Şimdi Ara

ACİL YARDIM ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar opel vectra aracım var 2.5 cdx bu sabah 50 km yol geldim araç tüpe geçmedi tanktan tüpe geçerkenki gibi çıt çıt çıt ses geliyor ama anahtar t,p tarafında hızla kırmızı yanıp sönüyor arkadaki çıtlama sesiyle beraber ve tüpe geçmiyor. 40 tl gaz aldım yemedi yardım ederseniz sevinirim. asıl soru tüpün markası ve ag sanırım yada arge öle bişi yurt dışında takılmış güzel bi sistem demişti tüpçü ama servisi yok neyapmam gerek teşekkürler malum 2.5 benzinde ağlatıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: collector2

merhaba arkadaşlar opel vectra aracım var 2.5 cdx bu sabah 50 km yol geldim araç tüpe geçmedi tanktan tüpe geçerkenki gibi çıt çıt çıt ses geliyor ama anahtar t,p tarafında hızla kırmızı yanıp sönüyor arkadaki çıtlama sesiyle beraber ve tüpe geçmiyor. 40 tl gaz aldım yemedi yardım ederseniz sevinirim. asıl soru tüpün markası ve ag sanırım yada arge öle bişi yurt dışında takılmış güzel bi sistem demişti tüpçü ama servisi yok neyapmam gerek teşekkürler malum 2.5 benzinde ağlatıyor

bir lpg servisine baktırın.. yardımcı olucaklardır.. yoksa sistem değişebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: collector2

merhaba arkadaşlar opel vectra aracım var 2.5 cdx bu sabah 50 km yol geldim araç tüpe geçmedi tanktan tüpe geçerkenki gibi çıt çıt çıt ses geliyor ama anahtar t,p tarafında hızla kırmızı yanıp sönüyor arkadaki çıtlama sesiyle beraber ve tüpe geçmiyor. 40 tl gaz aldım yemedi yardım ederseniz sevinirim. asıl soru tüpün markası ve ag sanırım yada arge öle bişi yurt dışında takılmış güzel bi sistem demişti tüpçü ama servisi yok neyapmam gerek teşekkürler malum 2.5 benzinde ağlatıyor

lpg sisteminin markası a g zenit midir acaba
  • hocam a.g olduğunu biliyorum ancak zenitmi bilmiyorum nerede yazar modeli,manifoldu delerek takmışlar. yuvarlak yuvarlak şeyler...
  • tüpün üzerindeki göstergelerin olduğu yeri temizledim kablolarını söktüm geri taktım çalıştı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.