Şimdi Ara

Adblock kullanmayan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
1
Favori
11.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
160 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

Bu mesaj silindi.
    İşin kötüsü eskiden normal reklam izliyorduk artık birde youtube premium reklamları izlemek zorunda kalıyoruz. Resmen para vermezseniz sizi rezil ederim diyorlar.

Android kullananlar için "YouTube Vanced" diye yazayım. Yıllardır zaten premium'un sunduğu bütün özellikleri sunuyorlar.
    https://f-droid.org/packages/org.schabi.newpipe/

buda çok güzel bir youtube alternatif programı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpalp84 -- 25 Nisan 2020; 11:8:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Ublock Origin candır. Ramden fazla yemez ve daha etkilidir.
    Nasıl kullanabilirim telde hocam Mozilla hariç tâbi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolanka

Web sitesi sahibiyim. 6500 yazımız var. En az 2000 tanesi çok kaliteli. 5 yıldır her ay yazarlara 600-800 arası ödeme yapıyorum. Ben de yazıyorum sürekli. Reklam kazancımız aylık 2000 i bulmuyor. Günlük ziyaretçi sayımız 14-15 bin. Adblock kullanırken içerik üreticileri de düşünün. Kazanç yoksa kimse saatlerini harcayıp içerik üretmez
    Coinhive kullanın hocam, millete anlatamazsınız bu gelir işini. Karşılıksız içerik ister herkes.
  • Şuana kadar hiç adblock hiç kullanmadım güzelbirşey önerinde yüklim bende kurtulayım şu illetten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam uygulamada reklam engellemenin yolu yok maalesef.Bilgisayarimda olmadığı için YouTube Premium aldım.Bide enpara ile yarı fiyatına geliyor.

• Hocam daha iyisi var. Opera.

Chrome’den daha hızlı,Dahili VPN ve Reklam Engelleyici var yaklaşık 9 aydır Opera kullanıyorum. Bariz şekilde Chromeden daha iyi

• İphone kullanıyorsanız adguard yükleyip safariye entegre edin (10 snlik iş) sonra youtube uygulamasından izlemek istediğiniz videoyu bulun safariden aratıp açın video isterse 5 saat olsun hiç reklam görmeden doya doya izleyin
    Diğer site reklamlarından kurtulmak da cabası

• Bende çooook uzun yıllardır kullanırım adblock plus. androidde varmı bu işin bir çözümü. hakikaten youtube reklamları çok can sıkıyor. pc de ne kadar rahatım sıfır reklam.
  • https://vanced.app/

Mobil için full özellikler. Reklamsız ve arka planda çalma youtube için.. Deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_bozkurt -- 25 Nisan 2020; 11:59:30 >
  • Ted Mosby kullanıcısına yanıt
    O da bana uymuyor işte. Birkaç oyuncak alıp YouTube videosu çeksem, çamura batan kamyon vs... daha çok kazanacağız 🙂

• bolanka B kullanıcısına yanıt
    Adblock kullananları uyarın usta. Sevdiğim sitelerde Adguard deaktif durumda, siteniz seviliyorsa kullanıcılarınızda aynı şeyi yapacaktır.

• Sağlam ve aşırı reklam yayınlamayan sitelerin reklamlarını engellemeyin lütfen. Adblock kullanan birisini engellemek çok kolay. İstersen bir eklenti ile engellersin. Aşırı kullanılırsa adblock tüm içerik üreticileri bunu kullanırlar ve adblock bir işe yaramaz

• quote:

Orijinalden alıntı: by_bozkurt

https://vanced.app/

Mobil için full özellikler. Reklamsız ve arka planda çalma youtube için.. Deneyin
    Teşekkürler. birde bunun yerine NewPipe öneriliyor. nedersiniz?
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    Ben vanced kullanıyorum uzun zamandır.
    Diğer programı bilmiyorum malesef. Vanced premium özellikleri sunuyor. Üyelik açmıyorum kullanırken. 2.bir program yükleyerek üyelikte açılıyor. MicroG olması lazım adı

• Bilgisayarı kurarken Chromeu açar açmaz hemen ekliyorum

• uBlock Origin üzerine tanımam.
  • AdBlock olmadan internete girilmiyor. Bazen telefonda hızlıca bir şeye bakmam gerekiyor kanser oluyorum reklamlardan. Basit bir iş için bile kalkıp gidip bilgisayarı açıyorum kanser olmamak için
  • Lisanslı Adguard kullanıyorum hem pcye hem de android ve ios telefonlarıma yükledim. Yoksa katlanılacak şey değiller.
  • AdGuard en iyisi telefonda bile kullanıyorum

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    YouTube vanced yazınca iki program çıktı, yorumlarda işe yaramıyor demişler. Sizin dediğiniz uygulama hangisi link verir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.