Şimdi Ara

Adanalı (2008-2010) | ATV (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
2
Favori
141.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancı dizilerle tanışmadan önce mecbur izliyorduk güzel de geliyordu valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 46. bolumdeyim su an, bazi sahneler bomboş olsa da, 1.5 saat uzunluğunda hayvan gibi olsa da izliyorum. Eski günler geliyor aklıma. Onlarca yabancı dizi bitirdim, bu dizide ilginç bişey var. İzleyesim geliyor arada, müziklerinden midir bilmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöp
  • o zamanlar çok güzel bir dizi gibi geliyordu da cidden çöpmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

46. bolumdeyim su an, bazi sahneler bomboş olsa da, 1.5 saat uzunluğunda hayvan gibi olsa da izliyorum. Eski günler geliyor aklıma. Onlarca yabancı dizi bitirdim, bu dizide ilginç bişey var. İzleyesim geliyor arada, müziklerinden midir bilmem

Kesin müziklerindendir. Zamanında beni de bu diziye en çok bağlayan şey müzikleriydi.
  • Zamanımızın efsanesi şimdinin çöpü

• Tam bir karın ağrısı diziydi, nerede karşıma çıksa hemen kanal değiştiriyordum. A2 kanalında tekrar başladı, şükür bitti derken sevdiğim Elveda Rumeli yıl yayından kaldırıp yerine Adanalı dizisini yayınlamışlar hemde her gün, pöff

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölümleri gerçekten kaliteliydi sonradan baya bir bozdu

• kim ne derse desin dünyada prison break breaking baddan sonra gelen en kaliteli dizi

• Çocukken izlediğimde çok güzel geliyordu . Ama yaş büyüdükçe izlediğimde saçma geliyordu bana.
  • Maraz aliyi kim sattı beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: kamper39

Maraz aliyi kim sattı beyler

Tilki Timur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Claw

quote:

Orijinalden alıntı: kamper39

Maraz aliyi kim sattı beyler

Tilki Timur

satmadılar ki, nasıl sattılar?
  • dizinin müzikleri çok güzeldi özellikle jenerigi,zaten fark var çalınca ayrı gaza geliyordu insan,maraz alinin grubu dağılınca diziden biraz da olsa soğudum yapımına göre güzel diziydi fakat sonu keşke öyle olmasaydı..
  • Bu dizi benim o yılların kasvetli havasını yaşatıyordu.Herhata izlerdim 2008-2009 sonuna kadar
    60 küsür bölümde 3 kısıma ayırırken;
    İlk 20 bölüm gerçekten güzeldi.Tamam efsane falan değildi ama Maraz ali ve Bizim Adanalı başrolü güzel paylaşıyorlardı.Senaryo güzeldi iş vardı lakin çok uzatıp(kelepçeli bölümler gibi) boş boş laf ve bakışmalar kaliteyi düşürüyordu.

2.sezon 1.2.ve 3.bölüm.Efsanedir ağa.O nasıl hapishanede hır çıkarmadır böyle.Ayrıca maraz ali'ye işkence görüntüleride ayrı bir olaydır.10 yıl geçmiş hala açıp açıp izlerim kim kime dum duma tam bir kör dövüşü

Sözün özü iyi abşlayıp kötü değil çok çok kötü bitenlerden.2010'dakonsept değiştirme davası gütmeseler ve o sezonda bitirselerdi çok daha güzle olurdu.Nitekim yeni sezonu 8 bölüm falan sürmüştü.

Kısacası 10 yıl olacak başlıyalı bir şekilde hala akılda kalabiliyorsa absurd ve ne akdar kötü çekimleride olsa başarılı ligine sonlardanda olsa girmeyi hak eder

aha buldum

https://www.youtube.com/watch?v=R11qblRG6rg

• 2. sezon sonunda Serenay Sarıkaya Oktay Kaynarca ile tartışma yaşadığı için diziden ayrılmıştı. Konsept değişimi o yüzden biraz zorunlu olmuştu. 3. sezondaki yeni konsept tutulmayınca da dizi erken final yaptı. 3. sezon için yapılan 13 bölümlük anlaşma 9. bölüm sonunda feshedildi.

2. sezon ucu açık bittiği için oradan sonrası için feci komplo teorileri üretmiştim. Sırf o komplo teorilerinden yeni bir dizi senaryosu çıkarırım şimdi.
  • Leş bir dizi. Oktay Kaynarca böyle bir yapımda rol almayı nasıl kabul etti anlamış değilim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden bunu nasıl izlemişim bilmiyorum. Dövüş sahnelerinde falan utandım resmen.
  • Fark var çalınca ramboya dönüşen maraz aliyi özledim.
  • Çatışma sahneleri, mantık hataları falan akıllara zarar ama müzikleri fena değil.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.