Şimdi Ara

Acronis True Image 9 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
0
Favori
33.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: xsalihx

dostlarım bende birkaç sayı ve full istesem ayıp olmaz sanırım

Yukarda yazanı göremiyor musun
  • tesekurler sp@wn
  • Bende TrueImageEnterpriseServer8.0_d_en (65.9mb) var full deil sanırım numara yazma yeri çıkmıor.. full sürüm ve numaralarını alabilirmiyim pm please :) şimdiden tşk.
  • arkadaşlar bende trueimage9.0_s_en.exe indirdim. seriali pm e atarmısınız............teşkrler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRM -- 8 Mart 2006; 23:05:08 >
  • Acronis True Image Server
    bende bunu kulanıyorum ve denediklerim arasında en iyisi.
    açıklama da güzel olmuş eline sağlık.
  • degerli arkadaslar sunu sormak isterdim bilen veya deneyen varsa lutfen yazssın sistemi sadece C DE YUKLU OLAN WİNDOWSU FELAN bacup aldıgında C dizinin de herahngi bir dosya yaratıp o dosyada backup ının yaratabilir herhalde degilmi? ikinci sorum su .: bu alınan yedek dvd yazıcı olmassa cdwr ile cd ye yazdırılırsa 750 mb lik veya 700 luk bu durumda problem yasanırmı restore sırasında image ı geri alırken deneyen varsa bizi bilgilendirirse cok seviniriz sagolun
  • arkadaşlar ben yeni üye oldum saygılar acronisi daha önceden biliyorum ama verdiğiniz linklerden programları indiremiyorum pm den kasıt nedir yardımcı olurmusunuz ful programı nerden indirebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: src

arkadaşlar ben yeni üye oldum saygılar acronisi daha önceden biliyorum ama verdiğiniz linklerden programları indiremiyorum pm den kasıt nedir yardımcı olurmusunuz ful programı nerden indirebilirim

pm özel mesaj demek. Gönderdim Gelen kutuna bak.
  • dostum teşekkürler dvr güvenlik işiyle uğraşıyorum yardıma ihtiyacı olanayardımcı olurum
  • Arkadaşlar yazdıklarınızı baştan beri okudum ve değerlendirdim.
    Ben uzun zaman Norton ghost kullandım. Daha sonra Acroisi denedim ve Nortondan daha güzel olduğuna emin oldum.
    Yalnız Noronda yedek aldığımız imajadan dosyada kurtarabilyorduk. Fakat Acroniste bu özelliği bulamadım. Bazen dosya kurtarmakta çok işe yarıyor.
    Acroniste recovery bölümünde bir seçenek var "restore special folders or files" acaba bu mu. Yapmaya çekindim.
  • arkadaslar zahmet olacak biliyorum ama su sayilari bana da gondermeniz mumkun mu
  • Arkadaşlar biri bana seriali nereye yazacağımı söyleyebilirmi ben bulamadım.Seriali var ama nereye yazıcam bulamadım
  • Serial vermek yasak. İsteyen pm atsın
  • E bir teşekkür de biz edelim dimi.
    Ellerine sağlık Banner.
  • Arkadaşlar;
    Programın nasıl kullanıldığını anlatan kısımdaki resimlere bişeyler olmuş.

Word halinde mail atmanız mümkün mü?
  • Arkdadaşlar resimlerin sitesinde bi sorun var. En kısa zamanda Son versiyonunun resimli anlatımını yapıcam
  • arkadaşlar enterprise sürüm için 9 ya da 9.1 program linki ve serial yollamanız mümkünmü.Daha evvel 8.0 enterprise ile Dell server 3/Di raid controllerda hdd yi göremedim ama nedense ghost 10 gördü ama onada nedense güvenemedim..teşekkürler.
  • Bu program gerçekten çok güzel. Yalnız bende full olmayan sürümü olduğundan trial süre bitti. Sizden ricam programın 9. versiyonunu numarasıyla birlikte pmye gönderbilir misiniz?
  • Selam.

Ben Acronis True Image Enterprise Server i kullanıyorum.

Kendi makinem Seagate 250 gb sata üstüne yüklü xp

bu makinemde yedekleri almak ve restore etmek en fazla 3'er dakikamı alırken, bugün topladığım 160 gb Sata II de yedekleri almak ta restorde etmekte 29' ar dakika sürdü.

Bir arkadaşımda da Ide 80 gb hddsi var . Onda onda yedek almak 15 dakika geri almak ise 5 dakikasını alıyormuş.

Bu neden oluyor bilen birisi varmı. İnanın çok merak ediyorum. Nerde yanlış yapıyoruz acaba ??
  • trueimage 9.0 full linki verebilirmisiniz

ibrahimkutlu2004@gmail.com
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.