Şimdi Ara

ACİLL Blackberry Curve 8520 açılmıyor.kırmızı ışıkta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
21.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonumun bugün şarjı bitti ve kapandı.Şu anda açılmıyor bataryayı çıkarıp taktım uğraştım.tık yok.sadece açma tuşuna basınca kırmızı ışık yanıyor.Fakat diğer curve 8520 den çıkardığım bataryayı takınca çalışıyor.Benim bataryamı diğerine takınca çalışmıyor.Sanırım bataryayla ilgili sorun.Ne yapmam gerekiyor teşekkürler.

• bunun gibi bir sorun ile hiç karşılaşılmadigi icin bilemiyorum ama eyer bulabilirsen orj bir batarya bul bitane veya tamir oluyor ise bi baktır :)
  • teknosa yolları taştan
  • aynı sorun şuan bendede var açılmıyor şarz bitti kapandı şuan kırmızı yanıyor sonra sönüyor tık yok
  • Büyük ihtimal batarya arızalanmıştır.Sağlam bir pil ile deneyebilirsiniz.
    Nokıa cihazımda 2 kere karşılaşmıştım.Açma tuşuna basıyorum beyaz ekran nokıa yazısı geliyor hemen kapanıyordu.
  • ibende batarya sorunu olarak görüyorum batarya nasıl kendine gelir hala açılmadı
  • telefonunuzu şarja takın ve ellemeyin bir süre sonra acılacaktır. eğer bunu yaptıgınızda olmazsa şarjını cıkartın bir iki dakıka sonra tekrar takın telefonu şarja takın fakat acma tusuna falan basmayın oylece takıp bırakın aynı sorunu bende yaşamıştım geçti
  • slm.blackberry ım açılmıyo.turkcelle bağlan hayata yazısı çıktıktan sonra pin gireceğim ekran çıkmıyo.
  • ben blackberry curve 8520 kullanıyorum.telefonumun şarjı bitti.açılmıyor.kırmızı ışık yanmıyor.çook şarj ettim.ama korkuyorum batarya şişer diye.bunu çok araştırdım birçok yöntem vardı.hepsini denedim olmadı. yeni nereden alabilirim?kaç tl dir? almalımıyım? USB kablosu kayıp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.