Şimdi Ara

Acil yardim Myp ile yatay geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bir arkadasim icin onemli bir konu oldugu icin burada açiyorum. Arkadasim forum kullanmiyor. Ben size bir danisayim dedim onun adina. Şunlari söyledi. Yardimci olanlara şimdiden çok teşekkürler.

Puanim kendi girdiğim yilda akdeniz tıpa yetiyordu. Şuan alkü tıpta entegre sistem var. Akdeniz de de entegre ama birde pdö %15 gibi bir sistem var. Ben seneye myp ile buraya geçmeye basvurcam ama sorun olur mu? Ders uyusmamasinda sorun olacagini sanmiyorum da 4'e geçerken basvurmus oluyorum. Genelde teorik eğitim her yerde ayni diye biliyorum. Bu şekilde geçen var mi? Sene kaybi yasar miyim acaba? Lütfen yardimci olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Akdeniz tutarken alkü yazmak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu arada 4 e geçerken başvuracaksa sıkıntı olacağını sanmıyorum teorik eğitim her yerde bitmiş oluyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ateş Hekimoğlu kullanıcısına yanıt

Kanka saçma duruyor biliyorum da ailevi bazi durumları vardı. Şuan düzelince en azindan klinik eğitimi iyi bir yerde aliyim diyor. Umarım geçer.

• Up

• %70 ya da %80 uyumlu olması yetiyordu diye biliyorum.Pdö'ye değilde aldigin derslere ve komiteleri bakıyorlar yanlış olmasın

• Sta07 S kullanıcısına yanıt

Anladim hocam sağolun. Kesin bir cevap bulmak zor bu konuda. Umarim dediginiz gibidir.

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.