Şimdi Ara

Adblock kullanmayan var mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
1
Favori
11.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
160 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Broon

Hangi VPN hocam ben konuya uzağım sanırım
    Touch VPN kullanıyorum, Brave Rewards'da Amerika'nın reklamları çıkıyor. Cep harçlığı işte.
  • Ted Mosby kullanıcısına yanıt
    Aylık kaç bat hocam ben vpn siz 10 anca yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Aylık kaç bat hocam ben vpn siz 10 anca yaptım
    Valla VPN'li gezinmiyorum ama geçenlerde 7-8 saat kullandım. O gün 2.5 BAT birikmiş. Türkiye'de sadece Brave Rewards'un kendi reklamı çıkıyor zaten, Amerika'ya geçince "WALMART!!!!! AMAZONA BAK!!!!" moduna giriyor.
    Bakayım hocam bende bi benim 1 haftada yaptığımı siz 1 günde yapmışsınız

• Uzun zamandır kullanıyorum aksi halde youtubede gezilmez. Hatta youtube premium alınca reklamsız oluyor.. Bunun sırf o yüzden çıktığını düşünüyorum. Premium alınca bu youtuberler reklamdan nasıl para kazanıyor acaba
  • Mobil de benim şu şekilde ublock ile devam ediyorum
    Adblock kullanmayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lxde -- 26 Nisan 2020; 16:12:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon rootlu adaway+ vanced youtube + reklamları unuttum. Bilgisayarda aynı reklamsız lakin tv bir türlü çözemedim 😁👍

• Opera kullanıyorum içerisinde adblock da var VPN de her işi görüyor

• dh de kaparirsan tarayicin coker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 26 Nisan 2020; 18:28:22 >
  • Pc’de sıkıntı yok. Mobilde Android’te yine alternatif çözümler var. iOS tarafında reklam engellemek biraz sıkıntılı.

Youtube uygulamasında ard arda iki tane reklam çıktığını görünce şok oldum. İşin suyu çıktı artık.

Brave rewards nedir hocam? Kazanç elde ediliyorsa ne kadar oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Brave rewards nedir hocam? Kazanç elde ediliyorsa ne kadar oluyor?
    Türkiye'de reklam veren olmadığı için VPN'siz doğru düzgün bir kazanç olmaz. VPN'le de gerçi 10-15 dolar oluyor ama...

Aktive ederseniz saatte kaç reklam görmek istediğinizi falan seçiyorsunuz, saatte maksimum 5 reklam ama çoğu zaman o kadar reklam gelmiyor. Reklamlar da Chrome'da sol altta çıkan bildirim gibi reklamlar, çok can sıkmıyor yani. Biriken paraları da sevdiğiniz içerik üreticilerine bağışlayabiliyorsunuz falan. Hoş sistem bence.

Edit; İnternet tarayıcısı hocam normalde Brave, eklemeyi unuttum. İndirirsen zaten adım adım gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ted Mosby -- 26 Nisan 2020; 19:41:22 >

• Volkan1x V kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar kadar karşılaştığım hiçbir reklam beni alışverişe sevk etmedi. Hiçbir zaman ilgimi çekmedi. Hiçbir zaman alışveriş konusunda beni etkilemedi. İlgilendiğim bir ürün olsa bile. Zaten ilgilendiğim bir ürün olduğunda bunun araştırmasını bizzat kendim yapıyor en uygun fiyat nerdeyse oradan alıyorum. Dolayısıyla reklamın bana yine etkisi olmuyor. Reklamı veren firmaya yine verdiği reklamın etkisi olmuyor. Bir de reklam işini çok abartanlar var Youtube da buna dahil. Reklam engelleyici olmadan kullanmak cidden çile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 27 Nisan 2020; 18:15:3 >
  • Chrome kullanırken Adblock kullanıyordum. Mozilla'ya geçince bıraktım. Çünkü artık PC kasmıyor. Kasıyor diye Adblock kullanıyordum.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam. Brave’i mobilde reklam engellediği için kullanıyorum. Güzel tarayıcı.

• Ben

• Tamam reklam veren de kazansın ama işin suyu çıktı. Özellikle youtubeda. Operanın reklam engelleme ayarı bile fayda etmez oldu. Ublock önerenlere teşekkürler.
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 20 Mayıs 2020; 0:39:13 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.