Şimdi Ara

Adana'da ulasim zammi. Ogrenci 1.85 Tl. Sen de destek ol. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
5
Favori
4.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yuniq emre

Biz ankarada 1,5 a laf ediyoruz o ne öyle

o ne lae
  • quote:

Orijinalden alıntı: technolocig

quote:

Orijinalden alıntı: OutSecT

http://i.hizliresim.com/V2Z1zZ.jpg

bu resim linki

twiti de bulurum birazdan ilk mesaja eklerseniz

edit:şöyle bi haber buldumhttp://www.ahaport.com/huseyin-sozlu-ulasim-zammi-hakkinda-konustu-613191h.htm

kendi twitter hesabini baskasi mi kullaniyormus. Ucretsizi gectim, hangi para birimine gore INDIRIM yapmis da bizim cebimizden yine fazla cikiyor.

"TAM bilete göre indirimli olacak" demek istemiştir mutlaka.

Adana'da değilim, öğrenci de değilim, imzaladım!

• ben istanbulda 1.10 tl çok derken adana daki fiyat tarifesi beni kahretti nasıl bir kan emiciliktir öğrenci yarın karnımı nasıl doyurayım diye düşünürken şu işe bak sen yazık ya.
  • Signed 1.25 tl olsa super olur
  • Cidden canını çıkardılar artık, insanları sömürüyorlar.

edit:sivil 2.25 tl bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIZLARIN KORKULU RÜYASI -- 10 Eylül 2014; 20:16:53 >
  • quote:

*****************★

Fox Tv Çalar Saate twit atalım orada duyulursa iyi olur.

Habercilere fenomenlere ve Hüseyin Sözlüye de mesaj atalım

Aynen. Twitter'ı olanlar tweet atsın.
  • Çokmuş ya, biz çorluda öğrenci olarak 75 kuruşa biniyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadSing3r

Samsunda 2 tl, üniversite öğrencileri öğrenci kabul edilmediğinden dolmuşlara 2.5 TL veriyorum.

Verme hocam tramvaya bin , hatlar bile 2.5 tl oldu ayrıca üniversite öğrencisi nasıl öğrenci kabul edilmez akıl işi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZLARIN KORKULU RÜYASI

quote:

*****************★

Fox Tv Çalar Saate twit atalım orada duyulursa iyi olur.

Habercilere fenomenlere ve Hüseyin Sözlüye de mesaj atalım

Aynen. Twitter'ı olanlar tweet atsın.

bildirimlerde nicki gördüm bi değişik hissettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Otobüste gorunce şaşırdım bugün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UP arkadaşlar
    Bugünde adama öğrenciyim dedim öğrenci kartı iste 1.85 yapmak için lanet olsun ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoeXL

UP arkadaşlar
    Bugünde adama öğrenciyim dedim öğrenci kartı iste 1.85 yapmak için lanet olsun ya

anlamadim hocam noldu tam olarak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kastamonu'da yaşıyorum 3 yıl önce 50 kuruştu sonra yeni dolmuşlar aldı belediye birden 1.25 tl oldu.Yürüyorum sabah okula giderken uzak değil okul lakin uzak olanlara bir şey diyemeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: technolocig

quote:

Orijinalden alıntı: SoeXL

UP arkadaşlar

anlamadim hocam noldu tam olarak?

Hocam bugün adama dedim öğrenciyim 1.85 olması lazım diye adamda öğrenci kartını göster dedi bende dershane kitabını gösterdim defterleri falan yok dedi 2 tl gitti karttan
  • Adana Belediyesinin aşırı bir borcu var ve gelen yeni belediye direk bu borçla karşılaştı,belediyeye bağlı güvenliklerin borçlarıni bile başka şekilde ödüyorlar.ilk iş olarak belediyeye aşırı işci alımı yapmış daha önceki akpli belediye önce bunları gönderdiler.

Ama bu ulaşım fiyatlarının artacağı anlamına gelmiyor...
  • imzalamadım, 1.65 değil 1.5 olsa iyidir.Sonuçta o çarkın dönmesi lazım.
  • artık insanlar taksi kullanır heralde dolmuş daha pahalı oldu taksiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Adana Belediyesinin aşırı bir borcu var ve gelen yeni belediye direk bu borçla karşılaştı,belediyeye bağlı güvenliklerin borçlarıni bile başka şekilde ödüyorlar.ilk iş olarak belediyeye aşırı işci alımı yapmış daha önceki akpli belediye önce bunları gönderdiler.

bunu kim uydurdu ? Sözlü başa gelmek için herkese iş vaadinde bulundu. Bunu Adana'da uçan kuş biliyor. CHP seçmeni partisini satmayıp kendi adayı olan Yıldıray Arıkan'a oy verseydi bu adam başa maşa gelemezdi. Halkı kandırarak başa geldi. Öğrenciye beleş otobüs, garibana iş sözü şimdide haşırt diye çaktı millete! Kendi seçmeni dahi istemiyor şuan bu adamı. Odasına dahi almıyormuş parti tabanından adamlarını. Yıldıray Arıkan'a yazık oldu. Yahu ne gudubet bir memleketmiş bu Adana. Hırsızdan arsızdan adam gibi çalışacak adamlara sıra gelmedi.

• Allah yatdım etsin hocam.

K.Maraş'ta öğrenci 1.25 ama DIT kart kaldırılmadan önce 1.55'di

Yorumlarda Ankara'da 1.50 diye okudum sanki, diyecek bir şey yok.

Edit: G.Antep 50 krş'mu gerçekten ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 10 Eylül 2014; 22:59:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şakirt Online

quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Adana Belediyesinin aşırı bir borcu var ve gelen yeni belediye direk bu borçla karşılaştı,belediyeye bağlı güvenliklerin borçlarıni bile başka şekilde ödüyorlar.ilk iş olarak belediyeye aşırı işci alımı yapmış daha önceki akpli belediye önce bunları gönderdiler.

bunu kim uydurdu ? Sözlü başa gelmek için herkese iş vaadinde bulundu. Bunu Adana'da uçan kuş biliyor. CHP seçmeni partisini satmayıp kendi adayı olan Yıldıray Arıkan'a oy verseydi bu adam başa maşa gelemezdi. Halkı kandırarak başa geldi. Öğrenciye beleş otobüs, garibana iş sözü şimdide haşırt diye çaktı millete! Kendi seçmeni dahi istemiyor şuan bu adamı. Odasına dahi almıyormuş parti tabanından adamlarını. Yıldıray Arıkan'a yazık oldu. Yahu ne gudubet bir memleketmiş bu Adana. Hırsızdan arsızdan adam gibi çalışacak adamlara sıra gelmedi.

Yıldıray Arıkan'ın bir videosunu izlemiştim,açık sözlü,Çukuroava belediyesindeki görevinden sonra elindeki katalogdan vaad ettiklerinin hangilerini yaptığını ve hangilerini yapmadığını söylemişti,

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.