Şimdi Ara

Satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satıldı
    ***SAtıldı***

Merhaba Arkadaşlar;

Orta Halli Bir Laptop Takaslıdır

Arkadaşlar Pazarlık için aramayın böyle bir fiyata böyle pc alamazsınızda toplayamazsınızda acil olmasa bu paralara satmazdım!

22 aydan fazla garantileri vardır herşey sorusuz ve 10 numaradır

Kulaklık: Razer Chroma V2 7.1

Mause: Razer Deathadder expert

Klawye : steelseries apex 150 driver

Camera : LOGITECH C920 FULL HD 1080p 15MP CARL ZEISS WEBCAM

Microfone : Trust Profesyonel Modeli ve 2 Model profesyonel ayaklık tutucu ve pedleriyle beraber

Ekran : viewsonic gaming 75 hz 27''

---------------------------

işlemci : AMD Ryzen 7 2700 Soket AM4 3.2 ghz 20mb önbellek 8 çekirdek işlemci

Anakart: msi a320m bazooka amd çipset soket am4 ddr4 2667mhz(oc) hdmi anakart

Soğutma : corsair hydro serisi h100x 240mm yüksek performanslı sıvı soğutma sistemi

Ram : Gskill 16 Gb 2z8 Ripjaws v kırmızı DDR4 2400 mhz Cl 15 Dual Kit

Ekran Kartı : msi geforce rtx 2080 ventus graphics 256 bit ddr6

Kasa : COOLER MASTER HAF 922 xm 700w 80plus x-dock E-atx pencereli Mid Tower Siyah kasa

Harddisc: ssd 120 gb , 2 tb harddisc

Satıldı

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 12000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam hayranlikla bakiyorum gercekten iyi satislar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkaytanrikut B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Fakat Hayranlıkla Bakmanızın Sebebini Anlayamadım Hocam Açıklarmısınız Rica Etsem?

• Cok guzeller baska bir sebebi yok :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkaytanrikut B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler İnşallah sende Alırsın Fiyatı da Uygun tuttum fakat pahalımı acaba dedim :) 2. pc ekran ve ekipmanlar zaten 3 bine gidiyor :)

• Hahah ben de ikinci bilgisayarın bi çıt üstü bir sistemle yayıncılığa başlıyorum hadi hayırlısı İyi satışlar fiyatlar güzel
  • Mr. Decent kullanıcısına yanıt
    Hayırlı Olsun Kardeşim ben yayınlara ilk 2. bilgisayaarımla başladım emin ol çok uzun süre götürdü şimdi sadece yayın pcsi o oyun pcm de 1. bilgisayar zamanla zaten geliştirirsin :)

• 8 çekirdekli işlemci varken ikinci bilgisayar nedir? Bir de bulldozer işlemci var üzerinde. Capture card da göremedim herhangi bir yerde.
    Microfone ve harddisc çok güzel parçalar ama kesinlikle :D
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Capture card arkadaşıma verdim 2. bilgisayar obs için 1. bilgisayar oyun için kardeşim

• Mizahtar kullanıcısına yanıt
    ihtiyacın yoktu ki o işlemciyle. Capture card zaten sıkıştırmayı ya cpuya ya gpuya yaptırıyor hani gene pek bir şey fark etmiyor.
    elimde imkan varken neden kullanmayayım ki? bide böyle düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizahtar -- 14 Mayıs 2019; 3:59:50 >

• Mizahtar kullanıcısına yanıt
    çünkü hiçbir ekstrası yok, 8320nin donanım enkoderi diğer herşeyi gibi rezalet. Ha "gpu ile sıkıştırcam ben" diyorsan gene mantıksız.

İki bilgisayarla yayın fantezisi yapmak dışında hiçbir amacı olamaz o setupın.
  • klavyeye mausa o kadar para harcayacağına anakartla rami çöp olmayan bir şeyler alsaydın ya?
    Birinci ve ikinci nesil ryzen işlemciler o infinity fabric olayı yüzünden ram hızından çok acaip etkileniyor.
    Sana şöyle söyleyeyim o ram kitine verdiğin paranın şöyle bir 1.5 katına falan 3200de çalışacak samsung e-die kit bulabilirdin ve sistemin temiz %30 daha iyi fps verirdi. Ama o anakartla da olmazdı zaten.
    O ventusların ucuz olmasının bir sebebi var bu arada ve soğutucunun dandikliği falan değil, ki soğutucusu zaten dandik değil.
    Şimdi benim Anlamadığım bişey var ben bu tarz bir bilgi sorusu sormadım? sen kendine toplarken öyle toplarsın pcni buda iki saçma sapan muhabbetlere gerek yok dostum teşekkürler!

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizahtar

Şimdi benim Anlamadığım bişey var ben bu tarz bir bilgi sorusu sormadım? sen kendine toplarken öyle toplarsın pcni buda iki saçma sapan muhabbetlere gerek yok dostum teşekkürler!
    Burası bir kamusal alan. Küfür hakaret vs. yok, istediğimi konuşmakta hürüm.
  • forumda bundan çok daha iyi daha ucuz cihazlar var fiyatınız abartı olmuş 75hz monitör nedir ya
  • pepe7115 kullanıcısına yanıt
    Ozaman Onları Alırsın Hocam Boş Yapma :) böyle bi pcde monitörün 75hz olusuna mı makıldın ayrıca ekipmansız gel ben sana 10 bine veriyim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.