Şimdi Ara

ADANA / TURKCELL-SuperOnline Fiber İnternet Servisi Başlıyor Sonunda. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
9.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kafan cok çalışıyo arkadaşım ama biz ist da şirket olarak almıştırk :)

yani bizim numaramız kurumsal numara müşteri numarası olarak...

senin numaran kaç ile başlıyo bak bakalım 5 ile değil mi :)

haa hem çalışan hem kendi yerimi açan biriyim siyosan pesss artık yani pes....

ayrıca sorularıma cevap vermen daha açıklayıcı olur...benımle tartısacaksan özelden mesaj at gerekenı yazarım sana...
  • Ağustos artık sana laf anlatılmayı lüzum görmüyorum. Bu konudaki önceki cevaplarıma bakarsanız size ve çukurova adındaki şahsa oldukça güzel cevap verdiğime inanıyorum. Ben bir cevap alamadım, sizin sorularınız da cevap verilecek şeyler olmadığı için hikayelerinize karnımız tok.

Gidin yurtdışında %600 zammınızı yapın, rahat bırakın Türkiye'nin kanını emmeyin.

Adanalı arkadaşlara tekrar hatırlatalım adil kullanımı (Ben de sizi yoksayıyorum artık, çünkü laf salatalarınız insanı sıkıyor malesef, size sizin taktiğinizle cevap veriyorum, maksat insanlar bilgilensin):
    http://forum.donanimhaber.com/m_38464941/tm.htm

Adil kullanıma karşı yapabileceğimiz şeyler:
    http://forum.donanimhaber.com/m_38464941/mpage_22/tm.htm

Adanalı arkadaşlar için özeti nedir?

Superonline sınırsız tarifelerine %100 ile %600 arası zamlar yapmıştır. Eski sınırsız paketlerine de kota koymuştur. Örneğin 10mbit sınırsız iseniz 50GB indirebiliyorsunuz, 50GB indirdiğiniz veya 10GB gönderdiğiniz (upload) anında, hızınız 512k download ve 128k uploada inecektir.

Superonline'ın son müthiş rezil tarifeleri (fiberin esprisini bitiren tarife)

http://www.superonline.net/bireysel/ucretlendirme/superfiber-double.aspx

110 TL ye 16mbit sınırsız VDSL2, 140 TL ye sınırsız 32mbit VDSL2 alabilirsiniz (99TL 10mbit fiber ve 199TL 20mbit fiber karşılığı olan).

Oyun içn düşünenler de, birdaha düşünsün çünkü pinglerde sıkıntı oluyor (forumdaki konularda mevcut). Dolayısıyla eğer varsa kablonet (uydunet) daha iyi bir tercih.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhantomX -- 23 Mart 2010; 18:38:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Şu konuda superonline'ı savunan gençler çıkın delikanlı gibi oranın çalışanıyım deyin onu bile diyemiyorsunuz.

Superonline çalışanı değillerdir büyük ihtimalle. Adana konusunda genelde bulundukları için, büyük ihtimalle bölgedeki Superonline'ın çiçeği burnunda bayileridir, veya bir ilişkileri vardır bayi ile.

Ya kabloyu çeken firmadır, ya bayisidir, ya hizmet sağlayıcısı ya da taşeronudur Adana'da.

Neyse önemli değil, kuyruk acısı var anlıyorum tabi, yazık.

Adanalı arkadaşlar aman dikkat, superonline'ın oyununa gelmeyin, imzamdan gerekli yerlere ulaşabilirsiniz.

(10mbit sınırsıza 50GB KOTA = SUPERONLİNE )
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.