Şimdi Ara

Adc için 4 hero arasında kaldım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Adc için Draven , Jhin , Lucian ve Graves arasında kaldım. 4ü de hoşuma giden herolar ama birisiyle uzun soluklu oynamak istiyorum yalnız karar veremiyorum. Hangisini neden kullanmalı hangisini neden kullanmamalıyım ?
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu an metada olanlardan ADC olarak bir tek Jhin oynanır senin listedekiler göz önüne alınırsa :) Ama bana kalırsa Lucian'da ustalaşmanı öneririm. Şöyle bir avantajı var, hâlâ orta koridorda oynanabiliyor. Sana da her zaman bot rolü gelmeyeceğine göre, Lucian çok mantıklı.

-Draven ya da Graves neden tercih etmedim onu da açıklayayım. Draven'ın ustası bile olsan şu sıralar meta öyle bir hâl almış ki kendini koruyamıyorsun. Graves ise ADC'liği terk edeli çok oldu. Uzun süredir ormancı oynuyor. Ama o da metadan düştü. Tank metası biraz daha üstün ormanda (Zac, Sejuani, off tank Elise, ChoGath, off tank J4 v.s.).
  • Şu sıralar Jhin moda oldu ama Dravenda ustalaşırsan çoğu oyunu taşırsın.

• Draven hiçbir zaman meta olmadı gibi ama iyi oynayan kişi çok rahat taşır oyunları. Oynaması aşırı zor.

Lucian şuan kötü bir adc. Mid veya topta oynamak daha mantıklı.

Graves adc değil jungle.

Jhin de pek iyi durumda değil.

Bir adc main olarak tavsiyem tristana, twitch. Şuan ikisi de god tier. Xayah ve kalista da top tier.

• Adc yeni başlıyorsan Lucian alabilirsin het ne kadar meta dışı olsa da acd rolünde mobilitesi yüksek pozisyon almada sana oldukça faydalı olur. Adc tecrüben varsa Jhin al Luciye göre biraz daha iyi şuan için.

Draven zor, Graves rework sonrası nişancı sınıfından çıktı denilebilir.

Xayah, Twitch, Tristana, Caitlyn en çok tercih edilenler.

• bi kaç maç jhin oynadım adc özürlü olmama rağmen taşıdım çok op
  • Jhin zevklidir
  • Kazanmak için Draven, eğlenmek için Lucian ve Jhin.

Graves adc değil.
  • dia 2 olana kadar ashe miss fortune lucian cait oyna. diğerlerinin mekanikleri sıkıntılı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.