Şimdi Ara

açılmayan bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün once elimdeki sistemi upgrade ettim ve intelden amd sisteme geçtim siemens 266mhz lik anakart, athlon 1500 ghz XP işlemci, ddr ram yeni bir kasa(230 V lık)ekran kartımın girişleri uymadığı içinde 32 mb TNT ekrankartı aldım zaten creative enquik ses kartım, floopy, cd sürücü ve harddisk vardı bilgisayarıma win2000 server kurdum. normal çalışıyordu ancak birden winamp da mp3 çalarken sistem kilitlendi normale donmeyince reset düğmesine basdım. fakat sonra ekrana hiçbir görüntü gelmedi normalde açılırken harddiskten gelen bip seside gelmiyor. bunun nedeni ne olabilir 2 günlük yeni bir sistem neden bu hale gelmiş olabilir bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

• merhaba bence bios su sifirla.. yani ya pil çikar yada pilin yanlarindaki campır cikar.. cnuku yüksek olasılıkla donanimda cakisma var.. tam emin deilim..
  • ilginiz için teşekkürler problem power suppl dan kaynaklanıyormus benim power supply 230 watt dı amaq atlon işlemciler için 300 watt gerekiyormuş değiştirince sorun halloldu. Atlon işlemci kullanacakların aklında olsun.
  • Bios ayarlarından dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.