Şimdi Ara

Adana'da doktor hastayı ameliyathaneden kovdu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Adana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abducens

quote:

Orijinalden alıntı: kanberxd

tv de izledim kadını sedye ile 500 metre ileride ki hastaneye taşıyorlardı. Bir de bakanlıkla ne alakası var hastane yönetimiyle alakalı bir şey.

ya bu haber ajansları olayı saptırmak için herşeyi yapıyorlar,yanlış anlamayın akp yi hiç sevmem ama olayın yùzü bambaşka oluyor

Olayı niye siyasete çekiyorsun? AKP ile ne alakası var O hastanedeki doktor sensin sanırım bu kadar savunduğuna göre ?
  •  Adana'da doktor hastayı ameliyathaneden kovdu!
  • 3 çocuk annesi Cariye Mercan (28)
    İlyas Mercan (37)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

kavga-tartışma olaylarında olayın iç yüzünü ancak orda olanlara şahit olan bilir, üçüncü şahıslardan dinleyerek sağlıklı fikir sahibi olunamaz.

Hele hele bizim basinin ozellikle de saglikla ilgili yaptigi haberlere hic guvenmeyin.gordugum bazi olaylarin basinda yansimasibi gorunce hayretler icerisinde kaliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

quote:

Orijinalden alıntı: abducens

quote:

Orijinalden alıntı: kanberxd

tv de izledim kadını sedye ile 500 metre ileride ki hastaneye taşıyorlardı. Bir de bakanlıkla ne alakası var hastane yönetimiyle alakalı bir şey.

ya bu haber ajansları olayı saptırmak için herşeyi yapıyorlar,yanlış anlamayın akp yi hiç sevmem ama olayın yùzü bambaşka oluyor

Olayı niye siyasete çekiyorsun? AKP ile ne alakası var O hastanedeki doktor sensin sanırım bu kadar savunduğuna göre ?

aşkım tüfekçi veya devlet hastanesinde doktor deilim ama bazı bildigim şeyler var,eğer doktorda hata varsa zaten soruşturma açılıyor,dayak yedi hastaneden atıldı vb haberlerin genelinde hasta yakınlarının kasıtı oluyor veya haber ajansları çarpıtıyor,işin içinde olunca insan görüyor bunları ha bu olay hakkında bi bilgim yok ama bunun benzeri çok olayı gördüm

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.