Şimdi Ara

AD Carry

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 6300 ip lik olup Graves , Lee Sin ve Wukong arasında kalmış bulunmaktayım . Görüşlerinizi belirtmenizi istiyorum

• ad carry diyosan graves lee ve wukong ad carry değil .
  • hepsi birbirinden farklı tarzda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vayne,ezreal,graves adc icin iyidir

• O zaman şöyle değiştirelim , bu 3 championdan hangisini tavsiye edersiniz ?
  • draaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaven

edit: gravesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayin itadakimasu -- 29 Ekim 2012; 20:34:18 >
  • Adc olarak Vayne.
    3'ü arasından Lee Sin. Herkeste olması gereken bir karakter.

• Sana tavsiye vayne alma. Başlarda Aşırı Zordur. Takımın sağlamsa kullanabilirsin Anca Vayne Ama sonlarda 2 sn indirir.Ben Draven diyorm. graves da iyid.r Deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenZ35

Sana tavsiye vayne alma. Başlarda Aşırı Zordur. Takımın sağlamsa kullanabilirsin Anca Vayne Ama sonlarda 2 sn indirir.Ben Draven diyorm. graves da iyid.r Deneyebilirsin.

+1 vayne biraz zor bir karakter kasması biraz daha zor.
    bence yeni isen eğer cait öneririm kaçış skili var. artı rangesi çok uzun diğer ad carylere göre biraz daha kolay ve rahat oynaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hopdedikmahmut

quote:

Orijinalden alıntı: EvrenZ35

Sana tavsiye vayne alma. Başlarda Aşırı Zordur. Takımın sağlamsa kullanabilirsin Anca Vayne Ama sonlarda 2 sn indirir.Ben Draven diyorm. graves da iyid.r Deneyebilirsin.

+1 vayne biraz zor bir karakter kasması biraz daha zor.
    bence yeni isen eğer cait öneririm kaçış skili var. artı rangesi çok uzun diğer ad carylere göre biraz daha kolay ve rahat oynaması.

Vayne oynaması zor değilde earlyde çok çok güçsüz. Eğer iyi farm yapamazsa GG WP.
    Late'de ki en sağlam carry bana göre.
    Cait'de ise inanılmaz bi range var çok sinir bozucu. Eğer kapanları iyi koyarsa çalıların içine fb onda yüzde yüz (böyle yapan çok cait gördüm bir nevi stun çünkü o kapanlar) ama iki haftada bir free oluyor alınır mı bilmem.

• Saydıklarının hepsi bende var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lee Sin çok zevklidir. Kesinlikle almalısın.
  • İmza
  • En eğlencelisi wukong bence. Lee sinde çok hareketli ve eğlenceli fakat wukong late gamede AD/AP carrye yaklaşabildiğinde E-Q ile çoook can yakıyo
  • Adc istiyorsan wukong ve lee adc değil. Graves yada miss fortune al bence. Graves iyidir ama.
  • Graves al. MF'yi çok severim ama Graves daha dayanıklı Vaynede olabilir tabiki
  • graves.

• cevap vermeyin şu adama bildiğiniz 6300 ip var demek için konu açmış daha adc ne onu bilmiyor

şaka tabi
  • Üst konu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prоwler

cevap vermeyin şu adama bildiğiniz 6300 ip var demek için konu açmış daha adc ne onu bilmiyor

şaka tabi

+1
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.