buyrun >> https://www.boyner.com.tr/adidas-lifestyle-ayakkabi-132249

Konuyu açan arkadaşın verdiği kodla birlikte 209 liraya geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 18 Haziran 2019; 9:1:27 >
  • 10 gün önce İzmir Optimum da adidas mağazasından lacivertini 38.5 numara eşime aldık 99 TL ye. Mağazada bir tane ucuz ayakkabı kalmış o da aldığımızdi. Diğerleri 300 den başlıyor 700 800 e kadar gidiyor. Nike da aynı 350 lerden başlıyordu. Napcaz bitti galiba artık, Lescon jump falan mı giycez? Ben anlamadım bu işi :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşağıdaki adidas ayakkabı da mağaza teslimatlı 125TL'ye geliyor.

Mavi Rengi
    https://www.boyner.com.tr/adidas-lifestyle-ayakkabi-812410-200402

Gri Rengi
    https://www.boyner.com.tr/adidas-lifestyle-ayakkabi-787489

Haber veren arkadaşa teşekkürler griden aldım bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 18 Haziran 2019; 8:34:20 >

• hocam paylaşım için teşekkürler, bu piyasada fiyatlar iyi
    https://www.boyner.com.tr/adidas-lifestyle-ayakkabi-141640
    https://www.boyner.com.tr/adidas-lifestyle-ayakkabi-853117

birini kardeşime diğerini kendime aldım, 156şar lira. belki ilerde daha uyguna alınabilir ama artık piyasa bu şekilde maalesef.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.