Şimdi Ara

Acil yayinlari en karaktersiz yayin evidir NET IDDASIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kitap fuarinda acil yayinlari da vardi satici bunlarin 2018 basim oldugu cozumlerinin de var oldugunu soyledi ben de alayim demistim (bu yil aldim ) ilk 3-4 denemeyi cozup sonrasini da mayis haziran gibi bitirirm gibi planim vardi mayis ayinda yariladim cozumlerine de bir bakayim dedim belki farkli yol falan gorurum diye sitesine girdim kaldirilmis mail attim cevap yok fb yazdim yok insta kullanmiyodum daha dune kadar bu itler icin insta da actim gene cevap yok allah belanizi versin ban yicem biliyom ama cok doldum yapacaginiz politikanin ta an s.. kapitalist ****ler

Edit : ARKADASLAR forumdan hizcarpizaman arkadasimiz daha once stoklamis benim gibi magdur olanlar pm atsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimi Matias Raikkönen -- 31 Mayıs 2019; 23:50:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam iki tane farklı soru yazıp hemen havaya giriyorlar.

• emperyalist değil hocam kapitalist

• Elimde korsan linki de vardi pdf ben hak yemeyeyim emek dedim parasini verdik aldik sonuc bu harbi katiksiz saf bunlar iyiki de baska kitaplarini almamisim 1-2 ozgun denebilecek soru harici balon

345 , Apotemi , Karekok olamacaksin acil umarim cabuk soner havan beter ol

Burada kizdigim satarken var diyip 3-4 ay sonra silmeleri ne zaman sildilerse artik ticaret ahlaksizligi eskort karidan farkiniz yok gozumde .

• Guardians of Asgaard kullanıcısına yanıt
    Sinirle yazdim hocam affola duzeltiyorum .

• yazdıkları 2 orijinal soru da farklı milletlerden çalınan zayıf türkçeyle yazılmış sorular zaten nereye çekersen oraya geliyor. Karaktersizlik konusunda palmeyle boy ölçüşebilir mi bilmiyorum ama ilerleme var.

• Bende hem tyt hem ayt soru bankalarının çözümleri var isterseniz upload ederim.
    Hangisini arıyordunuz?
  • ynuss2115 kullanıcısına yanıt
    Soru bankasi degil hocam reaksiyon deneme

• aylar once foruma atmistim cozumlerini. uplayalim da alan arkadaslar yardimci olsunlar. bende drive'daydi ama gmail'imi silince gitti. eger bulamazsaniz, bilgisayarda varsa ozelden atarim size bana pm atarsaniz konu sahibi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: padfoot96

yazdıkları 2 orijinal soru da farklı milletlerden çalınan zayıf türkçeyle yazılmış sorular zaten nereye çekersen oraya geliyor. Karaktersizlik konusunda palmeyle boy ölçüşebilir mi bilmiyorum ama ilerleme var.
    palme ne yaptı hocam
  • Wjéasz kullanıcısına yanıt
    Acil yayinlari en karaktersiz yayin evidir NET IDDASIZ
    1 ay olmuş hala fikrim değişmedi

• padfoot96 kullanıcısına yanıt
    Ve hala daha palme yayınları alınmaya devam ediliyor. Adam gibi öğrenci olsaydık şu yayını protesto edip almazdık..
    Resmen çözümünü yapmayarak, yapanı da engelleyerek öğrenci ile dalga geçiyorlar.
  • Moksuz kullanıcısına yanıt
    Ben gecen sene almistim palme ama bu yil ben de hic almadim apotemi sistem aldim biyodan yalniz fizik nb , turfoz kimya da fen bilimleri

• Moksuz kullanıcısına yanıt
    blogger tayfa bomboş kitapları masasına dizince aptal kitleleri de kendilerini tutamıyor herhalde hocam. suç aslında sadece öğrencilerde değil oturup kitap incelemeye üşenen ve her sene palme öneren hocalarda biraz da...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.