Şimdi Ara

Acronis True Image USB Bellekten çalıştırma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
14
Favori
62.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netten arattım. Bu konu denk geldi. Bi umut girdim. Ancak olmadı. Usb belleği görmüyor program. Başka bilgisayardan acronis media rescue bilmem nesini yapıp o şekilde kurtarma yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Netten arattım. Bu konu denk geldi. Bi umut girdim. Ancak olmadı. Usb belleği görmüyor program. Başka bilgisayardan acronis media rescue bilmem nesini yapıp o şekilde kurtarma yaptım.

Hocam hangi program görmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Netten arattım. Bu konu denk geldi. Bi umut girdim. Ancak olmadı. Usb belleği görmüyor program. Başka bilgisayardan acronis media rescue bilmem nesini yapıp o şekilde kurtarma yaptım.

Hocam hangi program görmedi

Zipin icindeki grubinst_gui programi. O anlatilan program iste Farkli flaslar denememe ragmen gormedi hicbirini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaramazmı be kardeş eyv

• Yumi vb programlarla deneyin

• netbook için arıyordum. bendeki 2009 versiyon, CD imajı vardı, bir türlü USB'e uyarlayamamıştım. ÇOK TEŞEKKÜRLER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucius-132 -- 18 Şubat 2015; 8:51:55 >
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim...

acronisi usb den boot yapamıyorum.çok uğraştım bütün yöntemleri denedim ama olmuyor...
    yumi,winto bootrufus.vs.vs. tüm proğramlarıda denedim...

proğramın kendi usb boot oluşturma özelliğindede usb yi görmüyor anlamadım gitti.farklı usb denedim yine görmedi.
    yokmu bi kurt arkadaşım bunu halledecek bir baba yiğit.

amacım acronisi usb den boot olarak çalıştırmak...dvd iptal (bu arada)
  • atilla0001 A kullanıcısına yanıt
    anlattığım gibi yapmış da olmamışsa ya usb belleklerin boot desteklemiyor ya da usb bootdan bilgisayarı başlatamamışsın

• neronidas kullanıcısına yanıt
    anlattığın gibi yaptum bios tandan usb yi gösterdim yine olmadı kardeş.usb nin bot desli olup olmadığını nasıl anlayacağım.bilgisayarım asus n53sv biosu sırf bunun için güncelledim dün.yardım edinn...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atilla0001 -- 6 Nisan 2015; 23:13:46 >
  • nasıl anlaşılır usb bilmiyorum ama pek az var öyle usb bellek. senin markası ne

• neronidas kullanıcısına yanıt
    marka görünmüyor usb destekli yi ilk defa duyuyorum bunu nasıl anlarızzz kii
  • tamam dediğin gibi yaptım kardeşim çok sağol bt oldu... ama şimdide disklerimi görmüyor.
    yani acronisle bot ettim,backup yapacağım yeri yani C yi görmüyor.diğer diskleride görmüyor sadece kendini yani usb yi görüyor...yardım edermisim kardeşim...
  • yok mu yardım edecek kardeşler...
    hardisk gpt formatında bu arada....acronis 2011 hardiskimi görmüyor imaj alamıyorum...

diğer acronisleri kullandığım zamanda usb den boot yapamıyorum hiçbir şekilde sadece nerodias kardeşimin yaptığı yöntemle usb den boot yapabildim...
    acronis 2014 veya 2015 i bu yöntemle yapabilirmisin nerodias kardeş.
    yardımlarınızı bekliyorum...
  • atilla0001 A kullanıcısına yanıt
    Acronis 2015 upload yaptım.
    Aşağıdaki linke tıklayarak indir ve winrardan çıkardığın Acronis.iso dosyasını eskisi ile değiştir.

Acronis True Image 2015 ISO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neronidas -- 10 Nisan 2015; 13:42:30 >
  • kardeş, 2011 versiyon ve elimde bulunan 2009 versiyonu denedim. çalıştı. çok güzel ANCAK yukardaki yöntemle yaptığım usb üzerinden açılışta F11 ile kurtarma seçeneğini (Acronis Secure Zone) etkinleştirmek istediğimde gerekli dosyalar CD'de yok diyor. ama aynı iso CD'de iken böyle sorun vermiyor. neden acaba?

2015'i indirmeye başladım. (boyutu çok büyük :(((( ) deneyince editleyeceğim.

Acronis True Image USB Bellekten çalıştırma

edit: 2015'te de aynı sorun var. diğer fonksiyonlar çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucius-132 -- 19 Mayıs 2015; 12:27:15 >

• hocam dropbox linki güvenli bağlantı sebebiyle açılmıyor, linki yenileyebilir misiniz?
  • gunalhakan G kullanıcısına yanıt
    Buyrun :https://app.box.com/s/leit4f49dtmvdkspccn4jwil2xryam1b
  • bu işlemleri windows boot içinde kullanabilirmiyiz ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.