Şimdi Ara

Adana Oto Ekspertiz Tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
2
Favori
18.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adana'da Oto Rapor'a alternatif olarak Yüreğir Oto Ekspertiz'i önerebilirim. Kurumsal bir firma. Konumu galericiler sitesine ters ama gitmeye değer. Her araç en az yarım saat inceleniyor. Önceden rezervasyon yaptırılabliyor. Websitesi için bu taraftan
  • Adana analiz oto ekspertiz dürüstlüğün ve güvenin tek adresi

www.adanaanalizotoekspertiz.com

https://adana-analiz-oto-ekspertiz.business.site yorumları ve yapılan işlemlerimizi araç emsal resimlerini görebilirsiniz.

Adana Oto Ekspertiz Tavsiyesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen hafta cumartesi günü adana otorapor da test yaptirdim. Silver+ paket çok memnun kaldim. Adam aracla ilgili herseyi çıkardı. Hatta beyinden aracın km si ile oynandığını tespit etti. Bizi servise yönlendirdi. Servis ne yapacağını bilmiyordu. Servise de işi öğretti. Servis de km si ile oynandığını tescilledi. Galerici arabayı satmaktan vazgecti ve tum masraflarımı odeyerek ayrıldık. Aldığınız para sonuna kadar helaldir. Iyi ki varsiniz. Bu arada adana ya gitmişken baska arabalara da bakayim dedim. Galericinin biriyle iletisime geçtik. Otorapor a götüreceğim deyince adam kufurler etmeye basladi ve gelemedi.😅😅😅

• BatuHan0199 B kullanıcısına yanıt
    reklam kokuyor bu hareketler burası reklam yeri degil yemez donanım
  • hsn_33 kullanıcısına yanıt
    COK KOMİK SİNİZ HİC GÜVENİELİGİNİZ YOK YEMEZ DH
  • PARSA GİTİM DEME SAKIN BOYLE BASIT REKLAM YAPANLARA ALDIR MAYIN
  • D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    BASIT LİK BU
  • alik01 kullanıcısına yanıt
    COK KOMİKLER
  • soskay S kullanıcısına yanıt
    NASILYANI 15 YASINDAKI MESLEGİNDE UZMAN OLAMYAN COCUKLARA BAKTIRIYORLAR KAC SUBESİ VAR BU ARKADASLARIN TÜRKİYEDE HANGİ KONUM DALAR
  • Ya bu Pars mıdır nedir bu ekspertiz bildiğin galeriyle esnafla anlaşıp saf müşteri tokatlayan firmalardan heralde bu ne ya yeni kayıt hesaplarla kendini övmeye falan çalışmalar bu numaralar 10 sene öncede kalmadı mı ahahahahahahahaha forumda kandıran gerçekte kazık şaapar ama yine de siz bilirsiniz ahahahahaha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • olympus80 O kullanıcısına yanıt
    İstanbul’da başıma benzer bir olay geldi. Aracımı almak isteyen kişi ekspertize sokmak istedi, bende aracıma güvendiğim için tamam dedim. Boya kaporta mekanik aksam hepsi dediğim gibi çıktı. Sonrasında aracın beynine bir alet bağladılar ve bu aracın kmsi 30.000 km düşürülmüş dediler. Dedim mümkün değil. Sonra alıcı ben şüphelendim bu şekilde aracı alamam vs deyip fiyat düşürmeye çalıştı. Ben de araçtan emin olduğum için düşürmedim pazarlık bozuldu. Ben aracın ilk sahibi olmadığım için kesin sonuç almak adına aracımın yetkili servisine gittim. Durumu anlattım ve beyinden bu anlaşılıyor mu siz yapıyor musunuz vs dedim. Evet dediler ve ücreti var dediler, neyse parası yapın dedim. Baktılar ve aracın kmsi kadrandaki ile aynı yani aracınız orjinal km dediler. Ayrıca benden de bu işlem için para almadılar. Şimdi senaryolar belli, ya bu ekspertiz firması araç alıp satıyor pazarlığı bozmak adına bu yola girişti. Ya alıcı ile anlaşıp fiyat düşürmeye çalıştı.

Diyeceğim o ki, alacağınız araca baktıracaksanız gidin yetkili servisinde baktırın. Ekspertiz mekspertiz hikaye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• parsotoekspertiz P kullanıcısına yanıt
    Konu geçmişini pek okumadım ancak haklı olsanız dahi sırf şu kötü konuşmanızdan, bozuk ağzınızdan ötürü size aracımı getirmem.

• braveheart4141 B kullanıcısına yanıt
    Hocam Adana Ford servisine gidin otokoça

• Merhabalar, Adanada yaşıyorum hatta otocenter ve ekspertizcilerin tam karsisindaki sitede oturuyorum. 2 sene evvel tecrubesizlikle ve heyecanla galericiden araba bakma gafletinde bulunduk. İlk araba bakma tecrubemiz oldugu için allem etti kallem etti bizi otocenter yakinindaki 101oto ekspertize soktu. Neyse uzatmayayim daha sonra tanidik aracılığıyla arabanin, galericinin soyledikleriyle alakasi olmadığını öğrendik. Yani 101 otoya goturmemeniz gerektigini açıkça soyleyebilirim.

Asıl söylemek istediğim şeyse Pars otoekspertiz hakkinda. Konuyu ben ilk defa gördüm Pars hakkinda olumsuz yorumlar gördüm onlara cevap vermicem hic ekspertiz yaptirmadim. Parsta bi arkadasim çalışıyordu yıllardır, galericiyle konusurken arabayi parsa gostermek istedigimi söyledim adamın yüzü düştü. Parsa araba goturecekseniz benden almayin dedi. Bu kadar net konuştu. Niye dediğimizde arabada yalan yanlis seyler çıkarıyorlar vs. Dedi.
    Sonuç olarak denemedigim halde parsa hep olumlu bakarim. Burda parsı övenlere reklamci diyenlerin de galerici oldugunu düşündüm. Karar kendinize ait.

• Bu siteyi yöneten.. kardeşim bizim cevaplarımızı niye silyorsunuz buradan kendini bilmez bazı 3 5 çakal bizi karalıyorcak cevap verecez sizde bunu sileceksiniz

• Adana'dan araba almak.... Allah'ım şu kadar zengin olsam yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olympus 80 Sen gerçekten düzgün bir insan olsam şahsiyetli bir insan olsan kendi adını kullanırsın burada benim telefon numaram var sende adımla yorum yapıyorum kendi ismimi kullanıyorum senin gibi kaçak dövüşmıyorum Yalan yanlış yaparak insanları kandırıyorsun buraya getirdiğin en son aracın bütün pislikler ortaya dökülünce kudurmuşa dönmüşsün ağzın çok güzel laf yapıyor kibar kibar ama senin kibarlığını ben burada çözdüm

• Bu yazmış olduklarınızı ispat et Kim ispat etmez müfteridir madem böyle bir şey başına geldi belgelerle konuşacaksın araban burada satılmadı diye güzel Çamur atıyorum devam et seni tanıyorum senin gibi sahtekarlar da tanıyorum sahtekarın önde gidenisin sen şikayet etmeye de devam et bu yazılarından dolayı her gün sana cevap yazacağım seni oto ekspertizler WhatsApp grubunda da sahtekar diye ilan edeceğim söyledigim hepsi boş çıkıyor yalan çıkıyor insanları kandırıp getiriyorsun buraya aracın anlattığın gibi çıkmıyor böyleları değişenleri bütün ekspertizler dikkat etsin senin gibilerine Son getirdiğin alıcı bayan müşterileri de yalan yanlış beyan yaptım burada bu kadar şahidim var o raporda elimde

• Bu forum sayfası Adana’da pars oto ekspertize gelip aracını satamıyanların yani kibarcası sahtekar konumda olanların içinde erik kurusu kalanların eteğinde ki taşını dökmek istediği yer olmuş sıkıntı yok yiğit adam her zaman gelir yüzüne konuşur klavyenin arkasına saklanarak onu bunu karalamakla elinize bir şey geçmez güneş balçıkla sıvanmaz altına Çamur atsanız yine altındır Bu olympus 80 de dahil buna

• Adanada otorapor tek gerisine guvenmem.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.