Şimdi Ara

acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar uzun zamandır shadow mu adında bir serverda oynuyorum oyunda gm shoponline ama gecen gun bi buga grdim gm shoptan aldıgım set gitti.Ve uzerimde satmak icin giydigim sylpid ray set kaldı yabancı server oldugu icin foruma ingilizce yazmam gerekior ama bir turlu dogru kelimeleri bulamadım.bana su metini cevirebilirseniz sevinirim.

gecen kun yaptıgınız kundun patlatma eventi sırasında lagdan dolayı kasadan uzerime satmak icin giydigim set dupelendi ama kasaya koydugum full optionlu +13 divine sette gitti.Lutfen benim charı 5 gun geri atmanızı istiorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: pietro

arkadaslar uzun zamandır shadow mu adında bir serverda oynuyorum oyunda gm shoponline ama gecen gun bi buga grdim gm shoptan aldıgım set gitti.Ve uzerimde satmak icin giydigim sylpid ray set kaldı yabancı server oldugu icin foruma ingilizce yazmam gerekior ama bir turlu dogru kelimeleri bulamadım.bana su metini cevirebilirseniz sevinirim.

gecen kun yaptıgınız kundun patlatma eventi sırasında lagdan dolayı kasadan uzerime satmak icin giydigim set dupelendi ama kasaya koydugum full optionlu +13 divine sette gitti.Lutfen benim charı 5 gun geri atmanızı istiorum.

last tay you make kundun boom event of the table......
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.