Şimdi Ara

Acil YARDIM!!! Tablo ilişkileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar acil yardımınza ihityacım var proje vermek zorundayım tabloları oluşturdum fakat bi türlü diagram kısmında ilişkileri kuramadım. ne yaptıysam hata veriyor kayıt girerken kod yazarken de aynı. lütfen yardım edin.

Veritabanı tablosu bu. Bunu nasıl ilişkilendirebilirim??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97901DBF5 -- 16 Ağustos 2014; 12:53:25 >

• Bence böyle olmalı. Bir incele istersen takıldığın bir yer olursa sorarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cllyldrm -- 17 Ağustos 2014; 0:06:15 >
  • çok teşekkür ederim fakat projeyi bitirdim. yalnız ben relationları böyle yapmadım eğer doğrusu bu ise sanırım hoca puan kıracak :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: WOLKY DJ

çok teşekkür ederim fakat projeyi bitirdim. yalnız ben relationları böyle yapmadım eğer doğrusu bu ise sanırım hoca puan kıracak :(

Böyle olması lazım. Çünkü sen ilişkileri göstermişsin fakat gösterdiğin tablolarda foreign key kullanmamışsın, o zamanda ilişki kurmanın bir anlamı kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

quote:

Orijinalden alıntı: WOLKY DJ

çok teşekkür ederim fakat projeyi bitirdim. yalnız ben relationları böyle yapmadım eğer doğrusu bu ise sanırım hoca puan kıracak :(

Böyle olması lazım. Çünkü sen ilişkileri göstermişsin fakat gösterdiğin tablolarda foreign key kullanmamışsın, o zamanda ilişki kurmanın bir anlamı kalmıyor.

valla knk ben bunu hazır olarak aldım yani bu tabloları ben çizmedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.