Şimdi Ara

acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    cıldırcam artık ne yapmam lazım
    usa dan gelen iphone 4 açılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alikirkbas

abiler
    cıldırcam artık ne yapmam lazım
    usa dan gelen iphone 4 açılmıyor

açılmıyor derken sim kartı tanımıyor demek istediniz herhalde. yani telefon simkilitli
    unlock yapabilirsiniz! forumda anlatımı mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Catalyst -- 1 Ağustos 2011; 22:42:21 >
  • yok telefon usadan geldi turkcel calısıyordu
    ben rehberi tamamen silmek icin icerik sil diye bi sey vardı onu yaptım
    ondan sonra cihaz acılmıyor elma geliyor ekrana öle kalıyor
  • quote:

yok telefon usadan geldi turkcel calısıyordu

muhtemelen cıhaz jaılbreaklıydı ve jaılbreaklı cıhaza sil yapılmaz yapılırsa acılmaz acmak ıcın shsh kaydınız varsa sorun yok hallolur yok shsh kaydınız yoksa ve cıhaz sım kıltılı ıse kı muhtemelen kılıtlıdır o zaman gevey yolları gorunuyor sıze gecmıs olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

yok telefon usadan geldi turkcel calısıyordu

muhtemelen cıhaz jaılbreaklıydı ve jaılbreaklı cıhaza sil yapılmaz yapılırsa acılmaz acmak ıcın shsh kaydınız varsa sorun yok hallolur yok shsh kaydınız yoksa ve cıhaz sım kıltılı ıse kı muhtemelen kılıtlıdır o zaman gevey yolları gorunuyor sıze gecmıs olsun

Alıntıları Göster
    sıze tavsıyem hemen cıhazı pc ye baglı ıken tinyumbrella ıle shsh kaydını almayı dneyın eger alabılırsenız cıhazı da du moda alıp tınyumbrella satrt tss server deyıp dfu modda aolan cıhaza netten dwnload edecegınız sw dosyasını shıft restoıre ıle gosterın ve yukleyın sonra recovery modda kalırsa kıck devıze recovery ıle dfu moddan cıkartın bıraz karısık ısler ama bılınce kolay aslında umarım yapabılırsınız saygılarımla

• cihaz normal olarak baglarsam pc görmüyor
    kapatma tuşu ile home tusuna basılı tutarak acarsam pc görüyor fakat tinyumberalla ile shsh almayı başaramadım
  • su konuya bır bakabılırsın
    http://forum.donanimhaber.com/m_48030289/tm.htm

custom fw ıle belkı basebandı yukseltmeden versıyon atarsan bır ıhtımal kurtarabılırsın cıhazı
    ama oda enson versıyon 4.3.5 onunda sn0wbreze destegı varmı emın degılım

ayrıca sızın cıhaz sım kıltlımı eger sım kıltlı ıse ısınız oldukca zor eger sım kılıtsız ıse cok kolay sekılde
    ıtuneden restore dersenız sorun cozulucektır ama sım kılıtlı ıse ıtunesden dırek restore ıle gevey olmadan cıhazı kullanamazısnız saygılarımla
  • açılmayan versiyon kaç yazarmısınız?
  • eskiden üzerinde 4.0.1 vardı
  • Forumda cevabi olan sorulara bir baslik daha bravo!! Su konu adlarini daha aciklayici yazin bari de bizde bi sey oldu sanip konuya girmeyelim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.