Şimdi Ara

Acil yardım!48000 tl bütçe ile focus alınırmı? Siz olsanız bu bütçe ile ne alırdınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    48000 tl bütçem var ve anca bukadar :D
    sedan ve temiz bir araç istiyorum. modellere baktığımda bana en mantıklı gelen focus un 2012 kasası. bunda da fiyat farklılığı çok yüksek.
    Sizce bu bütçe ile ne alınır? dizel veya benzinli veya lpg li olabilir. benzinli olursa zaten lpg taktıracam. o yüzden lpg uyumu da önemli.
    Manuel e otomatik vites olabilir ama beni üzmemesini istiyorum sorun çıkartmamasını bekliyorum.
    focus 1.6 motor manuel benzinli 125 bg li aracını nasıl bulursunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikrop_ahi -- 3 Aralık 2015; 21:48:00 >

• Bu motor seçeneğinde sanırsam subaplarda sıkıntı oluyordu lpg de...
    İlla alacaksanız 2011 Mondeo titanium da bakabilirsiniz,en azından 4 kişi ferah ferah seyahat eder...
    Bir de bu fiyata bayağı model var aslında; C5 sx ler, çok yakan 1.6t Insignia lar; T27 dolu Avensis ler :)
    Alayım yıllarca sorunsuz bineyim derseniz Avensis alırdım şahsen... Biraz emekli kafasındayım...
  • hem şirket aracı olarak hemde kendi aracım olarak bu araçtan kullanıyorum, istediklerinizi sorabilirsiniz.

ayrıca arabamı satıyorum, sanırım sizin kriterlerinize uyuyor,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-focus-3-sedan-otomatik-temiz-34binde-yetkili-servis-bakimli-247891996/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 4 Aralık 2015; 20:05:04 >
  • Corolla ve Astra sıfırları mevcut 1 2 bin üstüne koyarsanız alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 54-55 e 20.000 km de dizel 2013 focus bulabilirsin.dizelden biz çok memnunuz kafana takılan bişey varsa sor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

hem şirket aracı olarak hemde kendi aracım olarak bu araçtan kullanıyorum, istediklerinizi sorabilirsiniz.

ayrıca arabamı satıyorum, sanırım sizin kriterlerinize uyuyor,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-focus-3-sedan-otomatik-temiz-34binde-yetkili-servis-bakimli-247891996/detay/

otomatik vites ile ilgili bir sıkıntı yaşadınızmı? istanbul dasınız ve en fazla bir parça boyalı arıyorum kısmetse.
    benzinli ve otomatik vites dizel manuel vitesten daha ucuz ?? çelişki değil mi sizce de? en azından fiyat olarak birbirine eş veya yakın durumda olması gerekir gibime geliyor bana

lpg düşünmediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikrop_ahi -- 4 Aralık 2015; 20:27:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: byerdem68

Corolla ve Astra sıfırları mevcut 1 2 bin üstüne koyarsanız alabilirsiniz

ama çok boşları bu fiyatta. bunun yerine 3 - 4 yaşında bir araba almak daha mantıklı değilmi?
  • 2-3 daha ver sıfır astra al. Hb olur ama sıfır sıfırdır

• labidu kullanıcısına yanıt
    labidu,
    araba 95 bg demi? 125 bg arabadan performans olarak daha düşük mü? bu beni kıllandırıyor test etmedim ama fark olacaktır gibime geliyor?
  • angel_f!re kullanıcısına yanıt
    sedan istemem ile birlikte astra nın bu fiyata olanı çok boş gibi geldi bana. aslında arada da kalmıyor değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikrop_ahi

sedan istemem ile birlikte astra nın bu fiyata olanı çok boş gibi geldi bana. aslında arada da kalmıyor değilim

Aradığın özellikleri tam bilmemekle alırken serviste lpg takarsınız. Zamanla birde konsola ekran geldi mi güzel olur

• quote:

labidu,
    araba 95 bg demi? 125 bg arabadan performans olarak daha düşük mü? bu beni kıllandırıyor test etmedim ama fark olacaktır gibime geliyor?

dizeller trend ve trendx ler 95 hp,üst donanım style ve titanyumlarda 115 hp ama motor aynı sanırım ecu ayarlarıyla falan o değeri yakalıyorlar.
    dizelden oldukça memnunuz. uzun yol 1 depo(53 lt ) mazotla 1050 km yol yapıyor.çekişi torku gidişi yol tutuşundan çok memnunuz.benzinlileri manueller 8 lt+ yakıyor diye biliyorum.focus alınıyorsa dizel alınmalı benim görüşüme göre.trendxler gayet dolu 4 cam otomatik çok iyi bir klima,alaşımlı jant v.s sahip.
  • mikrop_ahi M kullanıcısına yanıt
    Hocam egeayi da düşünebilirsiniz. 50bin tl ye Urban paket alınabiliyor. Donanım olarak gayet de yeterli.

• quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-by-garage-hatasiz-boyasiz-ford-focus-titanium-1.6ti-vct-22.000km-249333356/detay

nedir nasıldır sizce bu?

benzinli buda.dizel bakabiliyorsanız dizel yok değilse de benzinli alacaksanız lpg masrafınıda muhakkak ekleyin aldığınz fiyata.40.000 tl ye veriyosa alın gidin bence piyasa durgun nakit paranızı kullanın.titanyum donanım olması çok iyi buarada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labidu -- 4 Aralık 2015; 20:58:17 >

• http://www.ikinciyeni.com/ihale-araclari

Her gun 13:00 arac ekleniyor expertizi mevcut. Hepsi dizel. Arada bir cok guzel araclar denk geliyor. Cok temiz bir kac tane vardi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.