Şimdi Ara

Acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 1300 2000 tl civarı Laptop aramaktayım internette araştırdım birsürü ikilem var işlemcisi kötü ekran kartı iyi olan cihazlar yada işlemci iyi ekran kartı kötü bazı serilere bakıyorum fiyatı çok ama özellikleri iyi değil şimdi isdediklerim hakkında şöyle bilgi vereyim bende Eski bir laptop var Dv6-1235et bu cihazda hd4650 mobil ekran kartı var ve şu ana kadar idare etti beni şimdi kasmalar oluyor bu ekran kartından daha iyi ekran kartlı ve işlemcili cihaz bakıyorum , ısınma problemi çok fazla olmayan ve size göre iyi olan cihaz önerebilir misiniz? iyi günler.Yardımlarınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugai

Merhaba 1300 2000 tl civarı Laptop aramaktayım internette araştırdım birsürü ikilem var işlemcisi kötü ekran kartı iyi olan cihazlar yada işlemci iyi ekran kartı kötü bazı serilere bakıyorum fiyatı çok ama özellikleri iyi değil şimdi isdediklerim hakkında şöyle bilgi vereyim bende Eski bir laptop var Dv6-1235et bu cihazda hd4650 mobil ekran kartı var ve şu ana kadar idare etti beni şimdi kasmalar oluyor bu ekran kartından daha iyi ekran kartlı ve işlemcili cihaz bakıyorum , ısınma problemi çok fazla olmayan ve size göre iyi olan cihaz önerebilir misiniz? iyi günler.Yardımlarınız için teşekkürler.

O fiyat aralığı için en iyi seçenek bu bence
    http://www.ebrarbilgisayar.com/Urun/Lenovo-Z500-59-366635-Notebook-pmu263362.html

Lenovo Z500, işlemci 3230 i5
    Ekran kartı GT645, 4650 çok daha iyi
    Tuş aydınlaması var
    ISINMA PROBLEMİ YOK

Sizin hp ısınmıyormuydu?

• bence de şuanda lenovo kasa ve performansları çok iyi bu modeld e

https://www.notebookadresi.com/lenovo_essential_g580_59_360951_notebook
  • Hp de tabiki mimarisinden dolayı ısınma var fakat ben optimize edebiliyorum yöntemlerimle , can sıkan ısınma yok 75 dereceyi gördüm en fazla ve normal bu lenovo z500 ün ekran kartı çok iyi değil diğer g580 in kiside öyle ben araştırmalarımda msi ge60 0nd 459tr modelinin fiyat/performansını çok beğendim 2100- 2200 civarı fiyata alınıyor ve iyi cihaz , yardımlarınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.