Şimdi Ara

Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bir arkadaşım samsung galaxy s tuş açma desenini unutmuş, 5 denemeden sonra ortaya çıkan kullanıcı adı ve şifre ile kurtar kısmıda gmail kullanıcı adı ve şifre girilmesine ramen olmuyor recovery mode alıp factory reset yaptım ama yinede olmuyor nasıl çözebiliriz acil cevaplarınızı bekliyorum lütfen

• up
  • Yabancı kaynaktan alıntı...

quote:

1. switch off. Hold volume UP and power button and home button simultaneously. release home button (and press again) while still holding volume up and power button. A boot up screen will pop up. Use volume keys to select (reset and restore) press home button to select.

Telefonu kapatın. 3 tuşla recovery moda girin. (ses açma + power + home)

quote:

2.Once reset and the phone starts up again it will still show locked. Get another phone to call your phone. as soon as you swipe answer press back key (arrow key) (you gotta be quick) and the main home screen will come up!!! . press the left menu button and select settings and turn off pattern code then go to menu and factory reset the phone again.

Telefonu resetleyin. Açıldığında kilitli olduğuna dair ekran gelecek. Başka bir telefondan bu telefona arama yapın.

Aramayı alır almaz "geri" tuşuna basın (hızlı olmanız gerek) ve ana ekran karşınıza gelecek.

Menü butonuna basıp ayarlardan desen olayını kapatın.

Menüden fabrika ayarlarına geri döndürün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.