Şimdi Ara

Adana Oto Ekspertiz Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
18.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Salı günü Adana Seyhana araç bakmaya geleceğiz expertiz için tavsiye edebileceğiniz bildiğiniz yer var mı?

• pars oto arkadaşlarını üye yapıp mesaj yazdırıyor ama dh üyeleri yemez

ben adanalıyım 2 kez bu pars ekspertize gittim. yarım saat falan sürüyor bakıyorlar sağına soluna ama lüks araç 200 tl diğer araç 150 tl diye kafalarından bir şey uydurmuşlar. neye göre ayrım yapıyorlar bilen yok. ayrıca kredi kartı da geçmiyor. vergi vs gibi çekinceleri var belli ki.

sonuç gir bir tamirciye ver 50 tl hem adamcağız faydalansın hem ucuza hallet. bana güven vermedi pars ekspertiz.
    Böyle reklam yapmasalar daha fazla ilgi görürler kendilerini ön plana çıkartmak için yazılan övücü mesajlar itici bir durum oluşturuyor.

Kurumsal yapı kişiye patrona bağlı olmadan işlerin düzgün sekilde yürümesidir.Pars oto kurumsal diyemeyiz.

Fakat bemin gördüğüm kadarıyla en donanımlı ekspertiz diyebilirim.Aracımı satdığımda oraya götürmüştüm.Tanıdığımdan bildiğimden değil biraz daha derli toplu olduklarından.

10 numaramı yok daha neler
  • Araç marka modeli ? Birde hangi mahalle ?
  • dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    2011 FORD C-MAX dizel Seyhanda Havalimanı civarında olursa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheart4141

2011 FORD C-MAX dizel Seyhanda Havalimanı civarında olursa iyi olur

Valla havaalanı civarında yokta galericiler sitesinde yada kıyıboyunda oluyor genelde. Havaalanı civarında sadece kaportacılar var.
  • arkadaslar bircok kötu niyetli saticilar tarafindan ozelikle pertciler tarafindan pars oto ekspertiz sevilmemektedir. çünkü işlerine gelmiyor.biz bir aracı ekspertiz yaparken ne alıcının hakkını satıcıya ne de satıcının hakkını alıcıya yedirmeyiz. bu bizim prensipimiz.ama bazı pisliklerin araçları satacağı kişiye anlattığı gibi çıkmayınca kuduruyorlar.çünkü biz aracı a dan z ye dört dörtlük kontrol ederek sözlü ve yazılı olarak teslim etmekteyiz.tüm Türkiye PARS OTO EKSPERTİZİ tanımaktadır. kurumsal birçok filonun araçlarınıda ekspertiz yapmaktayız. mesela leaseplan ,teberval ,hedef filo bu dünya devi filoların akdeniz bölgesinde araçlarının bütün ekspertizlerini biz yapmaktayız.tabiki bizi sevmeyenler çekemeyenler olacaktır.ustalık belgeli işyeri açma ruhsatlı iso belgeli bir firmayız. biz PARS OTO EKSPERTİZ olarak türkiye de oto ekspertizin ne olduğu bilinmezken 15 yıl Hollanda da yapmaktaydık. yani kısacası bu işin dibinden gelerek bu işi yapıyoruz pars a gelen musterilerimiz kesinlikle memnun kaliyor saygılar sunuyorum iletisim 05071866944 burhan hancer

• adanada kurumsal guvenilir durust pars oto ekspertiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: oto ekspertiz

adanada kurumsal guvenilir durust pars oto ekspertiz

Ne kadar ücreti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABA ARKADAŞLAR .1 YIL ÖNCE BİR ARAÇ ALDIM . ARACIMA EKSPERTİZ YAPTIRACAKTIM . BİR TAVSİYE ÜZERİNE ADANA SEYHANDAKİ PARS OTO EKSPERTİZİN EN DÜRÜST YER OLDUĞUNU SÖYLEDİLER .PARS OTO EKSPERTİZE GİTTTİM.ARACIM EKSPERTİZ YAPILDI .ARACIMDA 2 PARÇA BOYA OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. ARACIMI 2 AY ÖNCE SATTIM. PARS OTO EKSPERTİZİN VERMİŞ OLDUĞU RAPORLAR ELİMDEYDİ. ALICI ARACI SERVİSE GÖSTTERDİ.ELİMİZDEKİ RAPORLA BİRE BİR UYUŞTU .ARACIMIZDA SIKINTI SORUN YAŞAMADIK.BEN ÇOK MEMNUN KALDIM.HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TAVSİYE EDERİM. PARS OTO EKSPERTİZ GERÇEKTEN BU KONUDA ÇOK DÜRÜST. TEŞEKKÜR EDERİM PARS OTO EKSPERTİZE.
  • Selamun aleyküm. Ekspertiz konusunda adana gerçekten sıkıntılı bir yer .Adana da satıcıyla anlaşma yapan birçok eskpertiz mevcut . bu konuda dikkatli olunmasını söylemek isterim. Bundan 9 ay önce Adana da bir araba alacaktım.internette biraz araştırdım pars oto ekspertizi buldum .Adana daki tek kurumsal şirket olarak geçiyor. aracın ekspertizini pars oto ekspertize yaptırdım .2 parça değişen ve 2 parçada boya çıktı . gerçektende öyleydi . adamlar bana garantili rapor verdiler . raporlarının her şekilde arkasında olduklarını belirttiler. aracı gönlüm rahat şekilde aldım . 9 ay boyunca hiçbir sıkıntı çıkmadı ve şimdi ise pars oto ekspertizin bana verdiği rapor ile gönül rahatlığıyla aracımı satacağım . Adanadan araba alacaksanız ekspertizinizi pars oto ekspertize yaptırmanızı tavsiye ederim . Profosyenel kadrosu ile sizleri memnun edeceklerdir. diyeceğim odur ki pars oto ekspertizden çok memnun kaldık.sizlerde eğer ekspertiz yaptıracak olursanız pars oto ekspertiz en doğru adres diye düşünüyorum .

• Hortt.. ;-)

• Batuhan ve isotcubaba ekspertizin kendisi tarafından açılmış fake hesaplara benziyor, reklam yapıyorlar dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuHan0199

MERHABA ARKADAŞLAR .1 YIL ÖNCE BİR ARAÇ ALDIM . ARACIMA EKSPERTİZ YAPTIRACAKTIM . BİR TAVSİYE ÜZERİNE ADANA SEYHANDAKİ PARS OTO EKSPERTİZİN EN DÜRÜST YER OLDUĞUNU SÖYLEDİLER .PARS OTO EKSPERTİZE GİTTTİM.ARACIM EKSPERTİZ YAPILDI .ARACIMDA 2 PARÇA BOYA OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. ARACIMI 2 AY ÖNCE SATTIM. PARS OTO EKSPERTİZİN VERMİŞ OLDUĞU RAPORLAR ELİMDEYDİ. ALICI ARACI SERVİSE GÖSTTERDİ.ELİMİZDEKİ RAPORLA BİRE BİR UYUŞTU .ARACIMIZDA SIKINTI SORUN YAŞAMADIK.BEN ÇOK MEMNUN KALDIM.HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TAVSİYE EDERİM. PARS OTO EKSPERTİZ GERÇEKTEN BU KONUDA ÇOK DÜRÜST. TEŞEKKÜR EDERİM PARS OTO EKSPERTİZE.

Yalanını yiyeyim

• Böyle reklam yapmasalar daha fazla ilgi görürler kendilerini ön plana çıkartmak için yazılan övücü mesajlar itici bir durum oluşturuyor.

Kurumsal yapı kişiye patrona bağlı olmadan işlerin düzgün sekilde yürümesidir.Pars oto kurumsal diyemeyiz.

Fakat bemin gördüğüm kadarıyla en donanımlı ekspertiz diyebilirim.Aracımı satdığımda oraya götürmüştüm.Tanıdığımdan bildiğimden değil biraz daha derli toplu olduklarından.

10 numaramı yok daha neler

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuHan0199

MERHABA ARKADAŞLAR .1 YIL ÖNCE BİR ARAÇ ALDIM . ARACIMA EKSPERTİZ YAPTIRACAKTIM . BİR TAVSİYE ÜZERİNE ADANA SEYHANDAKİ PARS OTO EKSPERTİZİN EN DÜRÜST YER OLDUĞUNU SÖYLEDİLER .PARS OTO EKSPERTİZE GİTTTİM.ARACIM EKSPERTİZ YAPILDI .ARACIMDA 2 PARÇA BOYA OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. ARACIMI 2 AY ÖNCE SATTIM. PARS OTO EKSPERTİZİN VERMİŞ OLDUĞU RAPORLAR ELİMDEYDİ. ALICI ARACI SERVİSE GÖSTTERDİ.ELİMİZDEKİ RAPORLA BİRE BİR UYUŞTU .ARACIMIZDA SIKINTI SORUN YAŞAMADIK.BEN ÇOK MEMNUN KALDIM.HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TAVSİYE EDERİM. PARS OTO EKSPERTİZ GERÇEKTEN BU KONUDA ÇOK DÜRÜST. TEŞEKKÜR EDERİM PARS OTO EKSPERTİZE.

Bu msjı okumadan önce az kalsın pars oto ekapertize numarasını kaydedecektim tel.ime. Böyle bir msj atmaniz bile güvenilir olmadığınızı kanıtlıyor. Sahte msjlarla insanları kandırıyorsunuz

• pars oto arkadaşlarını üye yapıp mesaj yazdırıyor ama dh üyeleri yemez

ben adanalıyım 2 kez bu pars ekspertize gittim. yarım saat falan sürüyor bakıyorlar sağına soluna ama lüks araç 200 tl diğer araç 150 tl diye kafalarından bir şey uydurmuşlar. neye göre ayrım yapıyorlar bilen yok. ayrıca kredi kartı da geçmiyor. vergi vs gibi çekinceleri var belli ki.

sonuç gir bir tamirciye ver 50 tl hem adamcağız faydalansın hem ucuza hallet. bana güven vermedi pars ekspertiz.
  • Reklam olduğu çok belli kabak gibi ortada.

• ekspertiz oalyı dolandırıcılık maksatlı serbest bır gırısımdır. Sadece bildiginiz iyi bşir usta size araç alımı konusunda yardımcı olabılır. PAtlak amortisorun %60 cıkmasına bitik motorun %85 çıkmasına sahit oldugum için ekspertize gidilmesini dogru bulmuyorum
  • Reklamların yavanlığına bak
  • pars oto ekspertiz
  • pars oto ekspertiz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.