Şimdi Ara

Acronis True Image 9 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
33.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana acilne şu numaralardan lazımbu prg için bilen lütfen hemen göndersin tşk
  • arkadaşlar belki buraya girmeyi unutabilirim onun için mail adresimide burakıyorum bana çok acilne lütfen prg istedigi numarayı gönderin mail adresim aynadaki_buyu@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTRaZK -- 14 Şubat 2006 19:36:59 >
  • Programın ful versiyonu ve birkaç sayı için bir PM de ben alabilir miyim arkadaşlar.
  • arkadaslar su sayıyı verecek kimse yokmu bana çok acil lazım çünkü lütfen bilen varsa bir an önce bana versin bekliyorum..
  • yav bize yokmu arkadaşlar link ve serialini verirseniz sevinir
  • @hasan irek
    @MaTRaZK
    @feryat

Arkadaşlar PM nizi kontrol edin
  • hepsine gönderildi zaten
  • çok teşekür edrim arkadaşlar çok makbule geçti valla işimi gördü yani ben birde bişey soracagım bu program sadece xp için felan degil demi win 2000 de çalışırmı? birde benim pc de net rg diye save programı var onun bir zarırı olurmu net rg yi kaldırmaklımıyım bilgisi olan varsa bir cevap versin tşk..
  • ya arkadaşlar teşekürler sağolun gönderdiğiniz için.bu sürüm yeni bir sürüm.burdan nasıl imaj alacaz
  • image alımı hemem hemem burada anlatılanla aynı çok az bi fark var dene burada yazılana göre halledebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasan irek

ya arkadaşlar teşekürler sağolun gönderdiğiniz için.bu sürüm yeni bir sürüm.burdan nasıl imaj alacaz

Evet hemen hemen aynı Backup'a bas yedekle
  • arkadaşlar ben bu programı win 2000 e yükleyemiyorum xp ye deniyorum onda yükleniyor ama 2000 olmuyo bi türlü birde ben yedegi agdan alabilirmiyim acaba çünkü pcye iki hdd takıyorum o zaman pc açılmıyor bunun sebebi nedri bilen varmı yada bunu nasıl düzeltebilirim acaba iki hdd'yide görmesini istiyorum bilen varsa acil yardım
  • Slm arakadaşlar, Acronis True Image v9.0.2302 bu versiyonu yukledım 15 gunluk bunu nasıl full yapıcaz buy secenegıne gırınce Coupon Code yazıyor buraya buldugum serı noları yazdım olmadı Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevınırım...
  • Bende yakşaık 2 - 3 ay önce keşfettim
    Hem iş hem de evde kullanıyorum
    Ghost vb teknik bilgi isteyenler uğraşmama rağmen olmamıştı.

Bu acronisin bir de Acronis PartitionExpert programı var
    Yani disk bölme birleştirme
    O da image alma kadar faydalıdır. haberiniz ola
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark_angel_

Slm arakadaşlar, Acronis True Image v9.0.2302 bu versiyonu yukledım 15 gunluk bunu nasıl full yapıcaz buy secenegıne gırınce Coupon Code yazıyor buraya buldugum serı noları yazdım olmadı Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevınırım...

PM kutuna bak.

Bu arada tiske 58.4 MB o program ya Neyse ayın 1'inde indiririm.
  • Banner kardeş sagolasın ılgın için Ama bu serıalleri daha oncede yuklemıstım Başka seriallerde ama

1) Programı açınca BUY secenegıne tıklıyorum Coupon Code yazan seriali yapıstırıyorum apply dedım ama degısen bişey olmadı kaç kere yapmama ragmen programı açınca yıne aynı seceneklerı soruyor TRİAL BUY CANCEL neyi eksık yapıyorum

2) Programı ilk çalıştırdığınızda size Boot CD/Kurtarma Cd si oluşturmak isteyip istemediğini soruyor yazıyordu programın tanıtımında ama bende (Acronis True Image v9.0.2302 versiyon farkından mı acaba?) sormuyor direk muhabbette giriyor

Yardımcı olursanız cooook sevınırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_angel_ -- 19 Şubat 2006 2:34:27 >

• quote:

Orjinalden alıntı: dark_angel_

Banner kardeş sagolasın ılgın için Ama bu serıalleri daha oncede yuklemıstım Başka seriallerde ama

1) Programı açınca BUY secenegıne tıklıyorum Coupon Code yazan seriali yapıstırıyorum apply dedım ama degısen bişey olmadı kaç kere yapmama ragmen programı açınca yıne aynı seceneklerı soruyor TRİAL BUY CANCEL neyi eksık yapıyorum

2) Programı ilk çalıştırdığınızda size Boot CD/Kurtarma Cd si oluşturmak isteyip istemediğini soruyor yazıyordu programın tanıtımında ama bende (Acronis True Image v9.0.2302 versiyon farkından mı acaba?) sormuyor direk muhabbette giriyor

Yardımcı olursanız cooook sevınırım...

1) O dediğin sanırım v8'de. Çünkü V9'da öyle bişey demiyodu. Direk Serial girmeni istiyor.
    2) Evet v9'da sormuyor. Ama sen kendin yapabilirsin. Create Bootable Media yazıyo.

• quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Bu arada tiske 58.4 MB o program ya Neyse ayın 1'inde indiririm.

Partition expert kastediyorsan 14,8 MB tır
    Adresi hatırlamıyorum bulursam veririm
  • dostlar bana da program icin link ve program icin yine 2-3 rakam soler misiniz ozelden? eheh ne kadar masum bi msg oldu
  • Eline sağlık, tam arşivlik.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.