Şimdi Ara

ADANA / TURKCELL-SuperOnline Fiber İnternet Servisi Başlıyor Sonunda. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
9.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adana'nın hangi ilçelerine gelicek ? Nerden öğrenebilirim hemen ttneti kapattıracağım.İnş burayada gelir
  • Bugün hayal parkın orda bir çalışma vardı. Bir sorum olacak bu boruların içi boş gibi duruyor ? Nasıl olacak acaba ?
    Cahillimi mazur görün fiber gören masum Adanalı oldum biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1389mo

Bugün hayal parkın orda bir çalışma vardı. Bir sorum olacak bu boruların içi boş gibi duruyor ? Nasıl olacak acaba ?
    Cahillimi mazur görün fiber gören masum Adanalı oldum biraz

İzmirde bulunduğum yerde de benzer şekilde döşüyorlar bugün çalışan işçilere sordum sonradan kabloları çekeceklermiş sanırım logar kapağı gibi kapakları onlar için yapıyorlar
  • superonline adanaya geldi, billboardlarda reklamlar yer almaya başladı.
    ben bugun aradım, nisanın ilk haftası veya 2.haftası tekrar arayaınız dedi.
    çalışmalar devam ediyormuş.

peki, bu fiberoptik adananın işlek merkezlerinden biri, çarşı, kayalıbağ-tepebağ-kuruköprü
    civarında kablo döşendimi? bireysel olarak normal işyerine bağlatabilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ces3t

superonline adanaya geldi, billboardlarda reklamlar yer almaya başladı.
    ben bugun aradım, nisanın ilk haftası veya 2.haftası tekrar arayaınız dedi.
    çalışmalar devam ediyormuş.

peki, bu fiberoptik adananın işlek merkezlerinden biri, çarşı, kayalıbağ-tepebağ-kuruköprü
    civarında kablo döşendimi? bireysel olarak normal işyerine bağlatabilirmiyiz?

Hangi numarayı aradın adana 'da Ofisleri varmı yoksa 444 lü bir numarayımı aradın ?
  • Ben Mavibulvar da oturuyorum, yurt mh muhtarlığının yanı :)
    Kablolar Yeni Çetinkaya köprüsünün oraya kadar çekildi ama köprüden dolayı mavibulvara gelemediler, köprünün yanındaki ara sokaktan mahallelere dağıttılar kabloyu.
    Acaba Mavibulvara döşenecekmi ? Bunu öğrenebileceğimiz yer adres telefon vs var mı?
    Belediyeden öğrenebilirmiyiz acaba.
    Çünkü Çukurova Belediyesi Tellcom Fiber Optik Altyapı Çalışması yazıyor tabelalarda.

Diğer illerdeki arkadaşlara sesleniyorum, sizede gelmesi için belediyenin birazda girişim yapması lazım. Çukurova bölgesi Seyhan Belediyesinden ayrılıp belediyeleştikten sonra Çukurova Bölgesine birçok yenilik geldi. Bunlardan birisi de fiber internet.

İşin garip tarafı evim ile kabloların şuandaki konumu arasında 1 km ya var ya yok. İnternetten faydalanamazsam intahar ederim
    +
    Çukurova bölgesi mavi bulvara kadar mı yoksa kanal yurt 1 e kadar mı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWoi -- 11 Mart 2010; 1:25:57 >

• otobanın altı (güneyi) seyhan, kuzeyi çukurova
  • 100. yıl carrefoursa yanına geir gelmez geçiyorum superonlin'a
    İsmi lazım değilin 8 mbit hizmetinden yararlanıyorum şuanda ilk gün iki farklı dosyayı biri 500 diğeri 300 kb hızla çekiyordum şimdi tek dosya aynı yerden 200ü aşmıyor.
  • bende ruhsağlığının yanında oturuyorum.daha buraya gelmedi

arkadaşlar şimdiden net bişey öğrenemeyiz.nisanın başında daha net bilgiler alırız ama duyduklarıma göre öncelikle sitelere önem veriyorlar.bide yöneticiniz cahillik yapıp superonline geri göndermesse iyi:)

20 dairelik bi apartmanda herkesin interneti olsa 100 mbit 200 tlden daire başı 10 tl düşer ve bu para hiçbişe bence çok şanslıyız :)
  • hadi hayırlısı

wowda 55 ms flan görüyorum ben genelde :D , pingler çok düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 11 Mart 2010; 23:48:36 >
  • huzurevlerıne ne zaman baslayacaklar acaba? bılen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak100

huzurevlerıne ne zaman baslayacaklar acaba? bılen var mı?

başlarlar hocam çukurova ilçesinin kalabalık yerlerinden huzurevleri orayada döşerler
  • Ben Atatürk Cad. Oturuyorum Parkın tam Yanında. Buraya döşediler mi bi bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zallas003

Ben Atatürk Cad. Oturuyorum Parkın tam Yanında. Buraya döşediler mi bi bilgisi olan var mı?

gazipaşa atatürk caddesi daha buralara inmediler diye biliyorum
  • bugun itibariyle turgut ozal bulvarinin sonunda bulunan gundogdu lisesinin karsisindaki migrosun ordalar oraya dosuyorlar bende o yolun huzurevlerine bakan tarafindayim cok guzel ya insanin ici gidiyor ttnetten kurtulmak icin adana miza hayirli olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisco

bugun itibariyle turgut ozal bulvarinin sonunda bulunan gundogdu lisesinin karsisindaki migrosun ordalar oraya dosuyorlar bende o yolun huzurevlerine bakan tarafindayim cok guzel ya insanin ici gidiyor ttnetten kurtulmak icin adana miza hayirli olsun

aynen bende gördüm..esentepe tansaş oralara ve arkadaki ara sokaklara döşemişler ama hala shell petrolun o tarafa geçmediler :(
  • yüreğir başkent hastanesi tarafına çekildi mi acaba bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediemsral

yüreğir başkent hastanesi tarafına çekildi mi acaba bilen varmı?

şuan sadece çukurova tarafına yapılıyor
  • 444 aradm baba
  • Acaba Çukurova ya çekip bırakacaklar mı yoksa Çukurova bölgesinden sonra Seyhan a geçecekler mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.