Şimdi Ara

adama bakın neler yapmış (çılgın) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
6
Favori
13.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ONE OHA! Adam yeşil rengi çok seviyormuş.Bende nu sistem olacak 10 yıl sadece monitör değiştirim.
  • idare eder
  • dehşetül vahşet
  • Elimizden tutan bi'sponsorumuz olmadı ki içimizdeki HuLK'u uyandıralım...
  • Süper.
  • Hadi len

bırak abi yaaa kapatıyorum ben pc yi kargolayıp okyanusun en derin yerine atıcam
  • Sponsorsuz böyle bir şey olamaz diye aklımdan geçiriyordum ki üstteki üyenin sponsorları paylaştığını gördüm . Ama şöyle bir şey var , bunu yapacak bütçemiz olsaydı yapabilir miydik , bence hayır .
  • Mükemmel.!!! Bu nasıl bir şeydir ya.

edit: Sponsorlu yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 6 Mayıs 2012; 2:27:06 >
  • Msj bulunsun bakıcam sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderwatcher

Manyamış... Şu monitörler arasındaki çerçeve sorununu çözseler de biz de yapsak...

Aynen Çerçeve İşi berbat :S
  • mükemmelmiş
  • Gerçekten şahane olmuş.
  • bu masayı uzun süre önce kafaya taktım ve yapmaya kararlıyım.. masraflı olmasından ötürü yavaştan alıyorum.. bir uv fan bile 40tl.. sonunda yapıcam ama ve burada an an paylaşacağım..
  • Süper işcilik.
  • kasanın masada olması gerçekten güzel fikir uygulama geçilse güzel olur düşüncesindeyim malum artık evler küçüldü şehirlerde yer tasarrufu önemli bir konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbay

bu masayı uzun süre önce kafaya taktım ve yapmaya kararlıyım.. masraflı olmasından ötürü yavaştan alıyorum.. bir uv fan bile 40tl.. sonunda yapıcam ama ve burada an an paylaşacağım..

Başarılar, bekliyorum
  • İlerde yapmayı düşündüğüm mod
  • güzelmiş ama cok ugrasmak lazım
  • BASİT AMA COK GUZEL BİR FİKİR AZ MALİYET LE YAPILIR AMA DONANIM LAZIM BU KADAR YAPIOSAN O DA BENDE YOQ
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.