Şimdi Ara

acil lime wire yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende lime wire 3.8 vardı fakat update ettiğimde programı çalıştırınca atı ekran kartımın sürücüleri ile ilgili windowsun meşur mavi ekranı geliyor ve programı kaldırıp bu sefer lime wire 4.9 pro yu kuruyorum fakat sorun değişmiyor acaba bu nedendir bi yadım ederseniz sevinirim
    yardımlerınız için şimdiden teşekkürler

• bismillah. sen bu limewire ı nerden kurdum ? hic boyle bır sorunla karsılasmadımda o bakımdan sordum
  • lime wirenin kendi adresinden
  • iyide 100 bin kişi indirdi o adresten 1 ayda hıc sorun olmadı. bende 20 bılgısayara ındırdın en azından ılk defa duydum . windows olagan mavi ekran dedıgın şey donanim cakısması veya ısı hatasıdır. yanı basit birsey degıl. ama senınkını anlayamadım cıdden
  • ben 5-6 kere denedim yok farklı adreslerden denedim yine yok bişey değişmedi
  • he ekran kartımDA 256mb asus AX550 ATI X550
  • quote:

Orjinalden alıntı: ömerözdemir16

he ekran kartımDA 256mb asus AX550 ATI X550

asusmu asusun ısınma hatası ıle ılgılı bir forum olucaktı donanimgenel bolumunde haberın olsun. hatta baya bir sikayetcı vardı. bence bır ıncele. ama ben limewire ın mavi ekran cıkartıcagını sanmıyorum
  • programı kaldır tekrar yükle limeware java tabanlı olduğu için bir çok sorun oluyor .... Donanımdan olduğunu sanmıyorum... Elideki java yazılımının güncelliğine de dikkat et gerekirse onuda güncelle....kolay gelsin...
  • ben javayı güncelledim ve programıda en az 5 defa kurmuşumdur hende farklı farklı adresler dende kurdum orjınal adresın dende bi okadar denedim ama sonuç değişmedi
  • limeware pro için lisans sorunu olabilir mi? pro yerine sahewareversiyonu bir dene ....

şu sayfada sık sorulan sorular var bir incele....

http://www.limewire.com/english/content/faq.shtml
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.