Şimdi Ara

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.143
Cevap
56
Favori
90.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serserim06

Yok Windows için demedim Mobil için hocam Android. Ama Samsung browser da uyumlu çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

AdGuard İçerik Engelleyicisi, içerik engelleme teknolojisini destekleyen tarayıcılar ile çalışır.
    Şimdilik bu teknolojiyi destekleyen 2 tarayıcı var. Biri Yandex diğeri de Samsung Browser. Bu nedenle Google Play Store'daki AdGuard İçerik Engelleyici yalnızca bu 2 tarayıcı ile çalışıyor.
    Aslında Chrome'da reklam engellemek sorun değil ama eğer AdGuard Chrome içinde reklam engellemeye başlarsa bu Google'ın işine gelmiyor. Marketten uygulamayı silebilirler.

Bu nedenle Android için AdGuard kullanın. Ücretsiz sürüm, Chrome içinde de reklam engelleyebilir.

Teşekkürler,

• IP Adresi gizleme özelliği düzgün çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Virüsü

IP Adresi gizleme özelliği düzgün çalışmıyor.
    Merhaba,

Bilgi tabanındaki açıklamayı okursanız sevinirim. O özellik bir VPN gibi çalışmaz, IP adresinizi gizlemez.

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU]

Kaynak:https://kb.adguard.com/en/windows/features/stealth-mode > Hide your IP address

Teşekkürler,

• Arkadaşlar merhaba. Ben Adguard 'ın android için olanını 3 cihazım için aldım çünkü çok memnunum. Lâkin son gelen güncelleme ile birlikte internete erişemez oldum. Hat 3g den 4g ye geçiyor yada wi-fi ye geçiyor, o esnafa adguard ne insta ne ne google hiçbir şekilde nete çıkmıyor. Kapatıp açıyorum uygulamayı düzeliyor önce. Sonra yine giriş yapmıyor. Whatsapp falan bir bakıyorsun mesaj gelmiyor. Aradan bir saat geçmiş mesaj geliyor. Durumu hata olarak bildirdim ve sanırım yanlış da tercüme ermediysem bana cevap olarak şunu söylediler. Bu durumun farkındayız. Ayarlar gelişmiş kullanıcı ayarları pref pause adguard tiki ne basın ve kontrol edin.... ileride çıkacak sürümle durumu düzelteceğiz.

Yaptım evet ama düzelmedi. Bir daha yazdım geçen günü ama cevap gelmedi. Sizlerde de aynı sorun var mı arkadaşlar? Yada sorunu düzeltebilen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone için yok mu bu uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: webproducor

Iphone için yok mu bu uygulama
    iPhone için uygulaması var.

https://itunes.apple.com/tr/app/adguard-****-privacy/id1047223162?l=tr&mt=8

İndirdikten sonra alt linkte gösterdiğim karşılarında yeşil tik işareti olan filtreleri seçip aktif edin.Ara sıra mutlaka "Filtreleri Güncelle" butonuna basarak filtrelerinizi güncelleyin.

https://i.hizliresim.com/WDr0am.png

• Arkadaşlar ben de bugün premium alarak araniza katıldım . Yanlız aklımda bir soru var , programı yüksek kalitede kullanırsak uygulamalarda vs. telefonu zorlama durumu olur mu ? Şuan başlangıç ayarı olarak yüksek hızda ama telefon kaldırıyorsa yüksek kalite yapacağım. Telefonun modeli s7 edge .

• Https uygulamalarını filtreleme konusunda artık çok eksik kalıyor, güllük dahi tutulmuyor reklam engelleme yapmasına rağmen.. Çok gerip bir hal oldu Adguard ( a3 2017 / android 7)

• Seçili filtre sayısı kaç?
  • Merhaba, ben adguard chrome eklentisini kullanıyorum sevdiğim, takip ettiğim ve gelişmesine yardımcı olmak istediğim youtube kanallarının videolarında (sadece belirli kullanıcılarda yani) reklam çıkması gibi bir ayar var mıdır acaba? Konuda ve adguard ayarlarında aradım ama böyle bir ayar var mı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimicrosoftsam -- 4 Temmuz 2018; 2:33:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pesimistadam78

Bu mesaj silindi.
    Konuyu okumadan, araştırmadan; hepsini seçersem en iyi korumayı sağlar düşüncesi ile hareket edince Adguard'tan fayda beklemez anlamsız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pesimistadam78

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İçiniz rahat olsun. Reklam engelleme konusunda pil tüketimi ve güvenlik açısından sanırım daha iyisi yoktur.

Hem ev hem de iş yerinde masaüstü ve mobil cihazlarımın tamamında yüklü. Uzun yıllardır mutlu mesut yaşıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mimicrosoftsam

Merhaba, ben adguard chrome eklentisini kullanıyorum sevdiğim, takip ettiğim ve gelişmesine yardımcı olmak istediğim youtube kanallarının videolarında (sadece belirli kullanıcılarda yani) reklam çıkması gibi bir ayar var mıdır acaba? Konuda ve adguard ayarlarında aradım ama böyle bir ayar var mı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
    Böyle bir seçenek malesef yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: dhKARACAN

Böyle bir seçenek malesef yok.

Alıntıları Göster
    Olsa gerçekten çok yararlı olabilirmiş aslında
  • ios da pro performansı nasıl? Özellikle youtube reklamlarını engelliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulfear -- 8 Temmuz 2018; 21:21:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bisey engellemiyor maalesef iOS ta pro versiyonunu bile aldım

Filtre falan çalışmıyor eskisi gibi adam gibi reklam engelleme kalmadı piyasada

• quote:

Orijinalden alıntı: soulfear

ios da pro performansı nasıl? Özellikle youtube reklamlarını engelliyor mu?
    Ben Pro kullanıyorum ama sadede Safari için etkinleştirdim.Sistem geneli engelleme özelliğini kullanmıyorum.

Maalesef YouTube uygulamasının reklamlarını engelleyemezsiniz.Çünkü YouTube reklamları YouTube sunucusuna yüklü.Ancak masaüstü tarayıcıdan YouTube'a girerseniz reklamları engeller.

Safari'de ise gerçekten iyi çalışıyor.
  • Ömür boyu lisans aldık dan sonra sürekli bu hata geliyor program hep kapalı duruyor. Çalışan farklı bir VPN vs yok

• Hatalı bir çeviriye denk geldim.Düzeltmeniz mümkün mü?

@lugo_cloud

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 25 Temmuz 2018; 6:56:11 >
  • Konu sahibi? Uygulama ile ilgili artık çok sorun yaşamaya başladık... Android 7 sonrası. . Üçüncü parti Sertifikalara güvenilmiyor uyarısı aldığımızdan beri sürekli sorun yaşıyoruz.. Google Play servisi mesela bu uygulama için https engellemeyi açtığımda bu uygulamaya bağlı olan atıyorum başka bir yazar tarafından kodlanan uygulama dahi İnternete bağlanmıyor ta ki Adguard devre dışı veya https filtreleme kapatılana kadar.. Kısacası tek bir seçeneğimiz vardı onuda kaybetmek üzereyiz...

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.