Şimdi Ara

acil yardim pls pls pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya beyler ben l2synergy de oynuom oyunu acarken critical errr werio naapmam lazim

• hmmm valla arkadasım kendi evimde degilim ama yinede aklimda kaldiginca sana yaziyom, simdi oyunda girdiginde, o hatayi verdigse sogle yap, ekran cozunurlugunu sen kac yaptiysan, gir program files\sonra lineage\sonrada sistem ok, orda options diye bir dosya olusmus olmasi lazim, eger olusmamissa girmek istedigin serverin pacthinde o dosya mutlaka gelmistir patchteki system doyalari ile orjinal sistem dosyalarini degistir, degistirdiginde opsions dosyasini notpat gibi bir programla ac, orda goreceksin, en baslarda 800 bide 600 bide 32 gibi rakamlar goreceksin, bu rakamlar farkli olabilir, indirdigin pacthhe gore neyse, sen bu ayarlari min cek, ekran karti yeterli degilse, yeterli ise, 32 16 yap mesela nebiliyim degistir o rakamlari ok ozaman girmesi lazim girmiyosa eger hala oazaman benide asar mesele deha tecrubeli biri yardımcı olsun sana :D
  • Server olarak bilmiyorum fakat genel olarak crit errorun nedeni ekran kartının yetersizliği veya ayarlarının yapılmamış olmasıdır.Ekran kartının özelliklerine göre ayarlarını yaparsan sorun kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hot Hot Heat -- 26 Ocak 2007; 1:53:54 >
  • Kardes o bendede oluyor ve herkes sayılıur 1 kac kişiden daha duydum o sorun tek sende degil yanı kafanı yorma sorun cıktıgı zaman cozumu res attıgında duzeliyor denedım cunku yenıden falan patch attım yok aynı hatayı veriyor ama res attıgında giriyor
    1de bende dc veriyor fazla akadaslardada verıyormus
  • Ben her oyuna girmeye çalıştığımda 5 seferden 3 ünde critic hata alıyrum synergy de ama morfeus un dediği gibi res atınca düzeliyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.