Şimdi Ara

Acronis True Image USB Bellekten çalıştırma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
14
Favori
62.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://drive.google.com/file/d/0Byt_mpRoVvwAZ1E1dDVZZFlYWXc/view?usp=sharing

Acronis 2014 için güncellenmiş olup Windows 10 da kullanılabilir.

Acronis True Image USB Bellekten çalıştırma

• Acronisi bulamayan, indiremeyen, yazamayanlar yazsınlar. Wetransferle bir şekilde iso dosyasını ulaştırabilirim.

Birlikten kuvvet doğar (:
  • Bu çok iyi. İso dosyasını 2016 ile değiştirdim. Daha iyi oldu.

Ancak bir sorum var. Fat32 yerine NTFS seçemiyor muyuz? Aldığımız imajı da USB'de saklamak için... Malum, Fat32'de dosya boyutu sınırı var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucius-132

Bu çok iyi. İso dosyasını 2016 ile değiştirdim. Daha iyi oldu.

Ancak bir sorum var. Fat32 yerine NTFS seçemiyor muyuz? Aldığımız imajı da USB'de saklamak için... Malum, Fat32'de dosya boyutu sınırı var..

Ntfs dosya sisteminde de çalışır.
  • Merhaba aynı usb ye hem acronisi hemde alınan yedeği atabiliyor muyuz? yoksa yedeği diskn diğer bölümüne veya diğer bir usb ye veya taşınabilir hd ye atmak zorunda mıyız. Bir de 2016 acronis için linkler hangileri.
  • DrKantu D kullanıcısına yanıt
    Merhaba dosyayı indirdim rardan çıkardıktan sonra yapılması gerekeni yazabilir misiniz. Birde yeden aynı Usb ye alınabilir mi yoksa başka bir yere mi alınmak zorunda
  • Bir zamanlar trial versiyon üzerinden bi tane usb bootable oluşturmuştum. Sonra meğer usb'yi de trial oluşturmuş, lazım olduğunda 1 ay deneme süresi geçmiş diye çalışmamıştı, şişip kalmıştım :)

USB bootable oluşturacaksanız,PC'nizde programın tam sürüm olduğuna emin olun.
  • hocam merhaba clone lama yapmak istiyorum ama karşıma bu çıkıyor " Clone Disk oparation failed" ne yapmam gerekiyor?? yardımcı olursanız sevinirim acil
  • Merhaba bu ufak sürüm full versiyon mu 1 ay sonra sıkıntı olmaz değil mi yedek yüklemek isteyince
    Denedim başarılı şekilde çalışıyor bahsettiğiniz programla format atamadım windowsun kendi biçimlendiricisi ile attım şuan sorunsuz denemek için risk alıp yedek alıp geri yükledim çalıştı başarılı şekilde

2015 sürümünü sizce kuralım mı ? yoksa bu da iş görür mü?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.