Şimdi Ara

Adı Efsane

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
4.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce mynette dolanırken gördüm. KanalD'de başlamasına çok bir şey kalmamış anladığım kadarıyla. Başrollerde Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer ve Gökçe Bahadır varmış. Tekrar Behzat Ç. gelecek diye beklerken böyle bir haberi görmek beni üzdü açıkçası

http://www.mynet.com/magazin/detay/dizi/adi-efsane-kanal-dde-basliyor/95309/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• D productions kotu bir sirket Erdal B. hata yapmis bence. Umarim dizisi tutarda adamin belki bir umut behzat ç kanal d de baslar bu dizi bittikten sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keske erdal besikcigolu poyraz karayele katilsaydi :D.

• 742793 kullanıcısına yanıt
    Behzat Ç. bu kadar konuşulurken hiç beklemiyordum böyle bir haber

• Erdal Beşikçioğlu röportajda açıkladı Efsane dizisi çekimleri yakında başlayacak Behzat Ç. dizisinin Ocak ayında Blutv'den yayınlanması için görüşüyoruz dedi. 2 diziyi birden nasıl yürütecek merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Keske erdal besikcigolu poyraz karayele katilsaydi :D.

Harika olurduda 1 dizide 2 başrol sıkıntı çıkarır

• Haberim yoktu bundan. Eski imajı yeni dizisi için sıkıntı çıkarmazda umarım yine sakalıyla bıyığıyla görürüz Erdal Beşikçioğlu'nu amirim rolünde

• quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

Haberim yoktu bundan. Eski imajı yeni dizisi için sıkıntı çıkarmazda umarım yine sakalıyla bıyığıyla görürüz Erdal Beşikçioğlu'nu amirim rolünde

behzat ç bölümleri kısa olur
  • İki diziyi birden yürütmek çok zor olur
  • Amirim yapma be
    Umarım iyi bir iş çıkar ortaya.

Adı Efsane dizisi, final yapacak olan Babam ve Ailesi dizisinin yerine pazartesi akşamları ekrana gelecek.

Her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadeye odaklanacak dizinin genel hikâyesi ise şöyle;

Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

Bu arada...

• Erdal reisi tekrardan guzel bi rolde izleriz umarim

• Erdal Beşikçioğlu harika bir oyuncu ama acilen Behzat Ç. başlamalı bu dizi de tutmaz diye düşünüyorum günü sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

Behzat Ç. bu kadar konuşulurken hiç beklemiyordum böyle bir haber

Kanal D nabiz yokluyor olabilir. Bu dizi tutarsa Behzat ç de kanal d de baslar bence.

• Erdal beşikçioğlu dizilerini izlerim ama bence de haksızlık etmiş kendine büyük bir dizide görmek lazımdı kendisini
  • Dizi fragmanını braz önce izledim çok güzel bir dizi gibi duruyor

• Senaryonun başlangıcı Behçat Ç'yi andırıyor. Hatta direk oradan çalıntı bence. Aynı onun gibi kızlarıyla geçmişten gelen birtakım problemler yaşıyor. Yine iki dizide de geçmişte kızlarına bakmadığı için kızları onu sevmiyor falan filan ... Daha yaratıcı olmalıydılar. Pek tutacağını sanmıyorum.
  • İyi Kötü farketmez Erdal Beşikçioğlu için izlicem.Büyük oyuncu adam...

• quote:

Orijinalden alıntı: Caughter

Senaryonun başlangıcı Behçat Ç'yi andırıyor. Hatta direk oradan çalıntı bence. Aynı onun gibi kızlarıyla geçmişten gelen birtakım problemler yaşıyor. Yine iki dizide de geçmişte kızlarına bakmadığı için kızları onu sevmiyor falan filan ... Daha yaratıcı olmalıydılar. Pek tutacağını sanmıyorum.

Diziyi izlemeden yorum yapmak ne kadar guzel. Behzat c ile alakasi bile yok. O zaman kizlari ile problemi olan her baba behzat c den calinti.

• Diziyi izliyorum fena sardi. Reytingler de iyi gelirse uzun surer bu dizi.

• Diziyi beğendim insallah rating kurbani olmaz.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.