Şimdi Ara

Acronis True Image 9 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
0
Favori
33.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla piyasada ne kadar bikaç sayı varsa bu programla ilgili hepsini denedim ama bi türlü next butonunu aktif hale getiremedim.lütfen yardım.
  • biri söölese su seri yi yau:( sabahtan beri ugrasıorum:(

• quote:

Orjinalden alıntı: esref624

biri söölese su seri yi yau:( sabahtan beri ugrasıorum:(

Dostum PM attım.... Bu kadar kızma yawww

• eline saglık yau.saolasın.bi image alacam gezmediim arama sitesi gezmediim forum gezmediim crack sitesi kalmadı.
  • trial'se niye rakam sorsunki ful versiyonu yükle sen
  • şu birkaç sayıyı pm den alabilir miyim?
  • @xandy

Şu birkaç sayıyı yolladım dostum

@ferser

Senin indirdiğin trial versiyonudur.Sana da PM den tam sürümünü ve bikaç sayıyı yolladım bunu kur sorun kalkar..Yukarıdaki anlatımdan biraz farklı ama küçük farklar.İşleyiş mantığı aynı yani kullanırken sorun çıkmaz.Kolay gelsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

@xandy

Şu birkaç sayıyı yolladım dostum

@ferser

Senin indirdiğin trial versiyonudur.Sana da PM den tam sürümünü ve bikaç sayıyı yolladım bunu kur sorun kalkar..Yukarıdaki anlatımdan biraz farklı ama küçük farklar.İşleyiş mantığı aynı yani kullanırken sorun çıkmaz.Kolay gelsin..

teşekkürler

• arkadaşlar Acronis True Image 8.0 Server for Windows ve Acronis True Image 9.0 arasındaki fark nedir? birde bu programın image larını sanal disk olarak kullanabildiğimizi okudum biryerlerde yani sanal cdrom programı kullanmamıza gerek yokmuş bu konuda bilginiz varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferser

arkadaşlar Acronis True Image 8.0 Server for Windows ve Acronis True Image 9.0 arasındaki fark nedir? birde bu programın image larını sanal disk olarak kullanabildiğimizi okudum biryerlerde yani sanal cdrom programı kullanmamıza gerek yokmuş bu konuda bilginiz varmı?

Aynı sayılır çok fark yok aralarında.
  • önemli olan bizim yararımıza bişe olup olmadığı, fark yoksa gerek yok ozaman fakat şu dosya image lerını sanal cd rom gibi kullanma olayını çözemedim, bide onu yapabilirsek başka program kurmaya gerek olmaz, yani alcohol gibi programları...
  • recovery yaparken bir cd de yapmak zorunda değiliz sanırım yani d ye yedek alıp ordan recovery diyebiliyoruz...cd yi ise windows açılamaz hale geldiğinde kullanabiliyoruz peki bu SATA disk olması bişey farkettiriyor mu? bir arkadaş norton ghost için eğer diskin sataysa cd ile recovery yapabilirsin yazmış da bu program için de aynı şey gerekli mi?
  • sata olması birşey farketmez yaparsın bu programla
  • Acronis True Image 8.0 Server for Windows ve Acronis True Image 9.0
    aralarında bildiğiniz hangi farklar var? ben anlayamadım...
  • Yazılımdan, dosya artıkları yüzünden giderek azalan Windows performansını artırmak amacıyla da yararlanılabilir. Gelecekteki tüm geri yüklemeler için işletim sistemini ve aygıt sürücülerini kurduktan hemen sonra sabit diski bir kez yedeklemek yeterli. Disk imajı diğer sabit disklere, ağ bilgisayarlarına, CD/DVD’lere aktarılabiliyor. İmaj dosyaları sabit disk üzerindeyse, sanal sürücü olarak kullanılabiliyor. En büyük yenilik programın Windows oturumunda kullanılabilmesi. Yani sistemi açılış disketiyle başlatmak gerekmiyor. Recovery CD/ DVD’si ile farklı medyalardaki imaj dosyalarına göz atmak, USB ve Firewire sürücülere veri aktarmak mümkün. Kullanıcılar her ufak değişiklikte diskin tamamını yeniden yedeklemek zorunda değil. Doğrudan Windows üzerinden erişilemeyen güvenli disk alanı, virüslerin imaj dosyalarına zarar vermesini engelliyor.

Alıntı yaptım, Image ları Sanal Sürücü olarak kullanmayı çözemedim bi türlü

• Herkese merhaba, Ya arkadaşlar 2323 sürümünü nasıl bulacağım, tüm indirdiklerim 9.0.0.2337 sürümü çıkıyor, doğru linki bilen varmı. Birde şu birkaç sayıyı gönderebilirmisiniz? Teşekkürler
  • merhaba kardesslerim , programın full surumunu ve su malum numaraları rica etsem pm olarak....cok mutlu olurum....
  • bende istiyorum :((serverıma kurcam
  • banner kardeşim programı indirdim ama rakam falan yaz diyor
    :)
    zahmet olacak sevgiler ve saygılar
  • siteden indirdiğm bu kardeş.
    trueimage9.0_d_en build 2337
    şimdiden çok çok teşekkür ederim.
    rakamları unutma kardeşim
    kestane kebap acele cevap
    :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragami -- 5 Şubat 2006 3:20:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.