Şimdi Ara

Adidas.com.tr %60 indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
7.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu adidas konularını sıcak fırsatlara açmayın. adamlar fiyatlardan bi haber. indirim yapıldığını duyunca 3 5 tl fiyat bekliyolar. allah akıl fikir versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskikarateci

meraklısına indirim var niye gömüyorsunuz ki. adidas campus satan smith falan bu modeller 250 lira. benim tarzım değil ama sokakta giyenini çok görüyorum (görüyordum). decathlonda kalenjiler bile üst modellerini almak isteyince 300 fiyat çekiyor zaten. aslında boost ayakkabılar da indirimde ama hepsi eçiş bücüş modeller. boost çok rahattır öneririm
    o kalenjiler 2-3 sene dayanıyor üst modelleri,adidasın bu ayakkabıları ile koş yürü her gün giy max 1 sene dayanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

şu adidas konularını sıcak fırsatlara açmayın. adamlar fiyatlardan bi haber. indirim yapıldığını duyunca 3 5 tl fiyat bekliyolar. allah akıl fikir versin.
    tebrikler ekşi sözlük de hakkınızda performans incelemesi başlığı açılmış haberiniz olsun ;

https://eksisozluk.com/ucretsiz-erzak-kolisini-calan-donanimhaber-olucusu--6450858

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 2 Nisan 2020; 14:54:19 >

• quote:

şu adidas konularını sıcak fırsatlara açmayın. adamlar fiyatlardan bi haber. indirim yapıldığını duyunca 3 5 tl fiyat bekliyolar. allah akıl fikir versin.
    Tabi ki haklisiniz sizin için 3-5 tl olsa bile pahalı olur bedavaya milletin erzak yardımını almak varken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozggen -- 2 Nisan 2020; 16:7:26 >
  • quote:

evet herkes sen değil fakirin fukaranın ihtiyacı olan erzak kolisine çöksün sonra da ondan arttırdığı paralarla adidas giysin. yazık be
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    365 gün aralıksız giyilip patlamayan ayakkabı iyidir zaten. sıcak fırsatlara takılmadan önce sadece bi sneakers bi bot şeklinde ayakkabı giyerdim. en son adidas neo vardı bende ucuz adidaslardan yani. bir buçuk yıl onu giydim. halen sağlam dolabımda duruyor. dikişli modeldi onun da etkisi olabilir. terlettiği için giymiyorum. adidas fiyat performans değildir deseniz ben de katılırım da adidasa kalitesiz demek de ne bileyim..
  • outlet ürüne %60 gelse ne gelmese ne 3-5 ürün dışında çokta indirim göremedim.
  • Gündüz normal indirime ek olarak sepette %30 indirim yaptı. Şimdi baktım bu kez indirim yapmıyor. Sitede bug mı oluştu bilmiyorum ama epey uyguna aldım ayakkabıları.
    Arada bir yoklayın derim.

Adidas.com.tr %60 indirim

• atavratpusat A kullanıcısına yanıt
    Site açılmıyor ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

tebrikler ekşi sözlük de hakkınızda performans incelemesi başlığı açılmış haberiniz olsun ;

https://eksisozluk.com/ucretsiz-erzak-kolisini-calan-donanimhaber-olucusu--6450858

Alıntıları Göster
    Ekşide nasıl küfürler edilmiş çoğunu da hakedecek bi tiniyetmiş rahmetli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.