Şimdi Ara

Acil Yardım DH hayvan ölecek..! KEDİ ÖLDÜ SS GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
136
Cevap
2
Favori
8.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 65
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 47
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Uluç. (47 mesaj) Ruoja (8 mesaj) 1mpossible (7 mesaj) kerimcem (4 mesaj) AssistForte (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Acil Yardım DH hayvan ölecek..! KEDİ ÖLDÜ SS GELDİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4755 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar arka bahçemizde yavru bir kedi buldum ben daha çok köpekler hakkında bilgiye sahibim bu nedenle hayvana fazla müdahale edemiyorum. Yaklaşık 11 cm civarında siyah bir kedi sürekli inliyor ama inlemesi de böyle canlı değil bitik vaziyette kısık. Nefes alışverişi çok yavaş neredeyse görülemiyor. çay kaşığı ile süt verdim bir süre sonra kafasını sağa sola atıyor. Yardım edin içim gitti hayvana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uluç. -- 16 Haziran 2011; 15:14:38 >

|
    |
  • Yarbay
    3111 Mesaj
    Veterinere götürebilirsin ama ilk yardım hakkında bilgim yok; konu en azından yukarı çıkmış olur.
    |
    |
  • Teğmen
    232 Mesaj
    bence direkt veterinere götür .
    |
    |
  • Yarbay
    4755 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Veterine götürürüm ama hayvan hareket edemiyor ve çişini de kakasini da bulunduğu yere yapmış leş gibi veteriner demesin sonra pis bu dokunamam diye vallahi kavga çıkartırım. ben götürebilirim eldivenle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Veterine götürürüm ama hayvan hareket edemiyor ve çişini de kakasini da bulunduğu yere yapmış leş gibi veteriner demesin sonra pis bu dokunamam diye vallahi kavga çıkartırım. ben götürebilirim eldivenle.
    veteriner merak etme dokunur ama söylediklerine göre fazla anne sütü emememiş bi kediye benziyor fazla antikor alamamış oyüzden o halde olabilir tabi tarifle anlaşılacak bişey değil veterinerin işi o götürebilirsin bende veteriner öğrencisiyim bende
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: mico910

veteriner merak etme dokunur ama söylediklerine göre fazla anne sütü emememiş bi kediye benziyor fazla antikor alamamış oyüzden o halde olabilir tabi tarifle anlaşılacak bişey değil veterinerin işi o götürebilirsin bende veteriner öğrencisiyim bende

Alıntıları Göster
    Veterinere götür sen o bakar... Konuyu da yukarı taşıyalım
    |
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mico910

Alıntıları Göster
    veteriner öyle birşey demez rahat ol. vakit kaybetmeden götür..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    suyla kolonyağı karıştır sür mikrop kapmasın
    |
    |
  • Yarbay
    4755 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ya bir kere öyle birşey yapmıştı itoğluit ama bakalım zaten o zaman da kedi ye araba çarpmıştı. Arkadaşlarla götürdük alamam ben dedi camına taş attım çatladı şerefsiz. Gidiyorum veterinere.

|
    |
  • Teğmen
    208 Mesaj
    quote:

Hangi il ve ilçedesin. Kolay kolay hiç bir veteriner böyle bir tepki vermez,veremez. Oldu da verdi, verirsin adresini ismini cismini temizine de dokundurtmayız.
    |
    |
  • Yarbay
    4755 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beşiktaş'tayım. Arkadaşlar gittim veterinere kediyi gösterdim durumu anlattım. Kurt varmış üstünde şampuan verdi aldım eve geldim yıkadım yıkarken 100 ü aşkın ufak beyaz kurt düştü üstünden inanamadım biraz daha kaldı üstünde ama bakalım. 2 saatte bir süt verecek misim bakalım. Bugün bir sürü isim vardı iptal oldu hepsi ona yanıyorum. Allah yardimcim olsun.

|
    |
  • Yarbay
    4755 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ya bu hayvani beslemek için her elime aldığında ishal gibi kaka yapıyor bunu anlamadım yardımcı olacak var mi ?

|
    |
  • Yarbay
    4755 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yardım edin.

|
    |
  • Binbaşı
    1128 Mesaj
    quote:

Yardım edin.
    Bıraksaydın veterinere niye sana geri verdiki onun görevi bu iyileşince alırdın salardın hayvanı doğaya boşuna uğraşma sen daha kötü olmasın hayvan
    |
    |
  • Yarbay
    4755 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ben de öyle biliyorum ama verdi işte.Tekrar yıkamam gerekmiş. Hepsini temizleyemedim çünkü.

|
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    quote:

Ben de öyle biliyorum ama verdi işte.Tekrar yıkamam gerekmiş. Hepsini temizleyemedim çünkü.
    evet ozaman hayvanda myiasis var sana ne olduğunu falan söyledimi gerci söylemiş olsa bile aklında kalmaz salı günü bu dersle ilgilii sınavım var aklına biişey gelirse yaz ben cevaplarım ishal konusuundada zaten hayvanın mekkannizmması bozulmuş genelde bu vakalarda direnç iyi değilse çoğu zaman ölüm gözlenir ama inş elinden bişeyler gelir kurtarabilirsin hayvanı
    |
    |
  • Yarbay
    4755 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Anlatır mısın biraz ? veteriner bana 2 güne bişeyi kalmaz dedi. 2 saatte bir mama vereceğim ama içmiyor namussuz.

|
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj
    quote:

Anlatır mısın biraz ? veteriner bana 2 güne bişeyi kalmaz dedi. 2 saatte bir mama vereceğim ama içmiyor namussuz.
    Eczaneden şırınga alıp, sütü şırıngayla ver.
    |
    |
  • Yarbay
    2334 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Parakeet

Eczaneden şırınga alıp, sütü şırıngayla ver.

Alıntıları Göster
    ne oldu son durum
    |
    |
  • Yarbay
    4755 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Şırıngayla veriyorum zaten. Son durum ışte 10 dakika önce besledim biraz yemek istemedi yine. ölürse vicdan azabı çekerim. Ölmez inşallah.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.