Şimdi Ara

ADANA / TURKCELL-SuperOnline Fiber İnternet Servisi Başlıyor Sonunda. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
9.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kenan Evren Bulvarında oturuyorum.Şu an döşenen içi boş borular.Bunlara optik kablo çekilecek.Apartmanlara anlaşma yapılıp dağıtılacak.3 ay sürer bence.Elbette benimde ilk işim şu an verdiğim paraya 10 kat hızlı internete geçmek olacak.
  • Nerdeyse çoğu durakta afişler asılmış
  • bu olay gelirse ttnet ile devam ederim ben.

http://forum.donanimhaber.com/m_38464941/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackF!Re

bu olay gelirse ttnet ile devam ederim ben.

http://forum.donanimhaber.com/m_38464941/tm.htm

ben 1mbit uydunetle 60 gb download yapıyorum 10 mbitle hayli haylı 50 gb geçer superonlineda fıs çıktı
  • Bilgi almak için mail atmıştım , gelen cevap:

Değerli Müşterimiz,

Fiber internet altyapı çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Fiber internet hizmetimiz fiber optik altyapı çalışmalarımızın tamamlandığı lokasyonlarda verilmektedir.
    Fiber internet hizmetimizin verildiği lokasyonların güncel bilgilerini internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.
    Bulunduğunuz bölgeye fiber internet hizmetimizi olarak talep etmek için aşağıdaki adresten Ön Talep'te bulunabilirsiniz. Lokasyon seçeneklerinde bölgeniz yoksa "diğer-diğer" seçenekleri ile formu tamamlayabilirsiniz.Talepte bulunduğunuz lokasyonda fiber altyapımız tamamlandığında sizinle irtibata geçilecektir.

http://www.superonline.net/bireysel/basvuru/basvuru.aspx

Sitenize fiber internet hizmetimizi talep etmek için site yöneticinizin aşağıdaki adresten fibergelsin başvuru formunu doldurmalarını isteyebilirsiniz. Sitenizle ilgili gerekli kontroller yapılıp site yöneticinizle iletişime geçilecektir.

http://www.superonline.net/fibergelsin

Kurttepe, Huzurevleri, Guzelyalı ve Mahfesıgmaz bölgelerinde çalışmalar devam etmektedir.

Saygılarımızla,

SUPERONLINE

• nisan ayının basında adana da hızmet vermeye baslayacaklarmıs.bugun musterı hızmetlerınden ogrendım ama arkadaslar soyle bır durumda var "bu adıl kullanım muhabbeti" dogruymus musterı hızmetlerıne onuda sordum ve dogru dedıler.ben uydunet 1 mb sınırsız kullanıyorum.superonlıne almak ne kadar mantıklı olur bılemıyorum.sız ne yapmayı dusunuyorsunuz.yorumları beklıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak100

nisan ayının basında adana da hızmet vermeye baslayacaklarmıs.bugun musterı hızmetlerınden ogrendım ama arkadaslar soyle bır durumda var "bu adıl kullanım muhabbeti" dogruymus musterı hızmetlerıne onuda sordum ve dogru dedıler.ben uydunet 1 mb sınırsız kullanıyorum.superonlıne almak ne kadar mantıklı olur bılemıyorum.sız ne yapmayı dusunuyorsunuz.yorumları beklıyorum

10mb sinirsiz almayi dusunuyoruz tabiiki ayda 49 ytl
  • ADİL KULLANIM SAÇMALIGI olmasa 20 yada 100 mb alacaktım. Şimdi ise superonline havasını alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisco

quote:

nisan ayının basında adana da hızmet vermeye baslayacaklarmıs.bugun musterı hızmetlerınden ogrendım ama arkadaslar soyle bır durumda var "bu adıl kullanım muhabbeti" dogruymus musterı hızmetlerıne onuda sordum ve dogru dedıler.ben uydunet 1 mb sınırsız kullanıyorum.superonlıne almak ne kadar mantıklı olur bılemıyorum.sız ne yapmayı dusunuyorsunuz.yorumları beklıyorum

artık onun sınırsız olmadığını biliyorsun değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Orijinalden alıntı: pisco

quote:

artık onun sınırsız olmadığını biliyorsun değil mi?

inceledim ustadim haklisin ya cok fena olmus bu .... keske adanaya hic gelmeselerdi bizde seviniyorduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisco -- 16 Mart 2010; 22:21:52 >

• 15 nisandan itibaren maximum tarife hızınızın 5 katı kadar indirebileceksiniz

Örneğin 10mbit alırsanız ay boyunca max 50 GB indirme hakkınız ve 10 GB upload hakkınız olacak

Bunu unutmayın sakın saygılar
  • Başlamadan bitti.
    Herşey sınırlıya döndü.
  • ttnet zihniyetinden hiç bir farkı yok limitsiz adı altında limitli!!
  • hayirli olsun. adil adil kullanin
  • O kadar bekledik gelmesini şimdi yaptılarına bakın
  • 10 mbit alsan 50 gb şaka gibi, bir günde indirrim yahu 50 gb nedir. İndirme yapamayacaksam neye yarar öyle hız. Geri adam atarlar inşallah.
  • Yaşasın adanaya ZübükOnline geliyor !!!!!!!!

10 mb hızınız sizin olsun. Boşuna yaptınız o kadar yatırımı !
  • dağ fare doğurdu. sevincimiz kursağımızda kaldı. superonline ' a kazanamadan müşteri kaybettiği için alkış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPAK

dağ fare doğurdu. sevincimiz kursağımızda kaldı. superonline ' a kazanamadan müşteri kaybettiği için alkış.

+1

fiberinide alsın gitsinler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.