Şimdi Ara

Acil Yardım DH hayvan ölecek..! KEDİ ÖLDÜ SS GELDİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
2
Favori
8.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legida92 -- 24 Ocak 2013; 23:28:42 >
  • Yalnız hayvan rahatladı galiba ya garibim, bi yandan larvalar bi yandan bilinmeyen organizma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Yalnız hayvan rahatladı galiba ya garibim, bi yandan larvalar bi yandan bilinmeyen organizma...

Aman yarabbi o bir uzaylı olmasın.

Yaptığın şeyi bu zamanda kimse kolay kolay yapmaz.Ama bu geceyi atlatırsa hayvana birşey olucağını zannetmiyorum ayrıca hayvanı güzel bir yere yada birine ver.
  • Nerelisin
  • ahtapot
  • Yarın yükleyebilirim resimleri... Malum şahıs hala uykuda ama çok yavaş ve az nefes alıyor. Bu arada iyice bi tarafımı kaldırdıniz ha kendimi halk kahramanı ne bileyim örümcek adam gibi hissettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destvico3331
    Nerelisin

Memleket olarak Giresun, şehir olarak Istanbul'da yaşıyorum.
  • herkez yazmış tebrikler falan filan bende seni çok içten tebrik ediyorum türkiye de biliyorsunuz hayvan severler fazla yok senin gibi olan insanları düşündükçe içim rahatlıyor
  • Ya yavru olmasa veririm veterinere bakamam kardeşim derim çıkarım. Ama yavru işte muhtaç, benim ilerde aynı duruma düşmeyeceğim ne malum ? Arka bahçe kedi kaynıyor sürekli bizim bahçeye et atıyorlar leş gibi kokuyor bahçe. geçen bir tanesi doğurmuş yavrularda zardan çıkamamış ölmüşler. Bayağı kanlı bir tabloydu. Ertesi gün yoklardı aldı götürdü galiba. iki tane kangal gelecek 2 aya kadar onlar gelince sakinleşir arka taraf.
  • Gerçekten takdir edilesi bir iş yapmaşsınız tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cöldeki kutup ayısı

dostum sende uyu artık sabah erkenden kalkıp sıpayı güzel bi doyur, ss'leri de bekliyoruz.

güldüm la
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Destvico3331
    Nerelisin

Memleket olarak Giresun, şehir olarak Istanbul'da yaşıyorum.

Yürü hemşo yetmiş milyon arkanda
  • Ben yatıyorum beyler sabaha kadar ölmez galiba ?
  • İnşallah yakın zamanda tam sağlığına kavuşur.herkese örnek olması gereken bi davranış gerçekten arkadaşım ben de seni gönülden kutluyorum.
  • Beyler yine uyandı yine çıkarttı o ahtapot gibi olan şeyden. ss'ler yarın gelecek. Çıkarttı ama poposu da kanadı biraz parazit galiba yapışmış bağırsaklara herhalde uyuyor şimdi of içim acıdı.
  • quote:

Beyler yine uyandı yine çıkarttı o ahtapot gibi olan şeyden. ss'ler yarın gelecek. Çıkarttı ama poposu da kanadı biraz parazit galiba yapışmış bağırsaklara herhalde uyuyor şimdi of içim acıdı.

Çıkarması iyiye işaret belkide
  • Galiba. Yarın zor bir gün olacak.
  • mesajım bulunsun ahtapotları merak ettim
  • Uluçcum eline sağlık bu yaptığını her insanı geç, her hayvansever bile yapmaz. Umarım bunun karşılığını bir gün görürsün. Bu arada ahtapot gibi dediğin şeyi merak ettim. Muhtemelen falan yemiştir hazmedememiştir hayvan çünkü anladığım kadarıyla daha ayvru sindirim sistemi yeterince güçlü değildir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.