Şimdi Ara

acil yardım!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yaaa çok sıkıntılı bir durumdayım,yeni bir site için uğraşıyorum.yalnız bir sorunum var bir evrak koymam gerekiyor siteye tarayıcıdan tarattım ve kaydettim evrağı resimli bir evrak,ancak üzerinde oynama yapmam geek fakat yapamıyorum.varmıdır bunun bir programı falan bileniniz varsa acil yardım lütfen!!!!
    teşekkürler

• Resdmin üzerinde oynama yapmak mı istiyorsun tam anlayamadım?
  • ya ben hem resimi değiştirmek istiyorum hemde yazılar üzerinde oynamak istiyorum.yaa kardeş bir yardım edersen çok süper olucak
  • fine reader adlı bir program var ama ben microsoft office araçlarından document scaning ile belgeleri tarıyorum. yazıları kopyalayıp word de düzenliyorum. resmi de gerekiyorsa kopyalayıp photoshop ta düzzenliyorum.
  • ya dostum fine reader 8 var şuanda ama onda resimlere müdahale edemiyorum.yani programı daha yeni kulllanmaya başladım resimli anlatım olsa daha iii olur yani tam çözemedim olayı.yinede saol
  • resimli anlatamam şuan.adım adım yazayım istersen. yapamazsan belgeyi document scanning le taradıktan sonra bana gönder bir örnek yapayım.

belgeyi tarayıcıya koyduktan sonra:
    başlat-tüm programlar-microsoft office araçları-microsoft office document scanning seç. tara düğmesini tıkla.

belge tarandıktan sonra tiff olarak açılacak. yazıları seçip kopyala. word ü açıp yapıştır. gerekiyorsa düzenle.

aynı tiff belgede resmi seç. sağ tıklayıp resmi kopyala. paint yada photoshop u aç. yapıştır(ctrl+v). gerekli düzenlemeleri yapıp kaydet. sonra yazıların olduğu yere al.
  • arkadaşım tarayıcıdan taradığın bir şeyin üzerinde değişiklik yapamazsın diye biliyorum ancak o sayfayı tekrar baştan oluşturman gerek
  • arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımlarınız için...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.