Şimdi Ara

Adı Efsane (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
4.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ama babam Beyaz Gölge daha çok basketbolla ilgiliydi diyor. Tabi bu klasik Türk dizisi olmuş.
    Yakında final yaparlar bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok mu izleyen yav?
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    original dizi beyaz gölgeyse kopyalayan kesinlikle LSD filan kullanıyor biraz başlamış sonrası sızınca rüyasını yazmış...
  • Mesut Yarın yazısına göre Erdal Beşikcioğlu sezon finalinde diziden ayrılıyor 2.sezonda kadroda olmayacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

Mesut Yarın yazısına göre Erdal Beşikcioğlu sezon finalinde diziden ayrılıyor 2.sezonda kadroda olmayacak

mantıklı olur, dizi tam fiyasko

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdal'In böyle çöp bir yapımı tercih etmesi şaşırtmıştı zaten, doğru karar vermiş ayrılarak.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    O giderse dizi zaten biter. Onun dışında cidden kötü dizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dön artık amirim sana başka dizi yakışmaz :)
  • Adı efsane dizisinden efsane çıkarsa geriye ne kalır ki?
  • İlk bölümlerdeki tadı alamıyordum uzun süredir. Erdal gidince hiç izlenmez zaten. Uzatmayıp final yapsınlar.
  • Erdal Beşikçioğlu bir faciadan kurtuldu nihayet umarım bir daha düşmez bu şekilde
  • Dizinin devam ettigini bilmiyodum. tesadüfen youtube'da fragmanlarını gördüm. daha öncesinde Erdal beşikçioglu cikacak deniliyordu ama çıkarsa nasıl olur diye düşündüm.

Tuhaf... Efsane olan bir başrol oyuncusu diziden ayrılıyor ! dizinin adı efsane ? peki kim efsane efsane gitti....

ama benım eleştirim bu degil. Hakan isimli genç arkadaşımıza öyle bir hayat veriyorlar ki çocugun 1 gün yüzü gülmüyor. sürekli problemlem, sürekli sorunlar , dertler , hep bi sıkıntı mevcut.
    hani bazen işleri yerine koyuyor. ama yine bu engeller karşısına çıkıyor. örnek basketbol seçmesi var. saat 21:00'de , o an öyle bir iş çıkıyor ki bu seçmeye gidemiyor. hani 1 olur 2 olur neyse hep mi aynı şey olur arkadaş

son olarak basketbol koçu olarak gerçekten efsane bir eski basketbolcunun katilması diziye renk katar.

• Gece bu saatlerde tekrarları dönmeye başlayan dizidir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.