Teğmen
03 Ocak 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar;

Benim biraz can sıkıcı sorunum var. yeni bilgisayar aldım

intel p4 540 3.2ghz lga775
asus p5gd1-pro ,i915p
256mb ddr 400 dual channel x 2
160 gb seagate 7200rpm sata
bir de sbs560 creative 5.1 hopalör

herşey güzel çalışıyor fakat 6 kanal yaptığım ve dinlediğim ses
bilgisayarı açıp kapayınca 2 kanala düşüyor.. bu nasıl 6 kanalda sabit kalır. yada böyle bir şey olmuyor mu
arkadaşımın 5.1 creative live ses kartını taktık bu seferde centerden ses gelimiyor. hoparlörü test ediyorum çalışıyor fakat ses gelmiyor. çıldırtıyor beni.

yardımlarınız için tşkler
MERHABA ARKADASLAR;

ben albatron i915g anakrt p4 3.20 ghz işlemci LGA775 winfast fx6200 PCI-E ekran kartı ve adet 256 mb drr400 mhz ram aldım. fakat pc açılmıyor. 4 adet 256 mb ram takıyorum açılıyor fakat xp kurmaya kalkınca kitleniyor. olmuyor. ddr2 533mhz lik ramler aldım yuvalarına uymuyor. ne yapmam lazım.. çok acil

Çok Teşekkürler..
Ben Toshiba A50-101 Modelini İstiyorum.. Sizce ne marka ve ne tür özelliklerde almalıyım
Office XP ile ilgili bir sorunum var..
Office kurdugumda çalıştırabilmem için cd istiyor. Cd takmadan office nin hiçbir programı açılmıyor..
Cd yi başka bilgisayarda denedik o bilgisayarda cd ye gerek duymadan office programları calışıyor..

Yinede emin olmak için başka bir office cd ile kurulum yaptım ama yine aynı şekilde programları açmak için cd istiyor..
Bunun hakkında yardımcı olursanız sevinirim..

Şimdiden ilginize teşekkür ederim...
merhaba, yeni bir pc toplucam fakat anakart konusunda kararsızım..
makinemin özellikleri şu:
P4 2.4c Box
Anakart konusunda kararsızım Onu sizlere danışıcam
256MB DDR400 X 2 Adet
80gb Maxtor (7200rpm)
64mb Gf-4 MX-440 tv/out
52x24x52 cd-rw lg
floopy(samsung)
P4 kasa
Klavye+mouse
17"t Philps

anakartı İntel i865PERL mü alayım yoksa Asus P800 serisinden i865chipsetli anakartını mı alsam?

yardımlarınız tşk.

anak
arkadaşlar a4 standart seri veya ps/2 fark etmez.. kendi kendine sapıtıyo yani.. hareketler tıklamaları kendi yapıyo.. sizce nedendir? bilgisayarı kapayıp açınca bi sorun kalmıyo..
P4 2.4 ghz (512kb)
Biostar 8698 agp 8x desteğl on board ses
512 mb ddr ram (elixir)
40gb segeate (7200rpm)
64 mb gf2 mx-400
17" monitor..
kalvye mouse(multi ve optik)
fdd
52xcdrom
p4 kasa
3000p 5+1 hoparlor
toz örtüsü felen
? ne kadar olur ?
arkadaşlar Quantum 20gb hdd var orta kısımlarınada boot sector var.. ve bilg bi açılıyo bi açılmıyo.. ne yapıcam bilmiyorum.. internetten yazılımınımı indirsem ki ?
arakdaşlar PGA370 bi biosstar anakartta (herşey on board) makineyi resetediğimiz zaman makine geri açılmıyo. ve makine windows görüntü kitliyo erkan birbirine karışıyo.. sizce neden dir?
celeron 1100mhz ve 128sdram ve 32 tnt2 vga olacak bi anakrt sen on board olca ucuz ama güzel çünkü hepsi değişecek önerileriz ?? saolunn
Hakkında
Forum İmzası:
^aZRaiL^
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 16 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 202
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.025 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.