Şimdi Ara

Acronis True Image 9.0 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
6
Favori
385.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Arkadaşlar ben sorunsuz dosyayı şimdi upload ediyorum. Daha sonra pm'den vericem

Bana Da Pm den Ulaştırır mısın:D

bu arada toparladığın için sağol
  • bu anlatım güzel bu link kullanılabilinir sağol!
  • quote:

Orjinalden alıntı: malic

quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

BANNER ellerine sağlık ama ;

Acronis True Image can burn images to DVD disks under Windows if you have DVD UDF recording software installed. The DVD disk must be formatted. Currently, the program supports at least the following DVD recording software:
    • Roxio DirectCD — optional component of Roxio Easy CD Creator
    • Ahead InCD — available on the Nero Web site freely for Ahead Nero Burning Rom users (usually bundled with Nero)
    • Veritas DLA and all its OEM versions (e.g. HP DLA)
    • Pinnacle InstantCD/DVD
    In general, the program also supports all other DVD UDF burst recording software, but the aforementioned applications were tested by Acronis for compatibility with Acronis True Image.
    To enable image recording to DVD in Acronis True Image, you should do the following:
    • Install DVD UDF recording software.
    • Format DVD disks. DVD+RW and DVD-RW disks can be formatted in any of the aforementioned applications, while DVD-R and DVD+R formatting is currently supported by Roxio DirectCD only.
    • Run Acronis True Image, insert a formatted DVD disk into your DVD+RW or DVD-RW drive and create an image. No other special actions are required.
    Images stored on DVD disks can be restored under Windows and when Acronis True Image is loaded from its boot disk.
    There is another way to burn an image to a DVD disk. Using Acronis True Image, you can create an image on your hard disk and burn it using the installed DVD recording application to a DVD disk afterwards. You will be able to restore images from such disks under Windows and when Acronis True Image is loaded from the bootable media.

Ustam sana ek bir yazilim gerekiyormus dogrudan imaji DVDye almak icin. Windows altinda yakilabiliymus Acronis 8 de DVD ler. Bu yazilim "DVD UDF recording software" yazilimiymis. Sonra yakacagin DVD yi de Roxio DirectCD, Ahead InCD, Veritas DLA and all its OEM versions, Pinnacle InstantCD/DVD yazilimlarindan biriyle formatlaman gerekiyomus. Yakacagin DVD, RW ise yani yeniden yeniden yazilabilen turdense bu formatlama islemini programlarin herhangi biriyle yapabiliyormussun. Sayet yakacagin DVD, DVD-R ise yani sadece bir yazimlik DVD lerden ise bu formatlama islemini sadece "Roxio DirectCD" yazilimi ile yapabiliyormussun. Sonra bu formatlanmis DVD yi DVD-RW surucune koy ve HDD parcanin imajini bu formatlanmis DVD uzerine al. Bu sefer problem cikarmayacaktir sana.

Bir baska cozum daha varmis o da su;

Once sen imajini almak istedigin HDD parcasinin imajini baska bir HDD parcasi uzerine al. Sonra DVD UDF recording software yazilimlarindan biri ilebu imaji DVD ye dogrudan kaydet. Sonra Windows altinda yada CD den boot ettirdigin Acronis programi ile DVD uzerindeki imaji gorup restore edebiliyormussun. Ben bu ikinci yolu denedim ama boot acronis yine gormedi benim DVD yi.

hocam eyvallah sağol bidahaki sefere artık Zaman kaybetmeden bi yedek aldım ben ghost 2003 ile mecburen HDD ye alsam yer yok + NTFS dostan görünmüyo ve ben image'ı yüklemeden önce format atarfım zaten çoğu zaman PC hantallaştığında sürekli program yükler denerim nasılsa format atacam diye sonra da mutlaka bi programram etkiler bunu ve windos gider açılmaz hale gelir Bunun için boot CD lazım bana bidahki sefere deneyecem bu programı, yerimlerime kaydedeyim,

Tekrar sağol ellerine sağlık

• quote:

Arkadaşlar ben sorunsuz dosyayı şimdi upload ediyorum. Daha sonra pm'den vericem

Sorunsuz acronis 9 dosyasini bana da pm den gonderebilirsen ustam cok sevinirim. Tesekkurler.
  • açılış sidisi nasıl yaplıyor
  • bu programı foruma takılmaya başladığımda :::banner::: dan öğrenmiştim sağolsun

şimdi kafam rahat çok şükür bi sorun olursa basıyorum yedek sistemi çok şükür bi sorunum olmuyo

:::banner::: tekrar sağol dostum her neredeysen (sanırım forumda değilsin)
  • haydi bakalım HDD garantiden geldi yenisi sıfır. şimdi programı deneme zamanı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xdemir

açılış sidisi nasıl yaplıyor

Programı çalıştırdığın zaman ilk sayfada Create Bootable Rescue Media kısmına tıkla sonrayını halledersin

Acronis True Image 9.0

quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

haydi bakalım HDD garantiden geldi yenisi sıfır. şimdi programı deneme zamanı.

dostum mükemmel bir program bu geç lakmışsın bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 6 Nisan 2006; 14:19:28 >

• Arkadaşlar Bende Asus p5LD2 anakart var sabit diskim SATA 2 programı kurdum bootable cd oluşturdum ve açmayı denedim ama benim diski göremedi. bir ayar varmı bu konuda yoksa ben mi yanlış yapıyorum...
  • paylaşımlarınız için sagolun arkadaşlar 40gb bi hdd imin komple tamamını yedek almaya çalışıyorum ama hdd fazla yer yok ne kadar alan gerekiyo 10gb yetmedi
  • Tahminimce yedeklenen bölümün %45-50 si kadar bir alan gerekli oluyor

Edit : Hoşgeldin Banner bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 11 Nisan 2006; 19:47:16 >
  • Evet yaklaşık 20 GB yer gerekiyor
  • quote:

Evet yaklaşık 20 GB yer gerekiyor

tmm dosya upload alınca banada yollarmısın pm
  • cok guzel bir program 3 aydir kullaniyorum hicbir problem yasamadim bu arada sistem winXP fat32 uzerine kurulu kac defa yedek aldim sonrada recovery yapdim en ufak bir problem yok kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Bu arada sorun yasayanlara tavsiyem acronis ile acilis CD si hazirlayip backup ve recovery islemlerini kesinlikle acilis CD si ile pc yi acip oradan yapmalarini tavsiye ediyorum bugune kadar hep oyle yapdim Windows icinden yapmayin bence cunku bazen windows icinden yapinca problem cikabiliyor ama acilis cd si ile ne ben nede tanidigim arkadaslarda en ufak bir problem olmadi.
  • çok iyi programmış denedim. 5dakkada geri yukluyor hemen.

Benim bi sorum olacak daha önce yedeklediğimi silsem. 2 3 tane daha oyun kurdum tekrardan yedeğini alıp yapsam geçerli olurmu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

çok iyi programmış denedim. 5dakkada geri yukluyor hemen.

Benim bi sorum olacak daha önce yedeklediğimi silsem. 2 3 tane daha oyun kurdum tekrardan yedeğini alıp yapsam geçerli olurmu ?

Senin dediğinin aynını ben yaptım.Aldığım yedeği yükleyip eksik güncellemeleri yaptım ve bu yedeği silip tekrar yedek aldım sorunsuz
  • sorun yoksa tamam o zaman. teşekkürler.

Yalnız sorun çıkarsa
  • Ben denedim çıkmadı ama çıkarsa getir bilgisayarları değişelim
  • banner sen pm atcaktın ne oldu abi dosyayı upload ettinmi
  • İlk mesajıma ekledim linki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.