Şimdi Ara

Adam gibi adam Ünal aysal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "fenerbahçe eğer küme düşürülürse, hocamıza sorarız ve ihtiyacımız olan oyuncuyu isteriz. ama bu futbolcunun bonservisiyle alınması anlamına gelmesin. fenerbahçe oyuncusunu verir, 1 yıl bizde oynar. süper lig'e çıktığında da gelir, geri alır. böyle bir anlaşmaya sıcak bakabiliriz. yoksa, fenerbahçe'nin durumundan istifade edelim, oyuncuları kapalım diye bir düşüncemiz asla olmadı. ayrıca böyle bir durumda oyuncuların fenerbahçe'ye maliyet yükü azalmış olur"

biraz düşünün böyle işlere karışmaz dediğiniz aziz yıldırım olsaydı Arda için veya başka oyuncu için böyle birşey düşünür müydü.?

• Abbiati'nin araştırılması bu konuya örnek teşkil edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comennias

Abbiati'nin araştırılması bu konuya örnek teşkil edecektir.

Anlamadım?
  • Hangi Futbolcu Gider Çok Merak Ediyorum ?
  • Ben ısınamadım arkadaş bu adama yalan yok. Ama başkanımızdır, başımızın üzerinde yeri var, orası ayrı. "Adam gibi adam" olayına gelince medyadan duyup gördüklerimizle çok fazla kişiyi yaftalıyoruz yok adamdır yok bu değildir şeklinde, bu bana pek sağlıklı gelmiyor. Peki "Adam gibi adam" kimdir derseniz, benim arkadaş var çocukluktan. Adam gibi adam odur ama tanımazsınız
  • Adam gibi adam hakikaten. Bir kesime örnek olması gerekir.

Bu açıklama doğru mu bilemiyoruz ama genel tavrı çok olumlu, ne ekersen onu biçersin.

Zaten GS'yi böyle saygın kişilerle hatırladığımız için ebedi dost diyoruz, 2 klavye delikanlısı ile değil.
  • quote:

ne bilelim biz abbiatnin olayını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lanquaté

Hangi Futbolcu Gider Çok Merak Ediyorum ?

ben şahsen hiçbir futbolcu istemem fenerden..

ama gelen oyuncu çok olur emin ol hem de kiralik değil tamamen gelen bile olur.

çoğu futbolcu renklere ve armaya göre değil maddi ve manevi huzur bulduğu yere bakar..şuana kadar fenerbahçe onları karşılamıştır ama fb küme düşerse manevi olarak tatmin olmayabilir.

futbolcular nankördür,takımlar onların arkasında sakatlıkta form düşüklüğünde durur ama onlar durmaz.

Fener küme düşsün çoğu oyuncu manajerlerine kulup ararlar avrupada görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

quote:

çoğu futbolcu renklere ve armaya göre değil maddi ve manevi huzur bulduğu yere bakar..şuana kadar fenerbahçe onları karşılamıştır ama fb küme düşerse manevi olarak tatmin olmayabilir.

futbolcular nankördür,takımlar onların arkasında sakatlıkta form düşüklüğünde durur ama onlar durmaz.

Bir Kaç İsim Söylede Tartısalım Ama Yabancılardan Değil. Türk Oyunculardan.

• Orası öyle, ama kendinizi yerlerine koyun, birçok kişi 3'te 1 4'te 1 paraya oynamak istemez. Özellikle bir kısım yabancı. 1 senede süper lige çıkılır muhtemelen öyle bir durum olursa. Bir kısım Türk oyuncu kalır takımda. Yabancıların çoğu gitmek zorunda zaten.

Ayrıca size çok ters hareket yapmamış birkaç oyuncu dışında niye istemiyorsunuz anlamıyorum. Bence birçok bölgenizde olmayan kaliteli oyuncular var. Santos,Gökhan,Niang,Lugano,Serdar vs. vs. Volkan'ı sevmez GS taraftarı yazmadım o nedenle.
  • Kaynak nedir acaba?

Ayrica dogruysa helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bir Kaç İsim Söylede Tartısalım Ama Yabancılardan Değil. Türk Oyunculardan.

tek tek sayamam ama en tahmin edemediğiniz oyuncular bile gidebilir.sizden buna dahil etmeyeceğim belki bir oyuncu söyleyebilirim sadece volkan.
    mesela tuncayı gitmeden önceki sezonunu düşün kim derdi tuncay feneri bırakıp gidecek diye..
    bu ülkede küfür ettiği takıma gidenler bile oldu.

dediğim gibi hangi oyuncu olduğunu bilmem ama futbolcuların çok nankör olduğunu bilirim.

milyonlar kazanan adamlar milyonlarca taraftarı olan bir başka takıma gittiklerinde kaybedecekleri birşey olmaz.
    misal veriyorum gökhan gönül herkesin takım tuttuğunu varsayarak söylüyorum 20 milyon seveni vardır,diyelim gs ya da bjk fenerden aldığı paranın üstünü teklif etti bu takımlardan birine geldi yine 20 milyon seveni olur bu oyuncu için değişen bir şey olmaz.tıpkı emre için değişen birşey olmadığı gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Kaynak nedir acaba?

Ayrica dogruysa helal olsun

çoğu gazete ve haber sitelerinde var.
  • Transferdeki basarisizligini boyle ortuyor rezil herif biz seni ona buna yaran diye secmedik

Canaydin vol.2 bu adam goreceksiniz basarisizlikta ihaleyi terim'e yikacaklar ona uzuluyorum
  • quote:

quote:

Bakire olmayan kız ile evlenmem tarzı bi yaklaşım olmuş seninki.. Noluyormuş Fenerbahçe'den futbolcu gelirse? Ki Sabri'nin yerine Gökhan Gönül gelse taklalar atarsınız.. Ki diğerlerini saymıyorum bile. Herhangi bir Fenerbahçe'li futbolcu gelse , bankosu olur o bölgenin..

• quote:

Orijinalden alıntı: aLPaSLaN07

quote:

quote:

Bakire olmayan kız ile evlenmem tarzı bi yaklaşım olmuş seninki.. Noluyormuş Fenerbahçe'den futbolcu gelirse? Ki Sabri'nin yerine Gökhan Gönül gelse taklalar atarsınız.. Ki diğerlerini saymıyorum bile. Herhangi bir Fenerbahçe'li futbolcu gelse , bankosu olur o bölgenin..

bonservisiyle isterim.

• quote:

quote:

Anlamadım?

Valla benim geçmişte okuduğum bir habere göre Juventus küme düşünce Juve2nin bazı oyuncularını Milan bedelsiz kiralamıştı. Ben o haberi bulamadığım için böyle yazdım ama bazı sözlüklerden bulduğum bilgileri aşağıya yazdım. Bazı arkadaşlar nereden bilelim biz bu olayı demiş. Sinirlenmeye gerek yok ya

italyanin sike iddalarinda adi gecen milan ve juventus kluplerinin kendi aralarinda ucretiz transfer ettikleri oyuncu

gianluigi buffonun ac milan-juventus maçında kaka tarafından sakatlanması sonrasında ac milan'ın juventus 'a kiraladığı kaleci

Yani diyorum ki eğer GS'nin böyle bir şey yapacağı varsa sadece alsın oynatsın. Hiç bir bedel ödemesin. Mesela Alex'in tüm paralarını Fener'in ödeyip, sadece Türkiye'den gitmesin diye GS'de oynadığını düşün

• quote:

"fenerbahçe eğer küme düşürülürse, hocamıza sorarız ve ihtiyacımız olan oyuncuyu isteriz. ama bu futbolcunun bonservisiyle alınması anlamına gelmesin. fenerbahçe oyuncusunu verir, 1 yıl bizde oynar. süper lig'e çıktığında da gelir, geri alır. böyle bir anlaşmaya sıcak bakabiliriz. yoksa, fenerbahçe'nin durumundan istifade edelim, oyuncuları kapalım diye bir düşüncemiz asla olmadı. ayrıca böyle bir durumda oyuncuların fenerbahçe'ye maliyet yükü azalmış olur"

biraz düşünün böyle işlere karışmaz dediğiniz aziz yıldırım olsaydı Arda için veya başka oyuncu için böyle birşey düşünür müydü.?

Bu arkadaş kimse fail olmuş.

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/10583.php

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.