Şimdi Ara

Acun Ilıcalı yeni platformu için Enes Batur ve Konuşanlar ile anlaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 51
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • system electronıc (4 mesaj) monacomen (4 mesaj) Osiris34 (3 mesaj) joven (2 mesaj) mert1907 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (3 mesaj) (22 mesaj) (3 mesaj) Uygulama (13 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Acun Ilıcalı yeni platformu için Enes Batur ve Konuşanlar ile anlaştı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2929 Mesaj
    ergen yolmaya yönelik çalışma, devletin acil el atması lazım
    sagopa ve ceza içeride kaybolacak.
  • Yarbay
    13448 Mesaj

Ergenler uzerinden para koparmak istiyorlar anlasilan, Acun doymuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 19 Kasım 2020; 13:32:12 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    ceza olabilir daha önce de yaptı ama sagopanın böyle bi işte olmasına ihtimal vermiyorum. hele ceza ile birlikte olmasına hiç ihtimal vermiyorum.

yarışma başladığı zaman g.t olmuş olursam hatırlatın :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj
    Ceza ve Sagopa jüri? Eğer bu gerçekse Acun senin en büyük hayranın benim bu saatten sonra.
    |
    |
  • Yarbay
    5199 Mesaj
    Birde iyi tarafından bakmak lazım, sonuçta bu platform ücretli, yavaş yavaş tüm nefret ettiğim, görmek istemediğim kişiler bu platforma geçiyor, bu çok güzel bir haber, artık yüzlerini görmeyeceğim. Ve etrafımda bu platforma üye birini duyarsam da hayatımdan çıkaracağım. Ben tv 8 i bile silmişim zaten seneler önce. İş iyice kolaylaşıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1039 Mesaj
    Bunlar için dijital platforma gerek varmıydı tv8 e koy gitsin, 6 ay survivor 6 ay master chief var tv 8 de değişiklik olurdu.
    |
    |
  • Binbaşı
    1926 Mesaj
    Platformun ismi nasıl telaffuz ediliyor bilen var mı? EXXEN.
    Ekskisen
    Eksken
    Ekekesgen
    Eksgen
    Eksigen
    Ekskesken
    ????????
  • Binbaşı
    1926 Mesaj

Ne kadar gereksiz atarlar. Yok TV8 sve bu tiplerin platformunu seyretmem seyreden olanı hayatımdan çıkarırım lafları filan. Hem bunları görmek istemiyorum diyosun hem de çoğu youtube fenomenleri olan bu tiplere rağmen Youtube Premium üyeliği alıp adam topluyorsun?? Hakikaten kafan yerinde mi? Sana ne millet ne seyrederse seyreder buna göre insanları kategori etmen ne saçma. Bir de kendin ile milleti tehdit ediyor, sankı sanırsın İngiliz kraliyet ailesinden, ters düşersen ülkede yalnız kalırsın... Kendine gel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 19 Kasım 2020; 13:48:31 >
    |
    |
    system electronıc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Ne kadar gereksiz atarlar. Yok TV8 sve bu tiplerin platformunu seyretmem seyreden olanı hayatımdan çıkarırım lafları filan. Hem bunları görmek istemiyorum diyosun hem de çoğu youtube fenomenleri olan bu tiplere rağmen Youtube Premium üyeliği alıp adam topluyorsun?? Hakikaten kafan yerinde mi? Sana ne millet ne seyrederse seyreder buna göre insanları kategori etmen ne saçma. Bir de kendin ile milleti tehdit ediyor, sankı sanırsın İngiliz kraliyet ailesinden, ters düşersen ülkede yalnız kalırsın... Kendine gel.

Atar yok, özgürce düşencelerimi ve yapacaklarımı yazdım. Sizde tam tersini yazabilirsiniz, sıkıntı yok, size saygı duyarım ve engellerim geçerim. Rahat olun, kasmayın bu kadar kendinizi.

• Binbaşı
    1926 Mesaj

En azından biraz tutarlı olabilirsin. Bu görmek istemediğin tiplerin platformu zaten youtube, senin Premium üyeliği almaya çalıştığın youtube kanalındalar yani. Hayır bu adamları seyredenlerle görüşmem deyip bütün ailene youtube premium paketi alıyorsan acaba ailenle görüşmemek için kendine bahane mi yaratıyorsun bilemedim!

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c2/63/61/c26361e97e1faeb776a02cd0f17135d8.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    5199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

En azından biraz tutarlı olabilirsin. Bu görmek istemediğin tiplerin platformu zaten youtube, senin Premium üyeliği almaya çalıştığın youtube kanalındalar yani. Hayır bu adamları seyredenlerle görüşmem deyip bütün ailene youtube premium paketi alıyorsan acaba ailenle görüşmemek için kendine bahane mi yaratıyorsun bilemedim!

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c2/63/61/c26361e97e1faeb776a02cd0f17135d8.jpeg&t=0&width=480&text=1

Siz YouTube dan da bunları izliyor olabilirsiniz, ama youtube çok geniş bir arşive sahip. Siz YouTube da sadece Enes batur izliyor olabilirsiniz. Yine size saygım sonsuz. Ama aynı dilden konuşmuyoruz, o yüzden anlaşmamız zor. İşte tam da bu yüzden etrafımda sizin gibi kişileri istemiyor ve mesafe koyuyorum. Yanlış anlamayın lütfen, hareket olarak yazmıyorum, dediğim gibi aynı dilden konuşmuyoruz ve böyle olunca da uzatıp gidiyor mevzu.

• Binbaşı
    1844 Mesaj
    Şeref beyi izlenir haluk bilginer icin. Ama üyelik almam tabiki bi dizi icin.

• Teğmen
    193 Mesaj
    Ceza Sagopa kısmı gerçekse izlerin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    3504 Mesaj

dudu peri yoksa sihirli annem izlemem

|
    |
  • Yarbay
    4417 Mesaj

İçerik anlamın da demek istemiştim.

|
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6991 Mesaj

sadece haluk bilginer

gerisi çer çöp

|
    |
  • Yarbay
    3839 Mesaj

Hocam neden vaktinizi boşa harcıyorsunuz?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/90/26/29/902629ebc0687a5280a335692298cdc3.png&t=0&width=480&text=1

Öneririm.   İlgli şahısa şiir yazıp blokladığıma göre siz de baş edemezsiniz. Bloklayın geçin bence.

|
    |
  • Yarbay
    16899 Mesaj

Yapılacaklara baktım da fena değil. Türk halkına hitap edecek işler var. Beni pek sarmaz ama bir iki proje de dikkatimi çekmedi değil. Benzeri içerikleri arttırırlar umarım. Rekabet iyidir.

|
    |
  • Binbaşı
    1384 Mesaj

bu yayın resmen "doğum kontrol" yayını
    çocuk sahibi olmamak istemememin kanıtı resmen
    şu dönemde çocuk sahibi olanlara acıyorum
    |
    |
    oly1786 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2003 Mesaj
    Enes batur izlemeyeli 3 sene falan olmustu bu eleman hala devam ediyor mu ya youtube a

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.