Şimdi Ara

Acun bombayı patlattı: UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen’de (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
14.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Exxen uygulamasi (Android TV) üyelik girisini hafizada tutamiyor. Bir kac saat sonra tekrar uygulamaya girince tekrar üye bilgilerini istiyor. Sizlerde de var mi bu tür sorunlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytunga050

Şuan asıl soru şu uydu TV yayını kim alacak veya o da mı acunda ? Acunda ise nasıl olacak ? Memleket ye herkes yayını IPTV de izlenmiyor haliyle
    Neyse biz CBC Sport HD ve idman TV ile devam edelim 😎

Hocam TV yayınları sanırım saran gruba ait. S sport ve s sport 2 kanalları verecektir.

• Öyle olduğumu iddia etmedim ama olsam iyi olur, eskiden beri futbol seyretmek bana zevk vermedi. Zaten sporlar da hep ticari oldu, ticaret işin içine girince işler çok değişiyor. Şikeyi filan bahsetmiyorum bile.

• Bazı üyeler ilgili platforma zam gelir yazmışlar ama ben zam geleceğini zannetmiyorum. Eski UCL, hatta eski futbol (seyir) zevki yok artık. Yine de keşke TRT alsaydı, spikerlere rağmen yayın 4K HDR olduğu için oradan seyderdim. S Sport'a, exene mexene para vermem. Para vermeyi geçtim, ücretsiz olsa da açıp seyretmem, çünkü görüntü/ses kalitesi dışında bir de spiker konusu var benim için. Platformum belli, kafam rahat ama TRT sayesinde belki 4K seyrederim diye ummuştum, neyse artık.

• Yarı final ve final içinde tv8 de verilecekmiş. Tv haklarını kullanmayacaklar maalesef, sadece digital. İsteyen alsın hayatta para kazandırmam bu adama ben.

• Gerekirse hiç izlemem ama bu elemana kuruş para kazandırmam.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt

Ilk kurduğumda tutuyordu sonra cep telefonu ile de üye olma gelince hafiza da tutmuyor bence telefon ile de kayıt olup kolay giris yapsinlar diye yapılmış birsey klavye yok ise 2 saat ugrastiriyor emaili yazmak. Izleneni de göstermiyor telefondaki gibi. Kaldigi herden devam ediyor mu tam bilmiyorum ama onuda aklinda tutamıyor olabilir gelistirilmesi lazim. suan 1 aylik ucretsiz oldugu icin onu kullanıyorum yaklasik 20 gündür sorun yok devam

• Bu adam hala ortalıkta mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: coolfighter

Gerekirse hiç izlemem ama bu elemana kuruş para kazandırmam.

Tam olarak mevzu budur; Acun denen "elemana" para kaptırmamak, inanın bu basitlikle açıklanacak kadar vizyonsuz gölge karakterden fazlası değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jumaruu kullanıcısına yanıt

hocam kahkaha attım bi kapandı açıldı bi baktım dingil exxen gelmiş diyorsun :)))

• Acun kim?! Askerlik arkadaşın mı yoksa mahalleden kankin mi?

• Ssport neden kendi yayinlamadiki, acun aynı gundeki 10-15 maçı tamamini yayinlayacakmi ? elinde kadro yok, olurda bu kadar çok mac yayinlarsa bu macları kimler anlatacak merak ediyorum ??

• acun otursun izlesin zırnık çıkmaz

• Der Meister. kullanıcısına yanıt

bu açıklama ile aunım zamanda zam geldi bile, maçlar vs başlasın bi zam daha çakarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Acun kim?! Askerlik arkadaşın mı yoksa mahalleden kankin mi?

ne diyecekti ? mahmut mu ?

• nefret edılen acunun ve exxenın eşşek gibi alınması sorunsalı :))))))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Acun'un programlarini bence hayattan beklentisi olmayanlar izliyor. Sacma salak yarismalar, iq seviyesi yerlerde maalesef
    Bende anlam veremiyorum. Çevremde ben haric herkes izliyor. Forumda twitterde en popüler konu oluyor sorun bendemi diye düşünmeye baslamıstım

• OPET in önünden geçmeyen ben Acun a da para vermem. Fenerbahçe ye ileride başkan olacak birisi sonuçta.

Burda sıcak fırsat nedir? Önceki sayfalarda yazıldı mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Acun'un programlarini bence hayattan beklentisi olmayanlar izliyor. Sacma salak yarismalar, iq seviyesi yerlerde maalesef
    Bende anlam veremiyorum. Çevremde ben haric herkes izliyor. Forumda twitterde en popüler konu oluyor sorun bendemi diye düşünmeye baslamıstım

• Zeen kullanıcısına yanıt
    IP tv diye bir icad var yeğenim..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.