Şimdi Ara

Acronis True Image 9 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
33.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Acronis olarak geçer
  • arkadaşlar ben bi yedek aldım 30gb hemde sıkıştırmayı high yaptım bunun daha az yer kaplıyan yolu yok mu???birde yandaki seçenekler ne işe yarıyor????
  • ama iki tane olarak alıyor vede bunların 1.sinden başladığım da kullandığım zaman sonunda hata veriyor anladığım kadarıyla bu iki bölümü birleştirmem gerekiyor ama nasıl olacak acele yardım bekliyorum
  • Arkadaslar yurttayiim ve rapid , hemenpaylas gibi siteleri kullanamiyorum bana birsekilde True Image ve Crack ini yollamaniz mumkun mu
    Mail adresim beredf@gmail.com
  • herkese merhabalar
    yeni üye oldum cok yararlı bi site
  • arkadaslar bırısı bana lınk atabılırmı
  • babacanlar bana acil yardım lazım size zahmet şu problemi bir çözün ya, ben geçen gün bu acronis'i başka bir forumdan gördüm baktım çok sağlam bir program hemen o gazla indirdim ama şu an için keşke indirmez olaydım diyorum çunkü C sürücüsünün yaklaşık bir 6 GB'lık alanı silindi gibi birşey oldu yani Acronis Secure Zone olmuş tekrar C sürücüsünü nasıl eski haline getirebilirim bende o geçici versiyonu var 15 günlük olan. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim babacanlar, hadi eyvallah
  • Acronisi çalıştır
    Manage Secure Zone Tıkla
    Cancel veya Remove seç
    İleriyi tıkla
    Olacaktır
  • eyvallah vallahi çok makbule geçti
  • ilacını bir pm atsanız yaw birde hangi versiyonu oldugunu yazarsanız cok iyi olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow99tr

ilacını bir pm atsanız yaw birde hangi versiyonu oldugunu yazarsanız cok iyi olacak

Crack ve serail PM de olsa yasak diye biliyorum
    İllegal konular yasak dikkat ett.
  • heryerde bana pm'den ulasın diyor yaw cifte standart degil mi bu..
  • dostum işte bu gönderdiğnden bana da lazım ok?
    quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Bu da 9 versiyonu.

http://download.acronis.com/trueimage9.0_s_en.exe

ama serial ve crack paylaşımı yasak olduğu için pm'den gönderiyorum
  • Arkadaşlar ilk mesajımda verdiğim bağlantıdaki konudan devem edelim buraya yazmayın
  • Arkadaşlar mrb,
    Nt4.0 Raid1 li server var bunun image almak istiyorum ghost ta sorun yaşadım(image alacağım ide disk i ghostta görmedi) acronis ile ilgili yazıları okudum bana yardımcı olabilirmisiniz.Full versiyonu nerden ve nasıl yükleyebilirim.Şimdiden tşk.
  • HDD 36 36 olmak üzere 2 ye ayrılık. Fakat acronisi kurup yedek aldıktan sonra arkadaş programla oynamış. c sürücüsü şimdi 15 gb ayrıca c sürücüsünden eksik kalanlar da yeni bir sürücü oluşturmuş anlamadım gitti. Yardım lütfen
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.