Şimdi Ara

Adidas 1: Akıllı spor ayakkabı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
0
Favori
125.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gusel ama benm lastik pabuclarım kadar olamaaaaaaaaaaaaassssssssss
  • quote:

Orjinalden alıntı: carlito83

bunu bilgisayarın neresine takıcaz?

usb bağlantı kablosu varmış...
  • gerek yok bluethoot ve wi-fi var
  • Bilgisayar işlemci hızlarında 4000 / 5000 mhz leri konuşuyoruz arkadaşlar, başka alanlarda da gelişmeler elbet olacak adamlar ilim adına yapmış sunmuş insanoğluna, bazı arkadaşların tepkisi anlaşılır değil!! o zaman bilgisayarlar da hep 133 mhz de kalsalardı iyi mi olacaktı. Bazılarımızın hayatı bilgisayar teknolojilerine endekslenmiş, başka hiçbir gelişme onlar için önemli değil hatta komik sanırım.. Kesin sizin çocuklarınız torunlarınız da sizi beğenmez...
  • çok gereksiz
  • yıkılıyo
  • süper bisey! ne diim
  • suya girince çarpılmıyalım ?

• Peki bu ayakkabının işletim sistemi ne pocket shoes mi yoksa x64 shoes mi?Yoksa linux tabanlımı?Belkide dos altında çalışıyodur? Ya windows tabanlı ise zor işimiz koşmaya başlayacağımız sırada !!Koşmak isteminde bulundunuz eminmisiniz? Uyarı sesi gelirse ben böyle ayakkabıyı yapanın... derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincecarter -- 20 Mayıs 2005, 12:10:50 >
  • iyiede peki bu aletin beyni sulanırda bozulursa nolacak,
    böle ani patinaj falan yaparsa mazallah yazık okadar paraya acaba ASR koymuşlarmıdır(hani otobüslerde oluyor ya ondan)
  • iyi güzel adamlar güzel düşünmüşler ama gereksiz kimse almaz çünkü çok pahalıdır.....

• Arkadaşım bu bilgisayarın hangi parçası...USB üzerindenmi çalışıyor?Görevi nedir...Şu topiği başka yere aç...Forum en altında gereksiz mesjlar mesajlaör bölümü var...Oraya yazsan senin için daha iyi olur...
    Bu forumu bunlarla meşgul etme...Birde haber editörü ünvanını almışsın....
  • Ağlamak istiom arkadaş!!!

• internette ayakkabı bakıyodum forymla karşılaştım
    bu ayakkabının fiyatı ne kü
    adidas ismi yeter
    bi de kızılötesi var mı ayakkabıları birbirine tokusturunca
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxu

Bu topici biz açsaydık ağzımıza ...lırdı. Haber editörü açınca Donanım Genel de pek bir rağbet görüyor. Ne alakası var Adidas ayakkabının Dothan işlemci çekirdeği ile

• quote:

Orjinalden alıntı: apocalypse

bab o/c degerleri nedir bu aletin

havayla soğutuluyo galiba
  • ben uçan ayakkabıları bekliyom onlardan alıcam plakalı olsun bide.. egzostu çifleyip yanlara ve önlere granaj yaptırıcam
  • çıkmadı daha değilmi?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.