Şimdi Ara

ACİLLL balığım ters duruyor ?!??! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
152
Cevap
1
Favori
68.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben japon balıklarımı hep cok beslerdım onlarda patlıyarak ölürlerdi doysunlar dıe bol bol atıodum hep ölüyüdu... hasta sanardım onları
    mehersem patlıolarmıs
  • balık belkide kaçmak için numero yapıyodur

susuzluk hiçbirşey özgürlük herşey, ona özgürlügünü verecekmiyş gibi yap navuzu veya küvete koy yani kendini özgür bıraktıgını sansın baktın balık düzeldi vur öldür öyle nankör yalancı hayvandan sana hayır gelmez
  • kuş gribi olmuş
  • sen piranha al beni dinle en sağlam balıktır kolay kolay olmez ..
  • Balığım halen direniyor!
  • Veterinere götürsene!
  • kuş gribi olmuştur kesin demiştim ama bakmadan yazmışım birkaç post yukarı da yazıyormuş zaten

Saglık olsun yenisini alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATTRACTION -- 6 Ocak 2006 23:37:15 >
  • ne kadar önemli bir balıkmış kıskandım
  • ya bu balık dünden beri ölmedimi yaa yeter artık insin bu konu
  • sanane fake !
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazan2

Veterinere götürsene!

ne gerek var hocam veteriner gibi forujm mübarek.. sabaha karşı saat dörtte para versen bulamazsın bu ekibi..

quote:

Orjinalden alıntı: maxu

Bildiğim kadarıyla Japon hava motoruna ihtiyaç olmaksıızn yaşayabiliyor, istersen sen dinlemiş su bulunan bir kapta yem ve hava vermeden kendi haline bırak ama ümit yok gibi..

quote:

Orjinalden alıntı: klonajinsky

suyunu komple değiş ve suyun içine 3-4 ytl lik beyaz benek hastalığı için olan damlalardan damlat.talimatı üstünde yazar ilacın.motoruda tabiiki açık tut oksijen ver suya.tabii bütün bunlar tecrübelerime dayanarak söyliyeyim balığın %15 ihtimalle kurtulur.zaten 2 sene yaşadıysa akvaryumda.iyi yaşamıştır.

quote:

Orjinalden alıntı: fatihferah

Sunii teneffüs yap

quote:

Orjinalden alıntı: take_me_as_I_am

kardes ayrı bi kaba biraz tuz at , tuzlu suda kendine gelir. ıspanak haslayıp yedirmeyi dene bi sure , kabız olmus olabilir... karnı da sistir tahminimce... simdilik tuzlu su bi sure ayakta tutar.. umarım gec kalmamısımdır :(
  • daa ölmedimi

yoğun bakıma aldınız mı?

Ya şaka bir yana üzüldüm valla benimde civcivlerim vardı tavşanım vardı küçükken hepsi öldü 2 tanede muhabbet kuşum vardı en sonda onlar öldü

çok koyuyo insana
  • quote:

Orjinalden alıntı: fearlessness

sanane fake !

bi ses duydum sanki evet evet bi ses duydum
  • Beyin olumu gerçekleşmiş ! Tanıyı koydum !
  • balık hiç hareket etmiyor ??!?
  • Aspirin iyi gelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: face01tr

balık hiç hareket etmiyor ??!?

öldüğünü nerden anlicaz ? suyun üstüne çıkmaz mı bu ?? dipte ters vaziyette duruyor.

ACİLLL balığım ters duruyor  ?!??!
  • DAha ölmek üzere olan balığına bile dokunamıyorsun.Neden besliyorsun onu anlamadım.
  • quote:

quote:

balık hiç hareket etmiyor ??!?

öldüğünü nerden anlicaz ? suyun üstüne çıkmaz mı bu ?? dipte ters vaziyette duruyor.

dipte duruyosa olmus olma ihtimali buyuk , uzgunum , umarım olmemistir.
  • dipte ters duruyorsa gitmiştir %95.%5'te son nefesidir.

yanlız herkesin dikkatini çekmek istediğim bir husus var:

insanlar uzun süre birlikte oldukları şeylere bağlanırlar.uzun zamandır bir hayvan besliyorsanız ve bu hayvanınız ölürse ya da ölmekte ise insan doğal olarak etkileniyor.aynı olaylar başıma geldi

lütfen dalga geçmeyin.yoksa bende dalga geçcek konular bulurum merak etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata -- 7 Ocak 2006 2:39:16 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.