Şimdi Ara

Acronis True Image 9 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
33.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pm pm pm lutfen
  • alakası yok ama sorunuma çare ararken yolum size düştü: arkadaşlar sata disk makinaya takılı windows

çökmüş gibi oluyor. bilgisayar açılmıyordu. hata takılı disk yok msajı veriyordu.sonra bağlantı kablosunu deyiştim. biosu günceledim epeydir

çalışıyordu, şimdi xp açılır gibi oluyor hoşgeldiniz yazısı görünmek üzeriyken ekran kararıyor ekranın sol üst köşesinde imleç yanıp

sönüyor. eskide harddiski görmüyordu.şimdi görüyor kabloyu çıkardığımda diskin takılı olmadığı mesajını veriyor.bir kerede böyle sorunum vardı

xp ile hiç birşey yapamadım format atmak yeniden kurmak istedim olmuyor çok yavaş hareket ettikden sonra makinada takılı disk yok diye hata

mesajı veriyordu oysa xp kurma başlangıcında görüyordu ( sata sürücüsünü ek aygıtlar bölümünde yüklüyordum). sonra bir derginin

verdigi lunux sidisi ile xp nin göreceği (fat) şekinde biçimlendirdim sonra xf gördü 15 dk. kurdum.benim maknanın ne gibi sorunu olabilirki

bu tür sorun devamlı tekrar ediyor anakert epox işlemci amd 2500 çalışınca mükemel arada bu sorunlar olmasa

galiba çözümü aranızda buldum bu yedekleme programın sorunsuz çalışan versiyonundan edinmek isterim bana yardımcı olacaklara şimdiden teşekür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdemir -- 5 Nisan 2006; 11:39:11 >

• a makinasının ydeği ile b makinasını açabilirmiyiz.
  • Arkadaşlar foruma yeni üye oldum size zahmet olacak ama şu sihirli numaraları bende isteyebilirmiyim.Şimdiden teşekkürler.
  • Program bende var 8.0 heralde en iyisi bu okuduğum kadarıyla.Benim istediğim password gibi numaralar.Verdiğiniz linki inceledim kullanılışını az çok öğrendim sağolun.Bir de benim indirdiğim 27 MB acaba doğrumudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sama -- 7 Nisan 2006; 19:44:56 >
  • Merhaba arkadaşlar. Acronis kurtarma cd oluşturdum. Denemek için boot cd olarak bilgisayarımı başlattım. Cd gördü acronis programıda çalıştı fakat mouse hareket etmediği için belli bir süre sonra windows normal olarak açıldı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Halloldu arkadaşlar.Klavye ile seçimi yaptıktan sonra mouse diğer kısımda çalışmaya başladı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sintech -- 7 Nisan 2006; 20:56:47 >
  • Arkadaşlar ben bunu cd ye kaydetmek istiyorum. (yani img dosyasını) ve buradan kurmak istiyorum. yanlız cd oluştur deyince sadece bood cd si yapıyo. bunun bi yolu varmı, cd ye aktarmanın. PC de yer kaplamasını istemiyorum çünkü. DVD değil normal CD . yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • Normal CD'e sığmaz.
  • Ben Acronis 9.1 programıyla RAID'li sistemimi önce HD'ye yedekledim. Daha sonra HD'ye yedeklediğim dosyayı, Nero programıyla DVD'ye kopyaladım.
    Acronis açılış CD'siyle, DVD'deki yedeği sorunsuz şekilde geri yükledi...

Programın tanıtımı yapan arkadaşa tekrar teşekkür ederim...
    (XP'yi kur, güncelleştirmeleri yap, driverleri yükle vs. vs... Kurtuldum)
  • ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar.normal cd ye sığmadığının farkındayım yanlız,, okuldaki pc lerde DVD sürücü yok o yüzden img dosyasını normal cd lere (1 den fazla) kayıt yapmanın ve buradan yüklemenin bi yöntemi varmı acaba...
    ben nlite programıyla bi hazır kurulum cd si oluşturdum 3 cd oldu içerisinde Xp kurulumu office2003 ve driverler var. 1 nci cd yi takıp (bootlu) kuruluma başlıyorum C: sürücüsüne format atıp driver ve ofisi kuruyor. (cd leri art ardda ekliyorum tabi, oyun cd si kurulumu gibi.) yanlız kullandığım programları ekleyemiyorum. örn; netupschool, WinRar, Winamp, logo10PArmak ve benzerleri. Bunları sonradan kurmam gerekiyor. (Bu bahsettiğim 3 cd 30 dak. içinde format atıp kurulumu yapıyor.)
    Acronis i denedim kendi bilgisayarımda ve çok hoşuma gitti. yanlız benim işi tam görmedi, yada ben beceremedim. Benim istediğim bu programın yaptığı gibi C: yi tam olarak kurulumunu yedeklemeli (acronis yapıyo.) cd lere aktarıp tekrar kurulum yapabilmeliyim.
    Bu işi yapabilecek başka program varmı. yada bu programı kullanarak yapabilirmiyim. Konu hakkında bilgisi olanlardan yardım bekliyorum...
    T E Ş E K K Ü R L E R ...

• Aslında vardı öyle bir program. Yedeklerken CD'i istiyordu, CD dolarsa yenisini tak diyodu. Sonra yedeği geri alırken CD'leri sırayla istiyordu. Biraz araştırayım bulursam söylerim.

Ayrıca murat204 bişey değil. Bunun için burdayız.
  • saolasın. beni büyük bi yükten kurtarmış olacaksın.cevabını bekliyorum. PM de atabilirsen sevinirim..
  • bende bu program çalışmıyor arkadaşlar
  • backup a tıklıyom

proceed e basıyom :)

işlemi başlatıyor. %0

bekliyorum aradan 30 dak geçiyor

hala % 0
  • arkadaslar : lütfen tam sürüm adresi verin bana..pm...
    bendeki tüm versiyonlarda key girecek yer yok..
    veya nasıl key girileceğini anlatın..
  • pm den programın linkini atarsanız sevinirim
  • Programı eskisini prog filestan silerek yeniden kurun
    Başlangıcta çalışan 2 tane yard exesi var
    Onlar da çalışıyor olması lazım ( bkz görev yöenticisi )
  • pardon ama program files da ne diye geçiyo .. ben bulamadımda
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.